1 Aukcja Sztuka Młoda – 22 kwietnia 2015 r. godz. 19.30

Zapraszamy na 1 Aukcję Młoda Sztuka przygotowaną przez Pragaleria Dom Aukcyjny. Licytacja odbędzie 22 kwietnia 2015 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna otwarta będzie w dniach 18-22 kwietnia 2015 r., a na showroom kolekcjonerski i rozmowy o sztuce oraz prezentowanych pracach zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie w najbliższy weekend 18-19 kwietnia 2015 r. w godzinach 12.00-18.00.

Oferta 1 Aukcji Młoda Sztuka Pragaleria Domu Aukcyjnego otwiera komercyjną działalność Pragalerii. Prezentujemy Państwo 90 różnorodnych prac najmłodszego pokolenia artystów. Znajdują się wśród nich dzieła autorów bardzo już cenionych, takich jak Wojtek Brewka, Anna Zalewska, Ewa Prończuk-Kuziak, Michał Bartosz Hoppe-Sadowski, Marcin Painta czy Agnieszka Butkowska. Coś dla siebie znajdą też miłośnicy streetartu, których zainteresują na pewno prace Akumy i Kfiatka. Ciekawie prezentują się też eksperymenty formalne Agnieszki Gzyl, Michala Mroczki i Adriana Kempy. Miłośnicy minimalistycznych kompozycji powinni zwrócić uwagę na obrazy Olgi Pawłowskiej, Kamili Kuźnickiej i Olgi Szczechowskiej, a ci którym bliski jest realizm, odnajdą go w pracach Radosława Jastrzębskiego i Marcina Jaszczaka. Ciekawe abstrakcje w katalogu to prace Izy Kostiukow, Ewy Żuchnik i Łukasza Fałdrowicza. Naszym zdaniem szczególnie warte uwagi są też obrazy Bartosza Wiłuna, Kuby Janysta, Marceliny Rydelek, Bartka Górnego, Ziemowita Fincka, Edyty Hul, Erwina Wyjadłowskiego i Katarzyny Korydiasz.
Polecamy i zapraszamy do licytacji. Istnieje oczywiście możliwość składania zleceń telefonicznych i licytacji do limitu. Zapraszamy do kontaktu.

Możesz też pobrać katalog w postaci PDF.

Dariusz Grajek

Mona Liza w Luwrze (2015)

olej, płótno, 120x80 cm

sygn.: l.d. Dariusz Grajek 2015;

opisany na odwrocie: D. GRAJEK „MONA LIZA W LUWRZE …” 2015 120x80

Cena wywoławcza: 500.00

Olga Pawłowska

Połowy III (2013)

akryl, płótno, 92x65 cm;

opisany na odwrocie: PAWŁOWSKA

Cena wywoławcza: 500.00

Lodołamacz (2015)

technika własna, płótno, 70x50 cm

sygn. p.d.: MROCZKA „LODOŁAMACZ” 2015

opisany na odwrocie: MICHAŁ MROCZKA „LODOŁAMACZ” 2015 / TECHNIKA WŁASNA 50x70 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Pejzaż 4 (2015)

olej, płótno 60x70 cm

opisany na odwrocie: Jacek Malinowski 2015

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Punkt konsekwencji (2014)

akryl, spray, płótno, 120x60 cm

opisany na odwrocie: PUNKT KONSEKWENCJI DANIEL BIAŁOWĄS (AKRYL, SPRAY, PŁÓTNO) 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Artme Grupa

Wilcze wycie (2014)

olej, płótno, 100x70 cm

opisany na odwrocie: GRUPA ARTME OLEJ 100X70 TYTUŁ: WILCZE WYCIE 2014

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marcin Jaszczak

A.C. (2015)

olej, płótno, 70x60 cm

sygn. l.d.: MJ 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

PEJZAŻ XXXIII (2014)

olej, płótno, 70x70 cm

opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XXXIII 2014 70/70 OIL ON CANVAS

