Jest absolwentem Wydziału Grafiki krakowskiej ASP. Pracę dyplomową zrealizował pod kierunkiem prof. S. Wejmana. Od 2011 r. pracuje w Pracowni Miedziorytu macierzystej uczelni, obecnie na stanowisku adiunkta.

W listopadzie 2013 r. uzyskał tytuł doktora za cykl grafik poświęconych „Rękopisowi znalezionemu w Saragossie” i życiu Jana Potockiego. Stypendysta Miasta Krakowa (2003). Laureat licznych nagród, m.in.: nagrody D’Ann & Gus’a Mazzocca (1999); nagrody Małgorzaty i Andrzeja Zająców (1999); nagrody Tadeusza Kulisiewicza (2000); III nagrody konkursu Grafika Roku (2000); I nagroda w konkursie na exlibris organizowanym przez Bibliotekę Raczyńskich w Poznaniu (2001); Grand Prix konkursu Grafika Roku (2002); nagrody specjalnej w konkursie ZPAP Grafika Miesiąca (2008); II nagrody Premio Leonardo Sciascia amateur d’estampes 7th Edition (2013). Autor wystaw indywidualnych: Galeria Gołogórski, Kraków (1998 ); Galeria Na prowincji, Lublin (1998); Galeria Sztuki Współczesnej, Myślenice (2003); Muzeum Historyczne m. Krakowa (2003); Galeria Wydziału Grafiki ASP, Kraków (2004); Galeria Nautilus, Kraków (2004 ); Galeria Czas, Będzin (2004); Mistrz i Małgorzata, Galeria Nautilus, Kraków (2007); Muzeum Nadwiślańskie, Kazimierz Dolny (2010); Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego, Bydgoszcz (2010); Galeria Nautilus, Kraków (2010); Galeria Kreski, Płock (2011); Grafik aus Krakau, Galerie der Stadtbucherei, Alsdorf, Niemcy (2011); Akwafortowe odbicie świata, Pracownia, Kraków (2013); Rękopis znaleziony w Saragossie, Galeria Nautilus, Kraków (2013); Museo della Carta e della Filigrana, Fabriano, Włochy (2014 ); Fondazione Il Bisonte, Florencja, Włochy (2014 ); Scuola Internazionale di Grafica, Wenecja, Włochy (2014); Galeria M Odwach, Wrocław (2014 ); Nowosądecka Mała Galeria (2014); Pragaleria, Warszawa (2015). Jego prace znajdują się w zbiorach: ASP w Krakowie; Biblioteki Narodowej w Warszawie; Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu; Muzeum Historycznego Miasta Krakowa; Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy; Triennale Grafiki w Krakowie; Salon d’Estampa, Madryt, Hiszpania.

Zdziczała orkiestra, 2014

akwaforta, akwatinta, sucha igła, wymiary w świetle oprawy 47,7 x 78,2, odcisk płyty 24,8 x 66,5, sygn. p.d.

Przepowiednia, 2017

akwaforta, miękki werniks, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 58,8 x 78, odcisk płyty 49,6 x 69,6, sygn. p.d.

Cena: 1700

Upiorna melodia, 2014

akwaforta, miękki werniks, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 53,5 x 78,4, odcisk płyty 34,8 x 49,9,  sygn. p.d.

Cena: 1700

Wielki brat, 2014

akwaforta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 53,4 x 78,8, odcisk płyty 41,8 x 59,6, sygn. p.d.

Cena: 1700

Cnota terroru, 2015

akwaforta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 78,4 x 59,4, odcisk płyty 57,6 x 48,1, sygn. p.d.

Oddział zatruć, 2014

akwaforta, mezzotinta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 59,8 x 78,3 | odcisk płyty 50 x 65 | sygn. p.d.

Cena: 1700

Stormtroopers of love, 2015

akwaforta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 59,2 x 78,3, odcisk płyty 49,2 x 64,3, sygn. p.d.

Cena: 1700

Pastuch kosmosu, 2015

akwaforta, akwatinta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 69,4 x 99,5, odcisk płyty 49,7 x 82, sygn. p.d.

Cena: 1900

Wielka mistyfikacja, 2017

akwaforta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 59 x 78,2, odcisk płyty 49,2 x 64,8, sygn. p.d.

Cena: 1700

Umiarkowany entuzjazm, 2016

akwaforta, akwatinta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 59,1 x 63, odcisk płyty 49,5 x 54,1, sygn. p.d.

Maniakalna potrzeba komfortu, 2016

akwaforta, akwatinta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 48,1 x 78,6, odcisk płyty 29,1 x 69,7, sygn. p.d.

Instrukcja obsługi intymnej, 2016

akwatinta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 47,2 x 78, odcisk płyty 21,3 x 59,5, sygn. p.d.

Elektryczny cyrk, 2016

akwaforta, miękki werniks, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 59,2 x 78,4, odcisk płyty 50,1 x 68,9, sygn. p.d.

Cena: 1700

Zdziczała orkiestra, 2014

Przepowiednia, 2017

Upiorna melodia, 2014

Wielki brat, 2014

Cnota terroru, 2015

Oddział zatruć, 2014

Stormtroopers of love, 2015

Pastuch kosmosu, 2015

Wielka mistyfikacja, 2017

Umiarkowany entuzjazm, 2016

Elektryczny cyrk, 2016