Meble

Meble

Komplet 4 krzeseł z lat 40.

Cztery krzesła z lat 40. Polska, Gościńska Fabryka Mebli, lata 40. XX w. drewno, tkanina obiciowa wysokogatunkowa; wysokość: 82, szerokość: 38, głębokość siedziska: 37 po całkowitej renowacji.

Dwa fotele "Śnieżnik"

Fotele "Śnieżnik" w stylu „Hunter” Polska, Zjednoczenie Przemysłu Meblarskiego Bystrzyckie Fabryki Mebli w Bystrzycy Kłodzkiej, lata 70. XX w.; drewno, tkanina obiciowa wysokogatunkowa; wysokość 78 , szerokość 58, głębokość 67 po całkowitej renowacji.

Dwa krzesła "patyczaki"

Krzesła „patyczaki” DDR, lata 60. XX w.; drewno, tkanina obiciowa wysokogatunkowa; wysokość 76, wysokość do siedziska 36cm, wysokość oparcia 43, głębokość siedziska 44, szerokość siedziska 43; po całkowitej renowacji.

Kwietnik w stylu art deco

Kwietnik w stylu art. deco Polska, firma Piwoński w Radomiu, 1964 r. czeczot; wym.: 80x80 cm. oryginalny stan zachowania.

Cena: 750

Komplet 4 krzeseł z lat 40.

Dwa fotele "Śnieżnik"

Dwa krzesła "patyczaki"

Kwietnik w stylu art deco

telefon: 509789795
email: design@pragaleria.pl