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Dombek-Rybczyńska

Cartea (2015)

olej, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: Iwona Dombek-Rybczyńska Cartea 2015

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Barbara Gabryel

Zwierzyniec (2007-2008)

olej, płótno, 110x80 cm

opisany na odwrocie: B. Gabryel 2007/2008

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Adrian Kempa

Rzepak (2012)

olej, płótno, 50x70 cm

na odwrocie nalepka autorska

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Martyna Karch

Na dobranoc (2013)

olej, płótno, 100x70 cm

sygn..p.d.: MKarch ’13 opisany na odwrocie: Na dobranoc Martyna Karch 2013 rok

Cena wywoławcza: 500.00

Mikrokosmos (2015)

akryl, płótno, 100x70 cm

sygn.. p.d.: M. RYTEL 2015 R, opisany na odwrocie: Magdalena Rytel-Skorek „Mikrokosmos” akryl na płótnie 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Bez końca... (2014)

olej, płótno, 120x80 cm

opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW 120X80 TYTUŁ: BEZ KOŃCA… 2014 SOMMER JAM

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Radosław Jastrzębski

Gra światła V (2014)

olej, płyta, 75x55 cm

opisany na odwrocie: „Gra światła V” Radosław Jastrzębski (olej na płycie pilśniowej) 2014 r. oraz naklejka autorska

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Blanka Dudek

Przemiany (2015)

olej, płótno, 75x65 cm

opisany na odwrocie: BLANKA DUDEK „PRZEMIANY” OLEJ, PŁÓTNO 75X65 CM 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Marta Konieczny

Brzezina (2012)

olej, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: BRZEZINA Marta Konieczny 2012

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Olga Szczechowska

bez tytułu z cyklu Uwaga szkło! (2015)

akryl, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: Olga Szczechowska 2015

Cena sprzedaży: 1700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Erwin Wyjadłowski

Na drabinkach (2015)

olej, płótno, 90x100 cm

opisany na odwrocie: ERWIN WYJADŁOWSKI „NA DRABINAKACH” 90x100 cm NA DRABINKACH 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Wschód (2012)

olej, płótno, 80x80 cm

opisany na odwrocie: KATARZYN A KORDYASZ 2012 „WSCHÓD”

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Małgorzata Bryndza

Sad III (2015)

olej, płótno, 60x90 cm

sygn.: p.d.: M. BRYNDZA

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Ewa Żuchnik

Bez tytułu (2015)

płótno, emalia akrylowa, 50x50 cm

opisany na odwrocie: E. Żuchnik 2015

Cena wywoławcza: 500.00

AKUMA /Wojtek Polak/

Ktoś (2015)

akryl, spray, płótno, 50 x 50 cm;

sygn. p.d.: Akuma

Cena wywoławcza: 500.00

Ewa Prończuk-Kuziak

Superhero (2014)

olej, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: Ewa Prończuk-Kuziak „Superhero” 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Agnieszka Gzyl

Black Vortex (2014)

grafika komputerowa z naniesionym silikonem, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d. A.Gzyl; opisany na odwrocie: Agnieszka Gzyl „Black Vortex” 100x70 oraz nalepka autorska

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Bartosz Wiłun

Jest takie zdjęcie (2015)

akryl, olej, płótno, 130x100 cm

opisany na odwrocie: BARTOSZ WIŁUN „JEST TAKIE ZDJĘCIE” AKRYL, OLEJ 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Łukasz Fałdrowicz

Bez tytułu (2015)

olej, płótno, 140x70 cm

opisany na odwrocie: Fałdrowicz Łukasz 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Ula Dzwonik

Bez tytułu (2015)

olej, druk, płótno, 50x40 cm

sygn. l.d.: DZWONIK 2015, opisany na odwrocie: DZWONIK 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Honorata Chajec

Martwa natura (2014)

