Prezentowa Aukcja Prac na Papierze – 4 grudnia 2018

Grudzień to czas prezentów! Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia  zbliżają się wielkimi krokami. Przed nami gorący okres, wypełniony  poszukiwaniami idealnego prezentu świątecznego dla najbliższych osób. Pragnąc pomóc Państwu w tym niełatwym zadaniu, Pragaleria przygotowała Prezentową Aukcję Prac na Papierze, która odbędzie się w siedzibie galerii 4 grudnia (wtorek), o godz. 14:00.

W ofercie tej wyjątkowej aukcji znaleźć można niemal 70 grafik i fotografii uznanych twórców czeskich. Mamy prawdziwą przyjemność przedstawić Państwu twórczość artystów, którzy od wielu lat cieszą się zasłużoną sławą nie tylko we własnej ojczyźnie – ich dzieła od lat pojawiają się w galeriach i kolekcjach prywatnych na terenie całej Europy.

Grafiki i fotografie, powstałe na przełomie lat ’80 i ’90, które znalazły się w ofercie Aukcji Prezentowej odznaczają się wysoką jakością artystyczną, a ich ceny wywoławcze, co szczególnie ważne w tym gorącym okresie zakupowym, są niezwykle atrakcyjne. Każda z grafik została już w profesjonalny sposób oprawiona i jest przygotowana do tego, by zawisnąć na ścianie w domu Państwa lub Państwa bliskich.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym – wierzymy, że znajdziecie w nim Państwo wymarzone prezenty świąteczne, które wywołają szeroki uśmiech na  twarzach obdarowanych nimi osób. Jak zawsze szczególnie zachęcamy do osobistego uczestnictwa w aukcji. Ci z Państwa, którzy nie będą mogli z nami być osobiście, mogą składać zlecenia telefoniczne lub limity licytacyjne. Służą do tego specjalne przyciski przy wszystkich pozycjach w katalogu aukcyjnym. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1986

grafika barwna, papier, 60/120, 50 x 49,5 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 60/120 /Kuklík/1986 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Daniela Havlíčková

bez tytułu, 1983

sucha igła, technika mieszana, papier, 85/90, 59,3 x 50 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 85/90 DHavlíčková Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Daniela Havlíčková

bez tytułu, 1983

sucha igła, technika mieszana, papier, 73/90, 59,3 x 50 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 73/90 DHavlíčková Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Daniela Havlíčková

Ikaros, 1987

sucha igła, technika mieszana, papier, 60/100, 49 x 32,2 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 60/100 DHavlíčková Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Karel Demel

bez tytułu, 1987

akwaforta, akwatinta, papier, 107/130, 49 x 63 cm (odcisk płyty), numerowana: l.d.: 107/130, sygn. p.d.: Kdemel 87 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Eva Hašková

bez tytułu, 1989

akwatinta, technika mieszana, papier, 40/100, 49 x 29,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 40/100, sygn. p.d.: Eva Hašková '89 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Eva Hašková

bez tytułu, 1988

akwatinta, technika mieszana, papier, 63/100, 49 x 29,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 63/100, sygn. p.d.: Eva Hašková '88 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Daniela Havlíčková

Obyčejný Zátiší, 1987

sucha igła, technika mieszana, papier, 60/100, 49,8 x 32 cm (odcisk płyty), sygn. U dołu, pośrodku: 60/100 DHavlíčková Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Daniela Havlíčková

Flying dreams, 1987

sucha igła, technika mieszana, papier, 60/100, 49 x 32 cm (odcisk płyty), sygn. U dołu, pośrodku: 60/100 DHavlíčková Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Alfred Fuchs

bez tytułu, 1989

litografia barwna, papier, 40/50, 25,2 x 35 cm (kompozycja), numerowany l.d.: 40/50, sygn. P.d.: A. Fuchs 89 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

akwaforta, papier, 31/50, 56 x 50 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 31/50, sygn. P.d.: Kamila Ženatá 90 Oprawiona, passe-partout, wym. 76,5 x 69,3 cm

