Meble

Meble

Dwa fotele "Śnieżnik"

Fotele "Śnieżnik" w stylu „Hunter” Polska, Zjednoczenie Przemysłu Meblarskiego Bystrzyckie Fabryki Mebli w Bystrzycy Kłodzkiej, lata 70. XX w.; drewno, tkanina obiciowa wysokogatunkowa; wysokość 78 , szerokość 58, głębokość 67 po całkowitej renowacji.

Dwa krzesła "patyczaki"

Krzesła „patyczaki” DDR, lata 60. XX w.; drewno, tkanina obiciowa wysokogatunkowa; wysokość 76, wysokość do siedziska 36cm, wysokość oparcia 43, głębokość siedziska 44, szerokość siedziska 43; po całkowitej renowacji.

Fotel z podnóżkiem proj. E. Homa (GFM-64

proj. Edmund Homa, Polska, Gościńskie Fabryki Mebli, 1965 r. buk lakierowany, wysokogatunkowa tkanina obiciowa, wym: fotel 98/38x63x73, podnóżek 100x52 cm. Fotel po profesjonalnej konserwacji stolarsko-tapicerskiej.

Cena: 2300

Dwa fotele "Śnieżnik"

Dwa krzesła "patyczaki"

telefon: 509789795
email: design@pragaleria.pl