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Piotr Kachny

Warm and cold... (2013)

olej, płótno, 150x 110 cm

opisany na odwrocie: Piotr Kachny Warm and cold 2013

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kamila Kuźnicka

Obraz 22 z cyklu Pareidolia (2014)

technika mieszana, kolorowa tkanina, 150x75 cm

opisany na krośnie: Obraz 22 z cyklu Pareidolia 2014 Kamila Kuźnicka

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Nowakowska

Koń (2015)

olej, płótno, 120x80 cm

sygn.. l.: K. Nowakowska ’15; opisany na odwrocie: Katarzyna Nowakowska Koń 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marta Szarek

Walka z... latawcami (2015)

akryl, płótno, 50x50 cm

sygn. p.d.: Szarek Marta 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Zalewska

Szklane echo (2015)

akryl, płótno, 80x90 cm

sygn. p. d.: „Zalewska”

Cena sprzedaży: 1900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Ewa Guzy

Fashion victims XXXXXXVII (2014)

akryl, tempera, płótno, 46x61 cm

opisany na odwrocie: Ewa Guzy 46x61 akryl+olej

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Bojara

Koń 2 (2015)

akryl, płótno, 92x73 cm

opisany na odwrocie: KOŃ 2015 alryl płótno Michał Bojara

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Karolina Chorązka

Zabawa (2014)

olej, płótno, 70x80 cm

opisany na odwrocie: Karolina Chorązka-Paluch 2014 „Zabawa”

Cena wywoławcza: 500.00

Ewa Kulka

Przewalona (2015)

olej, płótno, 150x120 cm

opisany na odwrocie: Ela Kulka „Przewalona” 2015

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iga Malinowska

Galaxy (2015)

akryl, płótno 140x100 cm

opisany na odwrocie: Iga Malinowska 2015 ”Galaxy”

Cena wywoławcza: 500.00

Tomek Wojtysek

Gorące lato (2015)

akryl, płótno 130x100 cm

sygn. p.d.:T.Wojtysek 2015; opisany na odwrocie: Tomek Wojtysek „Gorące lato” akryl na płótnie 130x100cm, 2015r.

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Dominika Hofman

Bez tytułu (2015)

olej, płótno, 100x120 cm

opisany na odwrocie: D.Hofman

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marcin Painta

Fabryka z cyklu Don’t be a square (2015)

technika mieszana, płótno 70x120 cm

sygn. p.d.: Marcin Painta, na odwrocie nalepka autorska

Cena sprzedaży: 2600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Renata Magda

Może być tak? (2015)

olej, płótno 100x100 cm

sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Może być tak? Renata Magda 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Agata Biernacka

Bez tytułu (2012)

olej, płótno, 80x100 cm

opisany na odwrocie: Agata Orlicka-Biernacka „Bez tytułu”, 2012 r.

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Żurawie na tle lasu (2015)

olej, płótno, 100x70 cm

opisany na odwrocie: J.Półkośnik, „Żurawie na tle lasu” 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Lenka Kubica

Kwiaty IX (2014)

akryl, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d: Lenka Kubica ’14, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500.00

Bartek Górny

Siewca (2015)

olej, płótno, 55x45 cm

opisany na odwrocie: BARTEK GÓRNY „SIEWCA” 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Marcelina Rydelek

Bez tytuły (2015)

olej, płótno, 30x 50 cm

opisany na odwrocie: RYDELEK

Cena wywoławcza: 500.00

Magdalena Szyszkowska

Bez tytułu (2012)

olej, płótno, 100x50 cm

sygn.. p.d.: M.SZ. 2012, opisany na odwrocie: MAGDALENA SZYSZKOWSKA

Cena wywoławcza: 500.00

Magdalena Szilke

Bez tytułu (2010)

olej, płótno, 30x40 cm

opisany na odwrocie: MAGDALENA SZILKE 2010

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Edyta Hul

Zwierzę VI-VII (2014)

olej, płótno, 120x100 cm

opisany na odwrocie: EDYTA HUL GDAŃSK 2014 „ZWIERZĘ VI-VII”

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Wojciech Brewka

Like a butterfly (2015)

olej, płótno, 100x150 cm

sygn. l.d.: Monogramem, opisany na odwrocie: Like a butterfly BREWKA Warszawa 2015

Cena sprzedaży: 5500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Agnieszka Kirzanowska-Osińska

Spotkanie 3 (2007)

olej, płótno, 150x120 cm

opisany na odwrocie: A. Osińska Spotkanie 2007

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Misztal

Kosmos (2014)

olej, płótno 110x140 cm

sygn.

