Aukcja grafiki na Targach Sztuki Dostępnej – 3 marca, godz. 15.00

Szanowni Państwo, po sukcesie pierwszej edycji, ponownie mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną odsłonę aukcji grafiki i fotografii czeskich twórców, artystów, którzy od wielu lat cieszą się zasłużoną sławą nie tylko we własnej ojczyźnie, a ich dzieła od lat pojawiają się w galeriach i kolekcjach prywatnych na terenie całej Europy. Tym razem będzie to podwójnie wyjątkowe wydarzenie, bo licytacja odbędzie się w ramach pierwszej edycji warszawskich TARGÓW SZTUKI DOSTĘPNEJ.

Na wystawę przedaukcyjną i aukcję zapraszamy Państwa do „BABKI do wynajęcia” przy ul. Młocińskiej 5/7 w sobotę, 2 marca (10:00 – 18:00) oraz niedzielę 3 marca (10:00 – 15:00). Licytacja rozpocznie się w niedzielę, punktualnie o godz. 15:00.

Tym razem, w naszym najnowszym katalogu znajdziecie Państwo 63 prace (grafiki warsztatowe, fotografie i unikatowe obrazy tkaninowe) powstałe na przełomie lat ’80 i ’90, które łączy nie tylko wysoka jakość artystyczna, lecz także niezwykle przystępne ceny wywoławcze. Każda z grafik została w profesjonalny sposób oprawiona i jest przygotowana do tego, by zawisnąć na ścianie w domu Państwa lub Państwa bliskich.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się pełnym katalogiem Aukcji Grafiki oraz odwiedzenia stoiska Pragalerii na Targach Sztuki Dostępnej.

Josef Paleček

Růžový měsíc

litografia barwna, papier, 99/120, 36,8 x 26,8 cm (kompozycja), sygn. u dołu: Josef Paleček. Oprawiona, rama drewniana, ok. 56 x 37,8 cm

Vladimir Suchánek

Julietta

litografia barwna, papier, 99/100, 58 x 43 cm (kompozycja), sygn. w obrębie pracy, p.d.: Vlad Suchánek / 99/100. Oprawiona, passe-partout, szyba, ok. 77,5 x 60 cm

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1983

technika mieszana, papier, 93/120, ok. 62,5 x 49 cm (kompozycja), sygn. u dołu, pośrodku: 93/120 /Kuklik/1983. Oprawiona, rama drewniana, ok. 76,5 x 66 cm

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1985

litografia barwna, papier, 7/20, 49 x 32,8 cm (kompozycja), sygn. u dołu: 7/20, podpis artysty. Oprawiona, rama aluminiowa ok. 69,8 x 52,5 cm.

Josef Paleček

Modrý podvečer, 1987

litografia barwna, papier, e.a., 36,8 x 26,5 cm (kompozycja), 56 x 37,8 cm (oprawa), sygn. u dołu: Josef Paleček 87. Oprawiona, rama drewniana, ok. 76,5 x 66 cm

Autor nierozpoznany

bez tytułu, 1984

litografia barwna, papier, 23/66, 43,5 x 32,3 cm (kompozycja), sygn. p.d.: podpis artysty 84. Oprawiona, rama aluminiowa ok. 65 x 52 cm.

Artysta nierozpoznany

litografia barwna, papier, 27/50, 47,5 x 37,2 cm (kompozycja), sygn. p.d.: podpis artysty. Oprawiona, rama aluminiowa ok. 63,2 x 50,2 cm.

Autor nierozpoznany

fotografia, papier fotograficzny, 37 x 58,5 cm (w świetle passe-partout). Oprawiona, rama aluminiowa ok. 52,5 x 73,5 cm.

Alfred Fuchs

bez tytułu, 1985

litografia barwna, papier, 27/40, 52,3 x 35 cm (kompozycja), numerowany l.d.: 27/40, sygn. P.d.: A. Fuchs 85. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, ok. 88 x 68 cm

Eva Hašková

bez tytułu, 1985

akwatinta, technika mieszana, papier, 68/100, 49,5 x 39,3 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 68/100, sygn. p.d.: Eva Hašková '85. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, ok. 88 x 68 cm

Eva Hašková

bez tytułu, 1989

akwatinta, technika mieszana, papier, 24/100, 49 x 29,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 24/100, sygn. p.d.: Eva Hašková '89 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, ok. 88 x 68 cm

Karel Demel

bez tytułu, 1987

akwaforta, akwatinta, papier, 100/130, 48 x 63,6 cm (odcisk płyty), numerowana: l.d.: 100/130, sygn. p.d.: KDemel 87. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, ok. 88 x 68 cm

