Jest absolwentem Wydziału Grafiki krakowskiej ASP. Pracę dyplomową zrealizował pod kierunkiem prof. S. Wejmana. Od 2011 r. pracuje w Pracowni Miedziorytu macierzystej uczelni, obecnie na stanowisku adiunkta. W listopadzie 2013 r. uzyskał tytuł doktora za cykl grafik poświęconych „Rękopisowi znalezionemu w Saragossie” i życiu Jana Potockiego. Stypendysta Miasta Krakowa (2003). Laureat licznych nagród, m.in.: nagrody D’Ann & Gus’a Mazzocca (1999); nagrody Małgorzaty i Andrzeja Zająców (1999); nagrody Tadeusza Kulisiewicza (2000); III nagrody konkursu Grafika Roku (2000); I nagroda w konkursie na exlibris organizowanym przez Bibliotekę Raczyńskich w Poznaniu (2001); Grand Prix konkursu Grafika Roku (2002); nagrody specjalnej w konkursie ZPAP Grafika Miesiąca (2008); II nagrody Premio Leonardo Sciascia amateur d’estampes 7th Edition (2013). Autor wystaw indywidualnych: Galeria Gołogórski, Kraków (1998 ); Galeria Na prowincji, Lublin (1998); Galeria Sztuki Współczesnej, Myślenice (2003); Muzeum Historyczne m. Krakowa (2003); Galeria Wydziału Grafiki ASP, Kraków (2004); Galeria Nautilus, Kraków (2004 ); Galeria Czas, Będzin (2004); Mistrz i Małgorzata, Galeria Nautilus, Kraków (2007); Muzeum Nadwiślańskie, Kazimierz Dolny (2010); Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego, Bydgoszcz (2010); Galeria Nautilus, Kraków (2010); Galeria Kreski, Płock (2011); Grafik aus Krakau, Galerie der Stadtbucherei, Alsdorf, Niemcy (2011); Akwafortowe odbicie świata, Pracownia, Kraków (2013); Rękopis znaleziony w Saragossie, Galeria Nautilus, Kraków (2013); Museo della Carta e della Filigrana, Fabriano, Włochy (2014 ); Fondazione Il Bisonte, Florencja, Włochy (2014 ); Scuola Internazionale di Grafica, Wenecja, Włochy (2014); Galeria M Odwach, Wrocław (2014 ); Nowosądecka Mała Galeria (2014); Pragaleria, Warszawa (2015); Pragaleria, Warszawa (2017); 2018- Galeria Engram- Katowice, Sen Akwaforcisty. Jego prace znajdują się w zbiorach: ASP w Krakowie; Biblioteki Narodowej w Warszawie; Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu; Muzeum Historycznego Miasta Krakowa; Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy; Triennale Grafiki w Krakowie; Salon d’Estampa, Madryt, Hiszpania.

Ul Humberta 1, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 29,6 x 78,7 cm (odcisk płyty), 32,4 x 78,7 cm (arkusz)
sygn. i opisany u dołu ołówkiem, 1/1

Ul Humberta 2, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,2 x 79 cm (odcisk płyty), 32,4 x 79 cm (arkusz)

Ul Humberta 3, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,4 x 78,5 cm (odcisk płyty), 32,9 x 78,5 cm (arkusz)

Ul Humberta 4, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,2 x 79,2 cm (odcisk płyty), 32,8 x 79,2 cm (arkusz)

Ul Humberta 5, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,2 x 78,8 cm (odcisk płyty), 32,8 x 78,8 cm (arkusz)

Ul Humberta 6, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,1 x 79,2 cm (odcisk płyty), 32,4 x 79,2 cm (arkusz)

Ul Humberta 7, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,1 x 78,8 cm (odcisk płyty), 32,4 x 78,8 cm (arkusz)

Ul Humberta 8, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 29,9 x 78,5 cm (odcisk płyty), 32,2 x 78,5 cm (arkusz)

Ul Humberta 9, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,2 x 79 cm (odcisk płyty), 32,6 x 79 cm (arkusz)

Ul Humberta 10, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,4 x 79 cm (odcisk płyty), 32,6 x 79 cm (arkusz)

Ul Humberta 11, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30 x 79 cm (odcisk płyty), 32,6 x 79 cm (arkusz)

Ul Humberta 12, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,1 x 78,6 cm (odcisk płyty), 32,6 x 78,6 cm (arkusz)

Ul Humberta 13, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,1 x 78,5 cm (odcisk płyty), 32,2 x 78,5 cm (arkusz)

Ul Humberta 14, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,1 x 79 cm (odcisk płyty), 32,4 x 79 cm (arkusz)

Ul Humberta 15, 2017

Ul Humberta 16, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,1 x 79 cm (odcisk płyty), 32,6 x 79 cm (arkusz)

Ul Humberta 17, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,2 x 78,6 cm (odcisk płyty), 32,7 x 78,6 cm (arkusz)

Ul Humberta 18, 2017

akwaforta, papier, 30,1 x 78,4 cm (odcisk płyty), 32,4 x 78,4 cm (arkusz)

Ul Humberta 19, 2017

Ul Humberta 20, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30 x 79 cm (odcisk płyty), 32,1 x 79 cm (arkusz)

Ul Humberta 21, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 29,8 x 79 cm (odcisk płyty), 32,2 x 79 cm (arkusz) sygn. i opisany u dołu ołówkiem, 1/1

Ul Humberta 22, 2017

Ul Humberta 23, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 29,8 x 79 cm (odcisk płyty), 32 x 79 cm (arkusz)

Ul Humberta 24, 2018

akwaforta, akwatinta, papier, 30 x 78,6 cm (odcisk płyty), 32,4 x 78,6 cm (arkusz)