Cena wywoławcza: 500.00

Król przeszłości (2012)

technika własna, płótno, 100x100 cm

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Agata Bajszczak

Me Myself and I (2015)

akryl, technika mieszana, płótno, 100x70 cm

opisany na odwrocie: AGATA BAJSZCZAK „ME MAYSELF AND I” 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Agnieszka Butkowska

3, 2011

olej, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: Agnieszka Butkowska 2011

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Agnieszka Łapka

Portret (2011)

olej, płótno, 70x100 cm

sygn.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Swiftness (2015)

akryl, płótno, 75x115 cm

opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „SWIFTNESS” 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Kuba Janyst

Unholy trinity (2014)

olej, akryl, płótno, 60x120 cm

opisany na odwrocie: KUBA JANYST „UNHOLY TRINITY” 2014 OLEJ NA PŁÓTNIE

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Korytkowska

Space Land (2015)

olej, płótno, 50x60 cm w świetle; 75x85 cm w oprawie

na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500.00

Artur Wąsowski

Przejścia - Oczyszczenie (dyptyk) (2014)

olej, płótno, 40x60cm+81x60 cm

opisany na odwrocie: ART Oczyszczenie 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Emilia Gąsienica-Setlak

Violet (2014)

akryl, płótno, 90x60 cm

sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak, opisany na odwrocie: EMILIA GĄSIENICA – SETLAK AKRYL 2014 „VIOLET”

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Zeus i Leda (2015)

olej, płótno, 60x90 cm

sygn. p.d.: monogramem 2015, opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI 2015 „ZEUS I LEDA” 60x90 cm

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Joanna Dyląg

Pejzaż zimowy (2015)

olej, płótno, 50x70 cm

sygn. l.d: Dyląg, opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG, „PEJZAŻ ZIMOWY” OLEJ NA PŁÓTNIE, 50X70 cm 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Joanna Szostak

Pejzaż 5XI13 (2013)

olej, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: PEJZAŻ 5XI13 JOANNA SZOSTAK olej, płótno 2013 rok

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Piotrowicz

Bez tytułu (2014)

olej, płótno, 100x81 cm

opisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Dawid Polakowski

Z cyklu Światy (2012)

olej, płótno, 50x70 cm

sygn.

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Sikora

Jacht 05 (2014)

akryl, płótno, 80x80 cm

opisany na odwrocie: Cykl Jachty „Jacht 05” 80x80 cm Akryl 2014 Monika Sikora

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Bez tytułu (2015)

olej, płótno, 50x50 cm

sygn..p.d: Porada

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Przenikanie 2 (2014)

akryl, olej, płyta, 74x102 cm

sygn.. p.d.: M. WIERZBICKI, opisany na odwrocie: MACIEJ WIERZBICKI „PRZENIKANIE 2” 2014 AKRYL+OLEJ

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Klaudia Rzepka

Drzewo (2013)

olej, płótno, 60x80 cm

sygn.

Cena wywoławcza: 500.00

Marzena Gawrysiak

Pies (2015)

olej, płótno, 70x50 cm

opisany na odwrocie: PIES, MMm GAZELLE 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Daria Alicja Ostrowska

Kamienna córka (2013)

akryl, płótno, 95x62 cm

sygn. p.d., opisany na odwrocie: Daria Ostrowska Kamienna córka

Cena wywoławcza: 500.00

Agnieszka Giera

Dźwięki ciszy (2014)

olej, płótno, 50x66 cm

opisany na odwrocie: Agnieszka Giera „Dźwięki ciszy” 2014

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Damian Kfiatek Kwiatkowski

Las (2014)

sygn.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Ewa Mrowiec-Łysy

Karbidka (2014)

akryl, płótno, 90x130 cm

opisany na odwrocie: Ewa Mrowiec-Łysy 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Justyna Hankus

