Lampy

Lampy

Lampa sufitowa Ikora

Lampa sufitowa WMF Ikora Niemcy,WMF, lata 30. XX w.; 3 klosze: szkło Ikora, warstwowe, fakturowe, średnica: 20 cm; sznur, metalowa obudowa; wysokość: 104 cm.

Lampka biurkowa Dell

Lampa model 6551 proj.: Christian Dell KAISER Idell, lata 30. XX w. . wys.: 41, szer.: 16 (klosz), 18 (podstawa); znakowana tłoczonym napisem na kloszu; stan: po renowacji.

Cena: 1100

Lampka biurkowa Marciniak

Lampa Marciniak Polska, Fabryka Żyrandoli Elektrycznych A. Marciniak, lata 30. XX w.; metal, wym.: wys.: 43 cm., średnica klosza 15 cm.; sygnowana, po renowacji, niewielkie wgniecenia na podstawie i kloszu.

Lampka "grzybek"

ZAOS, lata 60. XX w. wym: wys. 27,5 cm, szer. klosza: 20 cm. wycisk w podstawie: ZAOS LN-5/ MADE IN POLAND Obiekt w typie projektów Apolinarego Gałeckiego.

Cena: 250

Lampka gabinetowa MEOS

Lampka gabinetowa MEOS, lata 60. XX w. wym: wys: ok. 39 cm, szer. klosza: ok. 34 cm. Plakietka znamionowa: MEOS Warszawa. Obiekt w typie projektów Apolinarego Gałeckiego.

Cena: 450

Lampa sufitowa Ikora

Lampka biurkowa Dell

Lampka biurkowa Marciniak

Lampka "grzybek"

Lampka gabinetowa MEOS

telefon: 509789795
email: design@pragaleria.pl