Barbara Skrzyniarz

Barbara Skrzyniarz

ur. 1990 roku w Tychach. W 2015 roku ukończyła studia magisterskie na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, dyplom zrealizowany w Pracowni Druku Wklęsłego prof. Jana Szmatlocha. Brała udział w wielu wystawach w Polsce oraz za granicą.

Barbara Skrzyniarz

Buddy Guy

akwaforta, papier graficzny hahnemuhle, 1/8, 70 x 50 cm, sygnowana u dołu

Barbara Skrzyniarz

Johnny Rotten

akwaforta, mezzotinta, papier graficzny hahnemuhle, 1/8, 70 x 50 cm, sygnowana u dołu

Barbara Skrzyniarz

Keith Richards

akwaforta, papier graficzny hahnemuhle, 1/8, 50 x 70 cm, sygnowana u dołu

Barbara Skrzyniarz

Keith Richards

akwaforta, papier graficzny hahnemuhle, e.a., 70 x 50 cm, sygnowana u dołu

Barbara Skrzyniarz

Lou Reed

akwaforta, papier graficzny hahnemuhle, 2/5, 70 x 50 cm, sygnowana u dołu

Barbara Skrzyniarz

Mick Jagger

Barbara Skrzyniarz

Patti Smith

Barbara Skrzyniarz

Ronnie Wood

akwaforta, akwatinta, papier graficzny hahnemuhle, 1/8, 70 x 50 cm, sygnowana u dołu

Barbara Skrzyniarz

Buddy Guy

Barbara Skrzyniarz

Johnny Rotten

Barbara Skrzyniarz

Keith Richards

Barbara Skrzyniarz

Keith Richards

Barbara Skrzyniarz

Lou Reed

Barbara Skrzyniarz

Mick Jagger

Barbara Skrzyniarz

Patti Smith

Barbara Skrzyniarz

Ronnie Wood