Wolny wybieg (2014)

akryl, pastel, technika własna, deska, 70x80 cm

opisany na odwrocie: JUSTYNA HANKUS „WOLNY WYBIEG” 2014

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Tobiańska-Porc

Podział (2011)

olej, płótno, 100x80 cm

sygn.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Kobylarz

Spacer (2014)

akryl, płótno, 50x40 cm

sygn. p.d.: Katarzyna Kobylarz 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Łukasz Karcz

Jerozolima Impresja (2015)

olej, płótno, 80x40cm

sygn.. p.d.: Łukasz Karcz 2015; opisany na odwrocie: Łukasz Karcz Jerozolima Impresja, 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Paweł Cukier

Secret (2015)

olej, płótno, 50x40 cm

opisany na odwrociu: Paweł Cukier 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Wójcik

Hand by hand (2015)

technika mieszana, płótno, 60x73 cm

opisany na odwrocie: HAND BY HAND ANIA WÓJCIK 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Szymon Kaczmarek

Flawless (2014)

akryl, płótno, 46x61 cm

sygn. p.d.: Szymon KACZMAREK, opisany na odwrocie: „FLAWLESS” 2014 Szymon KACZMAREK

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Wieczorek

Bez tytułu (2015)

olej, płótno, 70x100 cm

opisany na odwrocie: KATARZYNA WIECZOREK /WIKA/ BEZ TYTUŁU , OLEJ NA PŁÓTNIE, 70X100 cm, 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Małgorzata Łodygowska

Wiadomość (2015)

olej, płótno, 80x70 cm

sygn. p.d.: M.Ł. 2015; opisany na odwrocie: MAŁGORZATA ŁODYGOWSKA 2015 WIADOMOŚĆ

Cena wywoławcza: 500.00

Małgorzata Garbal

Bez tytułu (2015)

akryl, płótnie, 60x90 cm

sygn.

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Orońska

Spadające książki (2014)

olej, płótno, 120x60 cm

sygn. p.d. Katarzyna Orońska

Cena wywoławcza: 500.00

Dziki ogród (2012)

akryl, płyta, 119x109 cm

na odwrocie nalepka autorska

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Czytająca (2015)

olej, karton, 100x70 cm

sygn. p.d.: T. Witkowski CZYTAJĄCA 2015

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Warszawa 2015/04/22

Dariusz Grajek

Mona Liza w Luwrze

olej, płótno, 120x80 cm

Warszawa 2015/04/22

Olga Pawłowska

Połowy III

akryl, płótno, 92x65 cm;

Warszawa 2015/04/22

Lodołamacz

Warszawa 2015/04/22

Pejzaż 4

olej, płótno 60x70 cm

Warszawa 2015/04/22

Punkt konsekwencji

Warszawa 2015/04/22

Artme Grupa

Wilcze wycie

olej, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2015/04/22

Marcin Jaszczak

A.C.

olej, płótno, 70x60 cm

sygn. l.d.: MJ 2015

Warszawa 2015/04/22

PEJZAŻ XXXIII

olej, płótno, 70x70 cm

Warszawa 2015/04/22

Iwona Dombek-Rybczyńska

Cartea

olej, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2015/04/22

Barbara Gabryel

Zwierzyniec

olej, płótno, 110x80 cm

Warszawa 2015/04/22

Adrian Kempa

Rzepak

olej, płótno, 50x70 cm

na odwrocie nalepka autorska

Warszawa 2015/04/22

Martyna Karch

Na dobranoc

olej, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2015/04/22

Mikrokosmos

akryl, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2015/04/22

Bez końca...

