Realizm Magiczny

Realizm Magiczny

Robert Heczko

Szal, 2018

olej, płótno, 50 x 20 cm (płótno), 67 x 36,7 cm (rama), sygn. Na odwrocie

Robert Heczko

List, 2018

olej, płótno, 41 x 30 cm (płótno), 60 x 50 cm (rama), sygn. Na odwrocie

Jarosław Jaśnikowski

Błękitna ciężarówka, 2014

olej, płótno, 80 x 100 cm (w świetle oprawy), 101 x 121 cm (oprawa), sygn. p.d.

Cena: 25000

Jarosław Jaśnikowski

Parowozochód, 2014

olej, płótno, 60 x 80 cm (w świetle oprawy), 81 x 101 cm (oprawa), sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 15000

Jarosław Jaśnikowski

Pałac zegarmistrza, 2011

serigrafia, papier, e.a., 44,9 x 33,9 cm (w świetle oprawy), 65 x 54 cm (oprawa), sygn. p.d.

Jarosław Jaśnikowski

Przybycie papieskiego emisariusza, 2011

serigrafia, papier, e.a., 42,9 x 33,9 cm (w świetle oprawy), 63 x 54 cm, sygn. p.d.

Jarosław Jaśnikowski

Nieczęsto spotyka się czerwone samoloty, 2009

serigrafia, papier, e.a., 34 x 45,8 cm (w świetle oprawy), 54 x 65,5 (oprawa), sygn. p.d.

Jarosław Jaśnikowski

Nietoperz, 2011

serigrafia, papier, e.a., 33,9 x 38,9 cm (w świetle oprawy), 54 x 59,3 cm (oprawa), sygn. p.d.

Jarosław Jaśnikowski

Czerwony samolot, 2009

serigrafia, papier, e.a., 33,9 x 45,9 cm (w świetle oprawy), 54 x 65,5 cm (oprawa), sygn.p.d.

Jarosław Jaśnikowski

Metropolis I, 2011

serigrafia, papier, e.a., 48,8 x 34 cm (w świetle oprawy), 69 x 54 cm (oprawa), sygn. p.d.

Jarosław Jaśnikowski

Kolej Transsaharyjska, 2010

serigrafia, papier, e.a., 33,7 x 41 cm (w świetle oprawy), 53,5 x 60,5 cm (oprawa), sygn. p.d.

Jarosław Jaśnikowski

Kolej Transsyberyjska, 2011

Jarosław Jaśnikowski

Kanion Mgieł, 2011

serigrafia, papier, 54 x 34 cm (w świetle oprawy), 74 x 54 cm (oprawa), sygn. p.d.

Dariusz Kaleta

Studium do Magicznego Lechistanu, Epizod X, 2017

olej, płótno, 40 x 50 cm (płótno), 57 x 68 cm (rama), sygn. p.d.

Katarzyna Kania

Stowarzyszenie wampirycznych poetów, Akt 4

pastel, papier, 34,3 x 48,6 cm (w świetle oprawy), 53,5 x 68 cm (oprawa), sygn. p.d.

Katarzyna Kania

Stowarzyszenie wampirycznych poetów, Akt VII – Wampiryczna kraina

Katarzyna Kania

Stowarzyszenie wampirycznych poetów, Akt V

Artur Kolba

Zawieszony nad nocnym miastem, 2015

olej, płótno, 80 x 70 cm (płótno), 100 x 89,5 cm (rama), sygn. p.d.

Cena: 6300

Artur Kolba

Historie lotne – Część 3, 2017

olej, płótno, 30 x 90 cm (płótno), 49 x 109,6 cm (rama), sygn. p.d.

Cena: 3800

Artur Kolba

olej, płótno, 50,3 x 80,8 cm (płótno), 67,4 x 97,3 cm (rama)

Artur Kolba

Statek Przeznaczenia, 2014

olej, płótno, 100 x 80 cm (płótno), 118,5 x 98,3 cm (rama), sygn. l.d.