Cena wywoławcza: 200

Kamila Ženatá

akwaforta, papier, 24/50, 50 x 40 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 24/50, sygn. P.d.: Kamila Ženatá Oprawiona, passe-partout, wym. 70,5 x 59,5 cm

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1988

grafika barwna, papier, 2/15, 68,5 x 38,7 cm (odcisk płyty), numerowana u dołu pośrodku: 2/15, sygn. p.d.: imieniem i nazwiskiem, 1988 Oprawiona, passe-partout, wym. 90 x 58,5 cm

Cena wywoławcza: 200

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1988

grafika barwna, papier, 5/20, 70 x 36,5 cm (odcisk płyty), numerowana u dołu pośrodku: 5/20, sygn. p.d.: imieniem i nazwiskiem, 1988 Oprawiona, passe-partout, wym. 90,8 x 56,4 cm

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1986

grafika barwna, papier, 8/19 (?), 69 x 36,5 cm (odcisk płyty), numerowana u dołu pośrodku: 8/19(?), sygn. p.d.: p.d.: imieniem i nazwiskiem, 86 Oprawiona, passe-partout, wym. 89,3 x 56,5 cm

Cena wywoławcza: 200

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1989

grafika barwna, papier, 13A/15, 68,4 x 35,2 cm (odcisk płyty), numerowana u dołu pośrodku: 13a/15, sygn. p.d.: imieniem i nazwiskiem, 1989 Oprawiona, passe-partout, wym. 89,5 x 54,5 cm

Emilie Tomanová

akwaforta, papier, 32/40, 49,6 x 60 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 32/40, sygn. p.d.: Emilie Tomanová Oprawiona, passe-partout, wym. 70 x 79,5 cm

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1989

serigrafia, papier, 48/67, 44,7 x 61,8 cm (w świetle oprawy), numerowane: l.d.: 48/67, sygn. U dołu, pośrodku: nazwiskiem 89 Oprawiona, passe-partout, wym. 63,5 x 79 cm

Karel Demel

Z cyklu: Jacques Brel, 1989

akwaforta, akwatinta, papier, 62/130, 31,3 x 48,7 cm (odcisk płyty), numerowana: l.d.: 62/130, sygn. p.d.: KDemel 89 Oprawiona, passe-partout, wym. 53,5 x 68 cm

Karel Demel

Z cyklu: Jacques Brel, 1989

akwaforta, akwatinta, papier, 60/130, 31,5 x 47,7 cm (odcisk płyty), numerowana: l.d.: 60/130, sygn. p.d.: KDemel 89 Oprawiona, passe-partout, wym. 53,5 x 67 cm

Eva Hašková

bez tytułu, 1985

akwatinta, technika mieszana, papier, 65/100, 49,5 x 39,5 (odcisk płyty), numerowana l.d.: 65/100, sygn. p.d.: Eva Hašková '1985 Oprawiona, passe-partout, wym. 70,5 x 59 cm

Vladimir Suchánek

bez tytułu, XI 1989/I 1990

litografia barwna, papier, 85/100, 68 x 53 cm (kompozycja), sygn. w obrębie pracy, l.d.: Vlad Suchánek / 85/100 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

akwaforta, papier, 29/50, 41,5 x 44,6 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 29/50, sygn. P.d.: Kamila Ženatá 90 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Cena wywoławcza: 200

Vladimir Suchánek

litografia barwna, papier, 23/90, 54 x 43,4 cm (kompozycja), sygn. U dołu, po środku: Vlad Suchánek / 23/90 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Kamila Ženatá

akwaforta, papier, 16/50, 29,7 x 20,6 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 16/50, sygn. p.d.: Kamila Ženatá Oprawiona, passe-partout, wym. 50,5 x 40,5 cm

Eva Hašková

bez tytułu, 1989

akwatinta, technika mieszana, papier, 37/100, 49 x 29,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 37/100, sygn. p.d.: Eva Hašková '89 Oprawiona, passe-partout, wym. 70 x 49 cm

