Małgorzata Majerczyk-Sieczka

Małgorzata Majerczyk-Sieczka

Małgorzata Majerczyk-Sieczka

Stan Rzeczy, 2015

techn. mieszana, olej, płótno, 200x200 cm, sygn. opisany na odwrocie

Małgorzata Majerczyk-Sieczka

Plecy, 2014

techn. mieszana, olej, płótno, 160x180 cm, sygn. opisany na odwrocie

Cena: 4800

Małgorzata Majerczyk-Sieczka

techn. mieszana, olej, płótno, 170x140 cm

Cena: 4500

Małgorzata Majerczyk-Sieczka

Iluzja, 2015

Cena: 4800

Małgorzata Majerczyk-Sieczka

Serce, lustro, drugi człowiek, 2015

techn. mieszana, olej, płótno, 180x160 cm, sygn. opisany na odwrocie

Cena: 4800

Małgorzata Majerczyk-Sieczka

Ostatni, 2014

Małgorzata Majerczyk-Sieczka

Stan Rzeczy, 2015

Małgorzata Majerczyk-Sieczka

Plecy, 2014

Małgorzata Majerczyk-Sieczka

Małgorzata Majerczyk-Sieczka

Iluzja, 2015

Małgorzata Majerczyk-Sieczka

Małgorzata Majerczyk-Sieczka

Ostatni, 2014