Nowości w ofercie galeryjnej Pragalerii

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Nowości w ofercie galeryjnej Pragalerii

Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta galeryjna właśnie wzbogaciła się o najnowsze płótna Magdaleny Daniec, malarki, której twórczość od dawna wzbudza żywe zainteresowanie polskich i zagranicznych kolekcjonerów malarstwa. Czekamy niecierpliwie na przesyłkę od artystki, ale już czujemy, że od obrazu „Podwójne zaćmienie księżyca” niełatwo będzie nam odwrócić wzrok! Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi pracami artystki:

Katalog prac Magdalena Daniec tutaj.

Pragaleria nie zapomina też o wielbicielach rzeźby! Dziś dotarła do nas paczka wypełniona kolorowymi zwierzętami wprost z Safari Jakuba Niewdany. Nie mogła trafić do nas w lepszym momencie – wszak grudzień już za pasem, a Nosorożce, Zebry i Krokodyle serdecznie polecają się na Święta!

Katalog prac Jakub Niewdana tutaj.

 

Czytaj więcej »

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
Metoda licytacji

Limit ceny

Akceptuję regulamin oferty galeryjnej