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1986

grafika barwna, papier, 73/135, 37 x 48 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.:, 73/155, sygn. p.d.: nazwiskiem / 86 Oprawiona, passe-partout, wym. 58 x 67,5 cm

Ladislav Kuklík

Žena v pohybu, 1988

technika mieszana, papier, 49/120, 59,5 x 49 cm (odcisk płyty), sygn. w obrębie pracy l.d.: 49/120/Kuklik/1988 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1988

technika mieszana, papier, 31/100, 59 x 48,7 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 31/100/Kuklik/1988 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1986

technika mieszana, papier, 82/120, 59,5 x 49 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 82/120/Kuklik/1986 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Eva Hašková

bez tytułu, 1988

akwatinta, technika mieszana, papier, 51/100, 49 x 29,7 (odcisk płyty), numerowana l.d.: 51/100, sygn. p.d.: Eva Hašková '88 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Cena wywoławcza: 200

Vladimir Suchánek

Artemis,1989

litografia barwna, papier, 82/100, 59,7 x 46 cm (kompozycja), numerowana l.d.: 82/100, sygn. w obrębie pracy p.g: Vlad Suchanek 1989/11.6. oraz u dołu pracy, pośrodku Vlad Suchanek Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1986

technika mieszana, papier, 95/120, 59,3 x 29,6 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 95/120 /Kuklik/1986 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1990

technika mieszana, papier, 16/120, 58,6 x 39 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 16/120 /Kuklik/1990 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1985

technika mieszana, papier, 78/120, 58,8 x 48,7 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 78/120 /Kuklik/1985(?) Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

akwaforta, papier, 28/50, 49,6 x 40 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 28/50, sygn. P.d.: Kamila Ženatá 90 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Cena wywoławcza: 200

Jana Bergerová

akwaforta, papier, 4 / 16, 49 x 39 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 4/16, sygn. p.d.: Jana Bergerova Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Karel Demel

bez tytułu, 1986

akwaforta, akwatinta, papier, 84/130, 48 x 63,6 cm (odcisk płyty), numerowana: l.d.: 84/130, sygn. p.d.: KDemel 86 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Karel Demel

bez tytułu, 1986

akwaforta, akwatinta, papier, 86/130, 48 x 63,6 cm (odcisk płyty), numerowana: l.d.: 86/130, sygn. p.d.: KDemel 86 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Vladimir Suchánek

Leda z łabędziem

litografia barwna, papier, 22/100, 39,3 x 31,5 cm (kompozycja), numerowana l.d.: 22/100, sygn. u dołu, pośrodku: Vlad Suchánek Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Jan Souček

bez tytułu, 1983

akwaforta, akwatinta, papier, 28/60, 48,7 x 39,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 28/60, sygn. p.d.: JSouček 83 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Cena wywoławcza: 200

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1988

technika mieszana, papier, 59/120, 59,5 x 49 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 59/120 / Kuklik /1988 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Vladimir Suchánek

bez tytułu, 1989

litografia barwna, papier, 95/100, 69 x 52,4 cm (w świetle oprawy), numerowana l.d.: 95/100, sygn. p.d.: Vlad Suchánek Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Jan Souček

bez tytułu, 1986

akwaforta, akwatinta barwna, papier, 40/70, 38,7 x 34,4 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 40/70, sygn. p.d.: JSouček 86 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Jan Souček

bez tytułu, 1987

akwaforta, akwatinta barwna, papier, 27/50, 24 x 29,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 27/50, sygn. p.d.: JSouček 87 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Jan Souček

bez tytułu, 1989

akwaforta, akwatinta barwna, papier, 16/50, 24,5 x 24,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 16/50, sygn. p.d.: JSouček 89 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Eva Hašková

bez tytułu, 1989

akwatinta, technika mieszana, papier, 16/100, 49 x 39 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 16/100, sygn. p.d.: Eva Hašková '89 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Vladimir Suchánek

bez tytułu, 1988

litografia barwna, papier, 85/100, 42,3 x 56,5 cm (kompozycja), numerowana l.d.: 85/100, sygn. U dołu, po środku: Vlad Suchánek Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Karel Demel

Les, 1986

sucha igła, ruletka, papier, 76/130, 48 x 63,6 cm (odcisk płyty), numerowana: l.d.: 76/130, sygn. p.d.: KDemel 86 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Jan Souček

bez tytułu, 1988

akwaforta, akwatinta barwna, papier, 28/60, 34,2 x 39,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 28/60, sygn. P.d.: JSouček 88 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

akwaforta, papier, 19/50, 64,3 x 49,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 19/50, sygn. P.d.: Kamila Ženatá 90 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Cena wywoławcza: 200

Kamila Ženatá

akwaforta, papier, 17/50, 64,3 x 49,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 17/50, sygn. P.d.: Kamila Ženatá Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Cena wywoławcza: 200

Daniela Havlíčková

Ikaros II, 1987

mieszane techniki graficzne, sucha igła, papier, 59/100, 49,6 x 32,5 cm (odcisk płyty), sygn. U dołu, pośrodku: 59/100 DHavlíčková Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

technika mieszana, papier, 22/50, 31,7 x 41,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 22/50(?), sygn. P.d.: Kamila Ženatá 90 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Cena wywoławcza: 200

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1989

grafika barwna, papier, 98/120, 59,6 x 49 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 98/120/Kuklik/1989(?) Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Artysta nierozpoznany

Widok Pragi

podmalowana ręcznie fotografia, papier, 27,5 x 48 cm (w świetle oprawy) Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Cena wywoławcza: 150

Artysta nierozpoznany

Widok Pragi

Cena wywoławcza: 150

Rastislav Bero

fotografia, papier fotograficzny, 33,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: Rastislav Bero Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Cena wywoławcza: 150

Rastislav Bero

fotografia, papier fotograficzny, 32,2 x 48,2 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: Rastislav Bero Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Rastislav Bero

fotografia, papier fotograficzny, 48,6 x 38,3 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: Rastislav Bero Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Rastislav Bero

Rastislav Bero

fotografia, papier fotograficzny, 48,5 x 38 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: Rastislav Bero Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Rastislav Bero

fotografia, papier fotograficzny, 33,6 x 48,6 cm (w świetle oprawy), sygn. l.d.: Rastislav Bero Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Cena wywoławcza: 150

Emilie Tomanová

akwaforta, papier, 24/100, 49,5 x 64,2 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 24/100, sygn. p.d.: Emilie Tomanová Oprawiona, passe-partout, wym. 70,5 x 84,5 cm

Emilie Tomanová

akwaforta, papier, 39/100, 49,5 x 64,7 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 39/100, sygn. p.d.: Emilie Tomanová Oprawiona, passe-partout, wym. 70 x 84,5 cm

Emilie Tomanová

Wiosna

akwaforta, papier, 9/40, 50 x 60 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 9/40, sygn. p.d.: Emilie Tomanová Oprawiona, passe-partout, wym. 70,5 x 79,5 cm

Emilie Tomanová

Lato

akwaforta, papier, 10/40, 49,5 x 60 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 10/40, sygn. p.d.: Emilie Tomanová Oprawiona, passe-partout, wym. 70 x 79,5 cm

Emilie Tomanová

akwaforta, papier, 9/50, 49,3 x 59,3 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 9/50, sygn. p.d.: Emilie Tomanová Oprawiona, passe-partout, wym. 69,7 x 79 cm

Emilie Tomanová

akwaforta, papier, 30/50, 42,7 x 58,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 30/50, sygn. p.d.:Emilie Tomanová Oprawiona, passe-partout, wym. 63,5 x 78 cm

Warszawa 2018/12/04

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1986

Warszawa 2018/12/04

Daniela Havlíčková

bez tytułu, 1983

Warszawa 2018/12/04

Daniela Havlíčková

bez tytułu, 1983

Warszawa 2018/12/04

Daniela Havlíčková

Ikaros, 1987

Warszawa 2018/12/04

Karel Demel

bez tytułu, 1987

Warszawa 2018/12/04

Eva Hašková

bez tytułu, 1989

Warszawa 2018/12/04

Eva Hašková

bez tytułu, 1988

Warszawa 2018/12/04

Daniela Havlíčková

Obyčejný Zátiší, 1987

Warszawa 2018/12/04

Daniela Havlíčková

Flying dreams, 1987

Warszawa 2018/12/04

Alfred Fuchs

bez tytułu, 1989

Warszawa 2018/12/04

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

Warszawa 2018/12/04

Kamila Ženatá

Warszawa 2018/12/04

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1988

Warszawa 2018/12/04

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1988

Warszawa 2018/12/04

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1986

Warszawa 2018/12/04

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1989

Warszawa 2018/12/04

Emilie Tomanová

Warszawa 2018/12/04

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1989

Warszawa 2018/12/04

Karel Demel

Z cyklu: Jacques Brel, 1989

Warszawa 2018/12/04

Karel Demel

Z cyklu: Jacques Brel, 1989

Warszawa 2018/12/04

Eva Hašková

bez tytułu, 1985

Warszawa 2018/12/04

Vladimir Suchánek

bez tytułu, XI 1989/I 1990

Warszawa 2018/12/04

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

Warszawa 2018/12/04

Vladimir Suchánek

Warszawa 2018/12/04

Kamila Ženatá

Warszawa 2018/12/04

Eva Hašková

bez tytułu, 1989

Warszawa 2018/12/04

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1986

Warszawa 2018/12/04

Ladislav Kuklík

Žena v pohybu, 1988

Warszawa 2018/12/04

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1988

Warszawa 2018/12/04

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1986

Warszawa 2018/12/04

Eva Hašková

bez tytułu, 1988

Warszawa 2018/12/04

Vladimir Suchánek

Artemis,1989

Warszawa 2018/12/04

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1986

Warszawa 2018/12/04

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1990

Warszawa 2018/12/04

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1985

Warszawa 2018/12/04

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

Warszawa 2018/12/04

Jana Bergerová

Warszawa 2018/12/04

Karel Demel

bez tytułu, 1986

Warszawa 2018/12/04

Karel Demel

bez tytułu, 1986

Warszawa 2018/12/04

Vladimir Suchánek

Leda z łabędziem

Warszawa 2018/12/04

Jan Souček

bez tytułu, 1983

Warszawa 2018/12/04

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1988

Warszawa 2018/12/04

Vladimir Suchánek

bez tytułu, 1989

Warszawa 2018/12/04

Jan Souček

bez tytułu, 1986

Warszawa 2018/12/04

Jan Souček

bez tytułu, 1987

Warszawa 2018/12/04

Jan Souček

bez tytułu, 1989

Warszawa 2018/12/04

Eva Hašková

bez tytułu, 1989

Warszawa 2018/12/04

Vladimir Suchánek

bez tytułu, 1988

Warszawa 2018/12/04

Karel Demel

Les, 1986

Warszawa 2018/12/04

Jan Souček

bez tytułu, 1988

Warszawa 2018/12/04

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

Warszawa 2018/12/04

Kamila Ženatá

Warszawa 2018/12/04

Daniela Havlíčková

Ikaros II, 1987

Warszawa 2018/12/04

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

Warszawa 2018/12/04

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1989

Warszawa 2018/12/04

Artysta nierozpoznany

Widok Pragi

Warszawa 2018/12/04

Artysta nierozpoznany

Widok Pragi

Warszawa 2018/12/04

Rastislav Bero

Warszawa 2018/12/04

Rastislav Bero

Warszawa 2018/12/04

Rastislav Bero

Warszawa 2018/12/04

Rastislav Bero

Warszawa 2018/12/04

Rastislav Bero

Warszawa 2018/12/04

Rastislav Bero

Warszawa 2018/12/04

Emilie Tomanová

Warszawa 2018/12/04

Emilie Tomanová

Warszawa 2018/12/04

Emilie Tomanová

Wiosna

Warszawa 2018/12/04

Emilie Tomanová

Lato

Warszawa 2018/12/04

Emilie Tomanová

Warszawa 2018/12/04

Emilie Tomanová

Limit ceny