Karel Demel

bez tytułu, 1986

akwaforta, akwatinta, papier, 80/130, 48 x 63,6 cm (odcisk płyty), numerowana: l.d.: 80/130, sygn. p.d.: KDemel 86. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, ok. 88 x 68 cm

Vladimir Suchánek

litografia barwna, papier, 98/100, 40,5 x 32,5 cm (kompozycja), sygn. u dołu.: Vlad Suchánek. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa ok. 88 x 68 cm

Blanka Lauerova

fotografia, papier fotograficzny, 35,5 x 51,5. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, ok. 88 x 68 cm

Jan Souček

bez tytułu, 1984

akwaforta, akwatinta, papier, 51/65, 20,4 x 24,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 51/65, sygn. p.d.: JSouček 84. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, ok. 88 x 68 cm

Vladimir Suchánek

bez tytułu, 1988

litografia barwna, papier, 92/100, 42,3 x 56,5 cm (kompozycja), numerowana l.d.: 92/100, sygn. u dołu, po środku: Vlad Suchánek. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Ladislav Kuklík

Žena v pohybu, 1988

technika mieszana, papier, 48/120, 59,5 x 49 cm (kompozycja), sygn. w obrębie pracy l.d.: 48/120/Kuklik/1988. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1986

technika mieszana, papier, 99/120, 59,5 x 49 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 99/120/Kuklik/1986. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1985

technika mieszana, papier, 72/120, 58,8 x 48,7 cm (kompozycja), sygn. u dołu, pośrodku: 72/120 /Kuklik/1985(?). Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Karel Demel

bez tytułu, 1986

akwaforta, akwatinta, papier, 88/130, 48 x 63,6 cm (odcisk płyty), numerowana: l.d.: 88/130, sygn. p.d.: KDemel 86. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Daniela Havlíčková

bez tytułu, 1983

sucha igła, technika mieszana, papier, 78/90, 59,3 x 50 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 78/90 DHavlíčková. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Eva Hašková

bez tytułu, 1989

akwatinta, technika mieszana, papier, 29/100, 49 x 39 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 29/100, sygn. p.d.: Eva Hašková '89 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, ok. 88 x 68 cm

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1990

technika mieszana, papier, 29/120, 58,6 x 39 cm (kompozycja), sygn. u dołu, pośrodku: 29/120 /Kuklik/1990. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, ok. 88 x 68 cm

Vladimir Suchánek

Leda z łabędziem

litografia barwna, papier, 79/100, 39,3 x 31,5 cm (kompozycja), numerowana l.d.: 79/100, sygn. u dołu, pośrodku: Vlad Suchánek. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, ok. 88 x 68 cm

Eva Hašková

bez tytułu, 1988

akwatinta, technika mieszana, papier, 62/100, 49 x 29,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 62/100, sygn. p.d.: Eva Hašková '88. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Vladimir Suchánek

bez tytułu, XI 1989/I 1990

litografia barwna, papier, 81/100, 68 x 53 cm (kompozycja), sygn. w obrębie pracy, l.d.: Vlad Suchánek / 81/100. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, ok. 88 x 68 cm

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1989

grafika barwna, papier, 88/120, 59,6 x 49 cm (kompozycja), sygn. u dołu, pośrodku: 88/120/Kuklik/1989(?). Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Daniela Havlíčková

bez tytułu, 1983

sucha igła, technika mieszana, papier, 5/90, 59,3 x 50 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 5/90 DHavlíčková. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Jan Souček

bez tytułu, 1986

akwaforta, akwatinta barwna, papier, 39/70, 38,7 x 34,4 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 39/70, sygn. p.d.: JSouček 86. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Karel Demel

bez tytułu, 1986

akwaforta, akwatinta, papier, 90/130, 48 x 63,6 cm (odcisk płyty), numerowana: l.d.: 90/130, sygn. p.d.: KDemel 86 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Vladimir Suchánek

Artemis,1989

litografia barwna, papier, 91/100, 59,7 x 46 cm (kompozycja), numerowana l.d.: 91/100, sygn. w obrębie pracy p.g: Vlad Suchanek 1989/11.6. oraz u dołu pracy, pośrodku Vlad Suchanek. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Eva Hašková

bez tytułu, 1989

akwatinta, technika mieszana, papier, 45/100, 49 x 29,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 45/100, sygn. p.d.: Eva Hašková '89. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1986

grafika barwna, papier, 43/120, 50 x 49,5 cm (kompozycja), sygn. u dołu, pośrodku: 43/120 /Kuklík/1986. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1986

technika mieszana, papier, 90/120, 59,3 x 29,6 cm (kompozycja), sygn. u dołu, pośrodku: 90/120 /Kuklik/1986. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Daniela Havlíčková

Flying dreams, 1987

sucha igła, technika mieszana, papier, 53/100, 49 x 32 cm (odcisk płyty), sygn. U dołu, pośrodku: 53/100 DHavlíčková. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Daniela Havlíčková

Obyčejný Zátiší, 1987

sucha igła, technika mieszana, papier, 63/100, 49,8 x 32 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 63/100 DHavlíčková. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Daniela Havlíčková

Ikaros, 1987

sucha igła, technika mieszana, papier, 65/100, 49 x 32,2 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu, pośrodku: 65/100 DHavlíčková. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Daniela Havlíčková

Ikaros II, 1987

mieszane techniki graficzne, sucha igła, papier, 53/100, 49,6 x 32,5 cm (kompozycja), sygn. u dołu, pośrodku: 53/100 DHavlíčková. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Alfred Fuchs

bez tytułu, 1989

litografia barwna, papier, 41/50, 25,2 x 35 cm (kompozycja), numerowana l.d.: 41/50, sygn. P.d.: A. Fuchs 89. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Vladimir Suchánek

litografia barwna, papier, 34/90, 54 x 43,4 cm (kompozycja), sygn. u dołu, po środku: Vlad Suchánek / 34/90. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Kamila Ženatá

akwaforta, papier, 17/50, 64,3 x 49,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 17/50, sygn. P.d.: Kamila Ženatá. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

technika mieszana, papier, 22/50, 31,7 x 41,5 cm (kompozycja), numerowana l.d.: 22/50, sygn. P.d.: Kamila Ženatá 90. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Artysta nierozpoznany

Widok Pragi

podmalowana ręcznie fotografia, papier, 27,5 x 48 cm (w świetle oprawy). Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Artysta nierozpoznany

Widok Pragi

Rastislav Bero

fotografia, papier fotograficzny, 48,6 x 38,3 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: Rastislav Bero. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Rastislav Bero

fotografia, papier fotograficzny, 33,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: Rastislav Bero. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Rastislav Bero

fotografia, papier fotograficzny, 33,6 x 48,6 cm (w świetle oprawy), sygn. l.d.: Rastislav Bero. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Rastislav Bero

fotografia, papier fotograficzny, 48,6 x 38,3 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: Rastislav Bero. Oprawiona passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

akwaforta, papier, 31/50, 56 x 50 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 31/50, sygn. P.d.: Kamila Ženatá 90. Oprawiona, passe-partout, wym. 76,5 x 69,3 cm

Artysta nierozpoznany

Věčná Touha, 1988

grafika barwna, papier, 2/15, 68,5 x 38,7 cm (kompozycja), numerowana u dołu pośrodku: 2/15, sygn. p.d.: imieniem i nazwiskiem, 1988 Oprawiona, passe-partout, wym. 90 x 58,5 cm

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1986

grafika barwna, papier, 8/19 (?), 69 x 36,5 cm (kompozycja), numerowana u dołu pośrodku: 8/19(?), sygn. p.d.: p.d.: imieniem i nazwiskiem, 86 Oprawiona, passe-partout, wym. 89,3 x 56,5 cm

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

akwaforta, papier, 29/50, 41,5 x 44,6 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 29/50, sygn. P.d.: Kamila Ženatá 90. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Eva Hašková

bez tytułu, 1988

akwatinta, technika mieszana, papier, 51/100, 49 x 29,7 (odcisk płyty), numerowana l.d.: 51/100, sygn. p.d.: Eva Hašková '88. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

akwaforta, papier, 29/50, 49,6 x 40 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 29/50, sygn. P.d.: Kamila Ženatá 90. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Jan Souček

bez tytułu, 1983

akwaforta, akwatinta, papier, 28/60, 48,7 x 39,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 28/60, sygn. p.d.: JSouček 83. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

akwaforta, papier, 19/50, 64,3 x 49,5 cm (odcisk płyty), numerowana l.d.: 19/50, sygn. P.d.: Kamila Ženatá 90. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm

Hana Lendrová

Studánka

obraz włókienniczy, kolaż tkanin, 26,8 x 26,8 cm (w świetle passe-partout). Oprawiony, passepartout, rama aluminiowa ok. 45,5 x 43,2 cm.

Hana Lendrová

Rašení

Hana Lendrová

Království noci

obraz włókienniczy, kolaż tkanin, 54,5 x 49,6 cm (w świetle passe-partout). Oprawiony, passepartout, rama aluminiowa ok. 73 x 66 cm.

