Tomasz Mistak

Tomasz Mistak

(ur. 1978, Sanok)
Dyplom z malarstwa obronił w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego w 2005 roku w pracowni prof. Stanisława Białogłowicza. Uprawia malarstwo sztalugowe, głównie akryl na płótnie. Mieszka i pracuje w Sanoku.

2001 – Absolwenci i studenci 1991-2001, Galeria SDK, Sanok
2003 – Finaliści Obrazu Roku 2002, Muzeum X. Dunikowskiego, Królikarnia, Warszawa
2003 – W(Y)stawieni, Galeria SDK, Sanok
2003 – I Wystawa Grafiki i Rysunku Artystów Sanockich, Galeria MBP, Sanok
2003 – Finaliści Art Dea, Galeria ABK, Warszawa
2004 – Biskup, Mistak, Stabryła, Galeria MBP, Sanok
2004 – Nieobecni, Galeria SDK, Sanok
2005 – Tomasz Mistak, Sylwester Stabryła – malarstwo, Galeria POSK, Londyn, Wielka Brytania
2005 – Tomasz Mistak, Bartłomiej Smyka – malarstwo, rysunek, grafika, Galeria MBP, Sanok
2017 – Upiorne oddziaływanie na odległość, Pragaleria, Warszawa

Galeria

Tomek Mistak

Corten structure 5

100x100cm akryl na płótnie, 2016

Cena: 2200

Quantum entanglement

akryl, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 2600

Quantum entanglement IV

Cena: 2600

Quantum entanglement VIII

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie