Barbara Skrzyniarz

Barbara Skrzyniarz

ur. 1990 roku w Tychach. W 2015 roku ukończyła studia magisterskie na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, dyplom zrealizowany w Pracowni Druku Wklęsłego prof. Jana Szmatlocha. Brała udział w wielu wystawach w Polsce oraz za granicą.

Galeria

Barbara Skrzyniarz

Buddy Guy

akwaforta, papier graficzny hahnemuhle, 1/8, 70 x 50 cm, sygnowana u dołu

Barbara Skrzyniarz

Johnny Rotten

akwaforta, mezzotinta, papier graficzny hahnemuhle, 1/8, 70 x 50 cm, sygnowana u dołu

Barbara Skrzyniarz

Keith Richards

akwaforta, papier graficzny hahnemuhle, 1/8, 50 x 70 cm, sygnowana u dołu

Barbara Skrzyniarz

Keith Richards

Barbara Skrzyniarz

Lou Reed

akwaforta, papier graficzny hahnemuhle, 2/5, 70 x 50 cm, sygnowana u dołu

Barbara Skrzyniarz

Mick Jagger

Barbara Skrzyniarz

Patti Smith

Barbara Skrzyniarz

Ronnie Wood

akwaforta, akwatinta, papier graficzny hahnemuhle, 1/8, 70 x 50 cm, sygnowana u dołu