Aukcja Realizmu Magicznego – 17 lipca 2019 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji Realizmu Magicznego, która odbędzie się w Pragalerii 17 lipca (środa) 2019 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna trwa już od 1 lipca. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich oferowanych dzieł “na żywo” oraz uczestniczenia w licytacji. Ci z Państwa, którzy nie będą mogli z nami być osobiście, mogą składać zlecenia telefoniczne lub limity licytacyjne. Polecamy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl
W ofercie znalazły się obrazy, grafiki i rzeźby takich artystów jak: Tomasz Sętowski, Jarosław Jaśnikowski, Wojtek Siudmak, Małgorzata Kot czy Marcin Kołpanowicz.

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Wodny świat, 2001

olej, płótno; 60 x 50 cm; sygn. i dat. l. d.: T. Sętowski 2001. do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 23000

Jarosław JAŚNIKOWSKI (ur. 1976)

Konstruktor nierealnych latawców, 2010

olej, płótno; 60 x 50 cm; sygn. i dat. l. d.: JJ 2010; na odwrocie opis autorski: JJ / JAROSŁAW JAŚNIKOWSKI / "KONSTRUKTOR NIEREALNYCH / LATAWCÓW" / PASIECZNIK 04.11.2010 / NR - 449 oraz okrągła pieczęć artysty. do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 12000

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Zatoka Gracji

grafika artystyczna (serigrafia), papier; 76 x 60,5 cm (wymiar arkusza w świetle orpawy); sygn. w kompozycji: W. Siudmak (druk); sygn., dat. i opisana u dołu: E.A. Epreuve de Artiste, "Zatoka Gracji", W. Siudmak (ołówkiem). do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena sprzedaży: 3900

Cena wywoławcza: 3900

Małgorzata Kot (ur. 1962)

Cietrzew, model Raster

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie; 34 x 28 x 30 cm; od spodu loga autorki i studia oraz opis numeryczny: 10 150 2018.

Cena wywoławcza: 2800

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Karnawał wojenny

akwaforta, akwarela, piórko, tusz; papier; 26,5 x 43,5 cm (odcisk płyty), 28 x 45 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn., numerowana i opisana u dołu: T. Sętowski "Karnawał wojenny", akwaforta, akwarela, piórko 1/10 edycja autorska. do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 4500

Marcin Kołpanowicz (ur. 1963)

Sailing, 2019

druk artystyczny, papier; 54 x 44,5 cm (wymiar kompozycji), 57 x 46 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn., dat. i opisana u dołu: 3/30 "Sailing" Marcin Kołpanowicz 2019 (ołówkiem). do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 900

Marcin Kołpanowicz (ur. 1963)

Dance of the Seasons, 2017/2019

druk artystyczny, papier; 28 x 57 cm (wymiar kompozycji), 31 x 59 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn. i dat w kompozycji l. d. (druk); praca sygn., dat. i opisana u dołu: "Dance of the Seasons / 1/3/ / Marcin Kołpanowicz 2019 (ołówkiem). do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 900

Artur Kolba

Wieczorne zapomnienie, 2017

olej, płótno; 50 x 70 cm; sygn. i dat. p. d.: Artur Kolba 2017; na odwrocie opis autorski: "Wieczorne zapomnienie" / olej na płótnie / 70 x 50 cm / Artur Kolba 2017. do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 2000

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Zwierciadło

brąz, polerowany, patynowany; wys. 42,5 cm; sygn. z boku: Sętowski. do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 6000

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Skrzypek, 1997

olej, płótno; 70 x 60 cm; sygn. i dat. śr. d.: T.Setowski97; na odwrocie napis: "SKRZYPEK". do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 25000

Czerwony samolot, 2009

druk artystyczny, papier; 48 x 65 cm (wymiar kompozycji), 57 x 70 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn., dat. i opisany u dołu: 10/50, "CZERWONY SAMOLOT" / 2009, Jarosław Jaśnikowski, w lewym dolnym rogu suchy tłok pieczętny z inicjałem artystyst, ponadto w kompozycji w l. d.: JJ 2009 (druk). do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 900

Trwanie w bezczasowości, 2011

druk artystyczny, papier; 58 x 48 cm (wymiar kompozycji), 74 x 64 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn., dat. i opisany u dołu: 2/50, "TRWANIE W BEZCZASOWOŚCI" 2011, Jarosław Jaśnikowski, w lewym dolnym rogu suchy tłok pieczętny z inicjałem artystyst, ponadto w kompozycji w l. d.: JJ 2011 (druk). do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 900

Marcin Kołpanowicz (ur. 1963)

Improwizacja, 2018

druk artystyczny, papier; 49 x 43,5 cm (wymiar kompozycji), 53,5 x 45,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn., dat. i opisana u dołu: "Improwizacja" 1/30 Marcin Kołpanowicz 2018 (ołówkiem). do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 900

Andrzej JUTKIEWICZ, XX w.

