Ukończyła wyższe studia w Instytucie Sztuki Akademii Pedagogicznej w Krakowie w 2001 r. Laureatka konkursu w ramach II Konfrontacji Artystycznych „Sacrum w Sztuce” w Wadowicach (2002). Jej twórczość została omówiona w książce „Ikona w sztuce XX wieku” autorstwa Renaty Rogozińskiej (2009). Autorka wystaw indywidualnych: Ikonostas, Cudowne Lata, Kraków (2001); Mechaniczni Bracia, Galeria Rękawka, Kraków (2002); Atlantyda, Space Gallery, Kraków (2006); Kim są Oni?, Space Gallery, Kraków (2009); Meta-Obraz: VI Festiwal Filmu Filozoficznego, Staromiejskie Centrum Kultury, Kraków (2011). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Europ’Art, Genewa (2003, 2004, 2005, 2006, 2007); Contemporary Polish Art, La Galerie Alwane, Bejrut (2008); Ikona w Sztuce XX w., Galeria Krypta u Pijarów, Kraków (2009); Art Now in Poland, The Venue, Souk Arkwam, Bejrut (2011). Jej prace znajdują się w zbiorach Muzeum Miejskiego w Wadowicach oraz w zbiorach prywatnych w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Niemczech i we Włoszech.

Tryptyk, Krzyż, 2015

olej, płótno, 74 x 59 cm, sygn. na odwrocie

Fabryka planet (2013/2016)

technika własna, olej, kolaż, płótno, 90 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Tryptyk, Krzyż, 2015

Fabryka planet (2013/2016)