olej, płótno, 120x80 cm

Warszawa 2015/04/22

Radosław Jastrzębski

Gra światła V

olej, płyta, 75x55 cm

Warszawa 2015/04/22

Blanka Dudek

Przemiany

olej, płótno, 75x65 cm

Warszawa 2015/04/22

Marta Konieczny

Brzezina

olej, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2015/04/22

Olga Szczechowska

bez tytułu z cyklu Uwaga szkło!

akryl, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2015/04/22

Erwin Wyjadłowski

Na drabinkach

olej, płótno, 90x100 cm

Warszawa 2015/04/22

Wschód

olej, płótno, 80x80 cm

Warszawa 2015/04/22

Małgorzata Bryndza

Sad III

olej, płótno, 60x90 cm

sygn.: p.d.: M. BRYNDZA

Warszawa 2015/04/22

Ewa Żuchnik

Warszawa 2015/04/22

AKUMA /Wojtek Polak/

Ktoś

sygn. p.d.: Akuma

Warszawa 2015/04/22

Ewa Prończuk-Kuziak

Superhero

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2015/04/22

Agnieszka Gzyl

Black Vortex

Warszawa 2015/04/22

Bartosz Wiłun

Jest takie zdjęcie

Warszawa 2015/04/22

Łukasz Fałdrowicz

olej, płótno, 140x70 cm

Warszawa 2015/04/22

Ula Dzwonik

olej, druk, płótno, 50x40 cm

Warszawa 2015/04/22

Honorata Chajec

Martwa natura

Warszawa 2015/04/22

Piotr Kachny

Warm and cold...

olej, płótno, 150x 110 cm

Warszawa 2015/04/22

Kamila Kuźnicka

Obraz 22 z cyklu Pareidolia

Warszawa 2015/04/22

Katarzyna Nowakowska

Koń

olej, płótno, 120x80 cm

Warszawa 2015/04/22

Marta Szarek

Walka z... latawcami

akryl, płótno, 50x50 cm

sygn. p.d.: Szarek Marta 2015

Warszawa 2015/04/22

Anna Zalewska

Szklane echo

akryl, płótno, 80x90 cm

sygn. p. d.: „Zalewska”

Warszawa 2015/04/22

Ewa Guzy

Fashion victims XXXXXXVII

Warszawa 2015/04/22

Michał Bojara

Koń 2

akryl, płótno, 92x73 cm

Warszawa 2015/04/22

Karolina Chorązka

Zabawa

olej, płótno, 70x80 cm

Warszawa 2015/04/22

Ewa Kulka

Przewalona

olej, płótno, 150x120 cm

Warszawa 2015/04/22

Iga Malinowska

Galaxy

akryl, płótno 140x100 cm

Warszawa 2015/04/22

Tomek Wojtysek

Gorące lato

akryl, płótno 130x100 cm

Warszawa 2015/04/22

Dominika Hofman

olej, płótno, 100x120 cm

opisany na odwrocie: D.Hofman

Warszawa 2015/04/22

Marcin Painta

Fabryka z cyklu Don’t be a square

Warszawa 2015/04/22

Renata Magda

Może być tak?

olej, płótno 100x100 cm

Warszawa 2015/04/22

Agata Biernacka

olej, płótno, 80x100 cm

Warszawa 2015/04/22

Żurawie na tle lasu

olej, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2015/04/22

Lenka Kubica

Kwiaty IX

akryl, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2015/04/22

Bartek Górny

Siewca

olej, płótno, 55x45 cm

Warszawa 2015/04/22

Marcelina Rydelek

Bez tytuły

olej, płótno, 30x 50 cm

opisany na odwrocie: RYDELEK

Warszawa 2015/04/22

Magdalena Szyszkowska

olej, płótno, 100x50 cm

Warszawa 2015/04/22

Magdalena Szilke

olej, płótno, 30x40 cm

Warszawa 2015/04/22

Edyta Hul

Zwierzę VI-VII

olej, płótno, 120x100 cm

Warszawa 2015/04/22

Wojciech Brewka

Like a butterfly

olej, płótno, 100x150 cm

Warszawa 2015/04/22

Agnieszka Kirzanowska-Osińska

Spotkanie 3

olej, płótno, 150x120 cm

Warszawa 2015/04/22

Monika Misztal

Kosmos

olej, płótno 110x140 cm

sygn.