Ul Humberta 25, 2018

akwaforta, akwatinta, papier, 30,2 x 78,8 cm (odcisk płyty), 32,7 x 78,8 cm (arkusz)

Ul Humberta 26, 2018

akwaforta, akwatinta, papier, 30 x 79 cm (odcisk płyty), 32,3 x 79 cm (arkusz)

Ul Humberta 27, 2018

akwaforta, akwatinta, papier, 29,6 x 78,6 cm (odcisk płyty), 32,2 x 78,6 cm (arkusz)

Ul Humberta 28, 2018

akwaforta, akwatinta, papier, 30,2 x 78,7 cm (odcisk płyty), 32,6 x 78,7 cm (arkusz)

Ul Humberta 29, 2018

akwaforta, akwatinta, papier, 29,5 x 78,6 cm (odcisk płyty), 32,3 x 78,6 cm (arkusz)

Ul Humberta 30, 2018

akwaforta, akwatinta, papier, 29,8 x 79 cm (odcisk płyty), 32,4 x 79 cm (arkusz)

Ul Humberta 31, 2018

akwaforta, akwatinta, papier, 30 x 79,3 cm (odcisk płyty), 32,6 x 79,3 cm (arkusz)

Ul Humberta 32, 2018

Ul Humberta 33, 2018

Ul Humberta 34, 2018

akwaforta, akwatinta, papier, 30,3 x 78,5 cm (odcisk płyty), 32,8 x 78,8 cm (arkusz)

Ul Humberta 35, 2018

Ul Humberta 36, 2018

akwaforta, akwatinta, papier, 30 x 79 cm (odcisk płyty), 32,4 x 79 cm (arkusz)

Zdziczała orkiestra, 2014

akwaforta, akwatinta, sucha igła, wymiary w świetle oprawy 47,7 x 78,2, odcisk płyty 24,8 x 66,5, sygn. p.d.

Przepowiednia, 2017

akwaforta, miękki werniks, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 58,8 x 78, odcisk płyty 49,6 x 69,6, sygn. p.d.

Cena: 1700

Upiorna melodia, 2014

akwaforta, miękki werniks, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 53,5 x 78,4, odcisk płyty 34,8 x 49,9,  sygn. p.d.

Cena: 1700

Wielki brat, 2014

akwaforta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 53,4 x 78,8, odcisk płyty 41,8 x 59,6, sygn. p.d.

Cena: 1700

Cnota terroru, 2015

akwaforta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 78,4 x 59,4, odcisk płyty 57,6 x 48,1, sygn. p.d.

Oddział zatruć, 2014

akwaforta, mezzotinta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 59,8 x 78,3 | odcisk płyty 50 x 65 | sygn. p.d.

Cena: 1700

Stormtroopers of love, 2015

akwaforta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 59,2 x 78,3, odcisk płyty 49,2 x 64,3, sygn. p.d.

Cena: 1700

Pastuch kosmosu, 2015

akwaforta, akwatinta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 69,4 x 99,5, odcisk płyty 49,7 x 82, sygn. p.d.

Wielka mistyfikacja, 2017

01akwaforta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 59 x 78,2, odcisk płyty 49,2 x 64,8, sygn. p.d.

Cena: 1700

Umiarkowany entuzjazm, 2016

akwaforta, akwatinta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 59,1 x 63, odcisk płyty 49,5 x 54,1, sygn. p.d.

Maniakalna potrzeba komfortu, 2016

akwaforta, akwatinta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 48,1 x 78,6, odcisk płyty 29,1 x 69,7, sygn. p.d.

Instrukcja obsługi intymnej, 2016

akwatinta, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 47,2 x 78, odcisk płyty 21,3 x 59,5, sygn. p.d.

Elektryczny cyrk, 2016

akwaforta, miękki werniks, sucha igła, akryl, wymiary w świetle oprawy 59,2 x 78,4, odcisk płyty 50,1 x 68,9, sygn. p.d.

Cena: 1700

Ul Humberta 1, 2017

Ul Humberta 2, 2017

Ul Humberta 3, 2017

Ul Humberta 4, 2017

Ul Humberta 5, 2017

Ul Humberta 6, 2017

Ul Humberta 7, 2017

Ul Humberta 8, 2017

Ul Humberta 9, 2017

Ul Humberta 10, 2017

Ul Humberta 11, 2017

Ul Humberta 12, 2017

Ul Humberta 13, 2017

Ul Humberta 14, 2017

Ul Humberta 15, 2017

Ul Humberta 16, 2017

Ul Humberta 17, 2017

Ul Humberta 18, 2017

Ul Humberta 19, 2017

Ul Humberta 20, 2017

Ul Humberta 21, 2017

Ul Humberta 22, 2017

Ul Humberta 23, 2017

Ul Humberta 24, 2018

Ul Humberta 25, 2018

Ul Humberta 26, 2018

Ul Humberta 27, 2018

Ul Humberta 28, 2018

Ul Humberta 29, 2018

Ul Humberta 30, 2018

Ul Humberta 31, 2018

Ul Humberta 32, 2018

Ul Humberta 33, 2018

Ul Humberta 34, 2018

Ul Humberta 35, 2018

Ul Humberta 36, 2018

Zdziczała orkiestra, 2014

Przepowiednia, 2017

Upiorna melodia, 2014

Wielki brat, 2014

Cnota terroru, 2015

Oddział zatruć, 2014

Stormtroopers of love, 2015

Pastuch kosmosu, 2015

Wielka mistyfikacja, 2017

Umiarkowany entuzjazm, 2016

Elektryczny cyrk, 2016