Fantima, 1990

olej, płótno; 110 x 86 cm; sygn. i dat. p. d.: SA (?) Jutkiewicz. 1990 r.; na odwrocie nalepka z imieniem i nazwiskiem artysty oraz tytułem. do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 1000

Stanisław FRASIAK (1897-1950)

Dance macabre - Koncert kościotrupów

olej, płótno; 77,5 x 61,5 cm; sygn. p. d.: S. Frasiak. do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 5000

Zegar ciszy, 2019

olej, płótno; 80 x 70 cm; sygn. l. d.: JJ2019; na odwrocie opis autorski: JJ / Jarosław Jaśnikowski / "ZEGAR CISZY" / RZYMÓWKA 22.02.2019 / NR - 746 oraz stempel artysty. do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 17000

Jolanta Czacharowska

Rosa, 2018

pastel, papier; 34 x 24 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Czacharowska.

Cena wywoławcza: 800

Jakub RÓŻALSKI (ur. 1981)

Herbata w parku

druk artystyczny, papier; 50 x 70 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p. d.: J. ROZALSKI 18 E.A. do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 1500

Jakub RÓŻALSKI (ur. 1981)

Cerkiew

druk artystyczny, papier; 100 x 70 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p. d.: J. ROZALSKI 18 E.A. do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 1500

Jakub RÓŻALSKI (ur. 1981)

Fantastyczny statek w górach

druk artystyczny, papier; 45 x 100 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. l. d.: J. ROZALSKI 18 EA. do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 1500

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Babilon

akwaforta, papier; 34 x 41 cm (odcisk płyty), 37 x 43,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn., numerowana i opisana u dołu: T. Sętowski "Babilon", akwaforta E/A. do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 3100

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Dama z perłami

grafika artystyczna (serigrafia), papier; 82 x 61 cm (wymiar arkusza w świetle orpawy); sygn. i dat. w kompozycji: W. Siudmak / Paris 3.09.2015 (druk); sygn., dat. i opisana u dołu: E.A. Epreuve de Artiste, "Dame Avec les Perles" / "Dama z perłami", W. Siudmak (ołowkiem). do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena wywoławcza: 3900

Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

Rigoletto

wydruk artystyczny pigmentowy wysokiej jakości, papier; 70 x 50 cm; sygn. i opisany p. d.: WAŁKUSKI 9/20.

Cena wywoławcza: 1100

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Wieża

brąz, kamienna podstawa; wys. całkowita: 23,5 cm, wys rzeźby: 18 cm; sygn.: Sętowski. do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

Cena sprzedaży: 2700

Cena wywoławcza: 2700

Warszawa 2019/07/17

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Wodny świat, 2001

Warszawa 2019/07/17

Warszawa 2019/07/17

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Zatoka Gracji

Warszawa 2019/07/17

Małgorzata Kot (ur. 1962)

Cietrzew, model Raster

Warszawa 2019/07/17

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Karnawał wojenny

Warszawa 2019/07/17

Marcin Kołpanowicz (ur. 1963)

Sailing, 2019

Warszawa 2019/07/17

Marcin Kołpanowicz (ur. 1963)

Warszawa 2019/07/17

Artur Kolba

Wieczorne zapomnienie, 2017

Warszawa 2019/07/17

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Zwierciadło

Warszawa 2019/07/17

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Skrzypek, 1997

Warszawa 2019/07/17

Czerwony samolot, 2009

Warszawa 2019/07/17

Trwanie w bezczasowości, 2011

Warszawa 2019/07/17

Marcin Kołpanowicz (ur. 1963)

Improwizacja, 2018

Warszawa 2019/07/17

Andrzej JUTKIEWICZ, XX w.

Fantima, 1990

Warszawa 2019/07/17

Stanisław FRASIAK (1897-1950)

Warszawa 2019/07/17

Zegar ciszy, 2019

Warszawa 2019/07/17

Jolanta Czacharowska

Rosa, 2018

Warszawa 2019/07/17

Jakub RÓŻALSKI (ur. 1981)

Herbata w parku

Warszawa 2019/07/17

Jakub RÓŻALSKI (ur. 1981)

Cerkiew

Warszawa 2019/07/17

Jakub RÓŻALSKI (ur. 1981)

Fantastyczny statek w górach

Warszawa 2019/07/17

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Babilon

Warszawa 2019/07/17

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Dama z perłami

Warszawa 2019/07/17

Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

Rigoletto

Warszawa 2019/07/17

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Wieża

Limit ceny