Cena: 7500

Artur Kolba

Historie lotne – Część 2, 2017

Cena: 3800

Marcin Kołpanowicz

Out of Purgatory, 2017

olej, płyta, 61 x 75 cm (płyta), 82 x 96 cm (oprawa), sygn. u dołu

Cena sprzedaży: 17500

Rafał Olbiński

tusz, piórko, akwarela, papier, 43,7 x 34 cm (w świetle oprawy), 70 x 59 cm (oprawa), sygn. pieczęcią p.d.

Cena: 3800

Rafał Olbiński

ołówek, papier, 45,5 x 31,4 cm (w świetle oprawy), 68 x 52,5 cm (oprawa), sygn. l.d.

Rafał Olbiński

serigrafia, papier, 1/5, 49 x 35, 5 cm (w świetle oprawy), 73 x 59,5 cm (oprawa), sygn. p.d.

Tomasz Sętowski

Babilon

akwaforta, papier, e.a., 36,5 x 46,8 cm (w świetle oprawy), 61,3 x 67,2 cm (oprawa), sygn. l.d.

Cena: 2300

Tomasz Sętowski

Niezwyciężony

akwaforta, papier, e.a., 25,4 x 38,5 cm (w świetle oprawy), 46,3 x 59,3 cm (oprawa), sygn. l.d.

Cena: 2300

Tomasz Sętowski

W obronie królowej

akwaforta, papier, e.a., 29,5 x 46,4 cm (w świetle oprawy), 52 x 68 cm (oprawa), sygn. l.d.

Cena: 2300

Tomasz Sętowski

Architektoniczna hibernacja

akwaforta, akwarela, papier, 36,8 x 26,3 cm (w świetle oprawy), 57 x 46 cm (oprawa), sygn. l.d.

Cena sprzedaży: 2900

Tomasz Sętowski

Czekając na posłańca

akwaforta, papier, e.a., 23 x 37,2 cm (w świetle oprawy) 44 x 59 cm (oprawa), sygn. l.d

Cena: 2300

Tomasz Sętowski

Ulotna

brąz, wys. 41,5 cm

Tomasz Sętowski

Don Kichot

brąz, wys. 30,5 cm

Jacek Szynkarczuk

Starodrzew, 2016

olej, płótno, 80 x 60 cm (płótno), 87,5 x 67,5 cm (oprawa), sygn. l.d.

Jacek Szynkarczuk

Arena Mundi

płótno, olej, 80 x 100 cm (płótno), 101 x 120,5 cm (oprawa), sygn. p.d.

Cena: 13200

Robert Heczko

Szal, 2018

Robert Heczko

List, 2018

Jarosław Jaśnikowski

Błękitna ciężarówka, 2014

Jarosław Jaśnikowski

Parowozochód, 2014

Jarosław Jaśnikowski

Pałac zegarmistrza, 2011

Jarosław Jaśnikowski

Jarosław Jaśnikowski

Jarosław Jaśnikowski

Nietoperz, 2011

Jarosław Jaśnikowski

Czerwony samolot, 2009

Jarosław Jaśnikowski

Metropolis I, 2011

Jarosław Jaśnikowski

Kolej Transsaharyjska, 2010

Jarosław Jaśnikowski

Kolej Transsyberyjska, 2011

Jarosław Jaśnikowski

Kanion Mgieł, 2011

Dariusz Kaleta

Katarzyna Kania

Katarzyna Kania

Katarzyna Kania

Artur Kolba

Artur Kolba

Artur Kolba

Artur Kolba

Statek Przeznaczenia, 2014

Artur Kolba

Marcin Kołpanowicz

Out of Purgatory, 2017

Rafał Olbiński

Rafał Olbiński

Rafał Olbiński

Tomasz Sętowski

Babilon

Tomasz Sętowski

Niezwyciężony

Tomasz Sętowski

W obronie królowej

Tomasz Sętowski

Architektoniczna hibernacja

Tomasz Sętowski

Czekając na posłańca

Tomasz Sętowski

Ulotna

brąz, wys. 41,5 cm

Tomasz Sętowski

Don Kichot

brąz, wys. 30,5 cm

Jacek Szynkarczuk

Starodrzew, 2016

Jacek Szynkarczuk

Arena Mundi