Lampy

Lampy

Lampka biurkowa Dell

Lampa model 6551 proj.: Christian Dell KAISER Idell, lata 30. XX w. . wys.: 41, szer.: 16 (klosz), 18 (podstawa); znakowana tłoczonym napisem na kloszu; stan: po renowacji.

Cena: 1100

Lampka biurkowa Marciniak

Lampa Marciniak Polska, Fabryka Żyrandoli Elektrycznych A. Marciniak, lata 30. XX w.; metal, wym.: wys.: 43 cm., średnica klosza 15 cm.; sygnowana, po renowacji, niewielkie wgniecenia na podstawie i kloszu.

Lampka biurkowa Dell

Lampka biurkowa Marciniak

telefon: 509789795
email: design@pragaleria.pl