Warszawa 2015/04/22

Król przeszłości

Warszawa 2015/04/22

Agata Bajszczak

Me Myself and I

Warszawa 2015/04/22

Agnieszka Butkowska

3, 2011

olej, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2015/04/22

Agnieszka Łapka

Portret

olej, płótno, 70x100 cm

sygn.

Warszawa 2015/04/22

Swiftness

akryl, płótno, 75x115 cm

Warszawa 2015/04/22

Kuba Janyst

Unholy trinity

Warszawa 2015/04/22

Katarzyna Korytkowska

Space Land

na odwrocie nalepka autorska

Warszawa 2015/04/22

Artur Wąsowski

Przejścia - Oczyszczenie (dyptyk)

Warszawa 2015/04/22

Emilia Gąsienica-Setlak

Violet

akryl, płótno, 90x60 cm

Warszawa 2015/04/22

Zeus i Leda

olej, płótno, 60x90 cm

Warszawa 2015/04/22

Joanna Dyląg

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2015/04/22

Joanna Szostak

Pejzaż 5XI13

olej, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2015/04/22

Katarzyna Piotrowicz

olej, płótno, 100x81 cm

Warszawa 2015/04/22

Dawid Polakowski

Z cyklu Światy

olej, płótno, 50x70 cm

sygn.

Warszawa 2015/04/22

Monika Sikora

Jacht 05

akryl, płótno, 80x80 cm

Warszawa 2015/04/22

olej, płótno, 50x50 cm

sygn..p.d: Porada

Warszawa 2015/04/22

Przenikanie 2

akryl, olej, płyta, 74x102 cm

Warszawa 2015/04/22

Klaudia Rzepka

Drzewo

olej, płótno, 60x80 cm

sygn.

Warszawa 2015/04/22

Marzena Gawrysiak

Pies

olej, płótno, 70x50 cm

Warszawa 2015/04/22

Daria Alicja Ostrowska

Kamienna córka

akryl, płótno, 95x62 cm

Warszawa 2015/04/22

Agnieszka Giera

Dźwięki ciszy

olej, płótno, 50x66 cm

Warszawa 2015/04/22

Damian Kfiatek Kwiatkowski

Las

sygn.

Warszawa 2015/04/22

Ewa Mrowiec-Łysy

Karbidka

akryl, płótno, 90x130 cm

Warszawa 2015/04/22

Justyna Hankus

Wolny wybieg

Warszawa 2015/04/22

Monika Tobiańska-Porc

Podział

olej, płótno, 100x80 cm

sygn.

Warszawa 2015/04/22

Katarzyna Kobylarz

Spacer

akryl, płótno, 50x40 cm

Warszawa 2015/04/22

Łukasz Karcz

Jerozolima Impresja

olej, płótno, 80x40cm

Warszawa 2015/04/22

Paweł Cukier

Secret

olej, płótno, 50x40 cm

Warszawa 2015/04/22

Anna Wójcik

Hand by hand

Warszawa 2015/04/22

Szymon Kaczmarek

Flawless

akryl, płótno, 46x61 cm

Warszawa 2015/04/22

Katarzyna Wieczorek

olej, płótno, 70x100 cm

Warszawa 2015/04/22

Małgorzata Łodygowska

Wiadomość

olej, płótno, 80x70 cm

Warszawa 2015/04/22

Małgorzata Garbal

akryl, płótnie, 60x90 cm

sygn.

Warszawa 2015/04/22

Katarzyna Orońska

Spadające książki

olej, płótno, 120x60 cm

sygn. p.d. Katarzyna Orońska

Warszawa 2015/04/22

Dziki ogród

akryl, płyta, 119x109 cm

na odwrocie nalepka autorska

Warszawa 2015/04/22

Czytająca

olej, karton, 100x70 cm

Limit ceny