Lampy

Lampy

Lampa sufitowa Ikora

Lampa sufitowa WMF Ikora Niemcy,WMF, lata 30. XX w.; 3 klosze: szkło Ikora, warstwowe, fakturowe, średnica: 20 cm; sznur, metalowa obudowa; wysokość: 104 cm.

Lampka biurkowa Dell

Lampa model 6551 proj.: Christian Dell KAISER Idell, lata 30. XX w. . wys.: 41, szer.: 16 (klosz), 18 (podstawa); znakowana tłoczonym napisem na kloszu; stan: po renowacji.

Cena: 1100

Lampka biurkowa Marciniak

Lampa Marciniak Polska, Fabryka Żyrandoli Elektrycznych A. Marciniak, lata 30. XX w.; metal, wym.: wys.: 43 cm., średnica klosza 15 cm.; sygnowana, po renowacji, niewielkie wgniecenia na podstawie i kloszu.

Lampa gabinetowa

Lampa gabinetowa Niemcy, 1979 r. metalowe rurki w kolorze złotym; wys. 43,4 cm., szer. 33,6 cm., głębokość: 22 cm; sygnowana: ZE 1979 4/4, monogram wytwórcy.

Cena: 1300

Lampa sufitowa Ikora

Lampka biurkowa Dell

Lampka biurkowa Marciniak

Lampa gabinetowa

telefon: 509789795
email: design@pragaleria.pl