Hana Lendrová

Varhany času

Hana Lendrová

S trávou a větrem

Hana Lendrová

Andél

Warszawa 2019/03/03

Josef Paleček

Růžový měsíc

Warszawa 2019/03/03

Vladimir Suchánek

Julietta

Warszawa 2019/03/03

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1983

Warszawa 2019/03/03

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1985

Warszawa 2019/03/03

Josef Paleček

Modrý podvečer, 1987

Warszawa 2019/03/03

Autor nierozpoznany

bez tytułu, 1984

Warszawa 2019/03/03

Artysta nierozpoznany

Warszawa 2019/03/03

Autor nierozpoznany

Warszawa 2019/03/03

Alfred Fuchs

bez tytułu, 1985

Warszawa 2019/03/03

Eva Hašková

bez tytułu, 1985

Warszawa 2019/03/03

Eva Hašková

bez tytułu, 1989

Warszawa 2019/03/03

Karel Demel

bez tytułu, 1987

Warszawa 2019/03/03

Karel Demel

bez tytułu, 1986

Warszawa 2019/03/03

Vladimir Suchánek

Warszawa 2019/03/03

Blanka Lauerova

Warszawa 2019/03/03

Jan Souček

bez tytułu, 1984

Warszawa 2019/03/03

Vladimir Suchánek

bez tytułu, 1988

Warszawa 2019/03/03

Ladislav Kuklík

Žena v pohybu, 1988

Warszawa 2019/03/03

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1986

Warszawa 2019/03/03

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1985

Warszawa 2019/03/03

Karel Demel

bez tytułu, 1986

Warszawa 2019/03/03

Daniela Havlíčková

bez tytułu, 1983

Warszawa 2019/03/03

Eva Hašková

bez tytułu, 1989

Warszawa 2019/03/03

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1990

Warszawa 2019/03/03

Vladimir Suchánek

Leda z łabędziem

Warszawa 2019/03/03

Eva Hašková

bez tytułu, 1988

Warszawa 2019/03/03

Vladimir Suchánek

bez tytułu, XI 1989/I 1990

Warszawa 2019/03/03

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1989

Warszawa 2019/03/03

Daniela Havlíčková

bez tytułu, 1983

Warszawa 2019/03/03

Jan Souček

bez tytułu, 1986

Warszawa 2019/03/03

Karel Demel

bez tytułu, 1986

Warszawa 2019/03/03

Vladimir Suchánek

Artemis,1989

Warszawa 2019/03/03

Eva Hašková

bez tytułu, 1989

Warszawa 2019/03/03

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1986

Warszawa 2019/03/03

Ladislav Kuklík

bez tytułu, 1986

Warszawa 2019/03/03

Daniela Havlíčková

Flying dreams, 1987

Warszawa 2019/03/03

Daniela Havlíčková

Obyčejný Zátiší, 1987

Warszawa 2019/03/03

Daniela Havlíčková

Ikaros, 1987

Warszawa 2019/03/03

Daniela Havlíčková

Ikaros II, 1987

Warszawa 2019/03/03

Alfred Fuchs

bez tytułu, 1989

Warszawa 2019/03/03

Vladimir Suchánek

Warszawa 2019/03/03

Kamila Ženatá

Warszawa 2019/03/03

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

Warszawa 2019/03/03

Artysta nierozpoznany

Widok Pragi

Warszawa 2019/03/03

Artysta nierozpoznany

Widok Pragi

Warszawa 2019/03/03

Rastislav Bero

Warszawa 2019/03/03

Rastislav Bero

Warszawa 2019/03/03

Rastislav Bero

Warszawa 2019/03/03

Rastislav Bero

Warszawa 2019/03/03

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

Warszawa 2019/03/03

Artysta nierozpoznany

Věčná Touha, 1988

Warszawa 2019/03/03

Artysta nierozpoznany

bez tytułu, 1986

Warszawa 2019/03/03

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

Warszawa 2019/03/03

Eva Hašková

bez tytułu, 1988

Warszawa 2019/03/03

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

Warszawa 2019/03/03

Jan Souček

bez tytułu, 1983

Warszawa 2019/03/03

Kamila Ženatá

bez tytułu, 1990

Warszawa 2019/03/03

Hana Lendrová

Studánka

Warszawa 2019/03/03

Hana Lendrová

Rašení

Warszawa 2019/03/03

Hana Lendrová

Království noci

Warszawa 2019/03/03

Hana Lendrová

Varhany času

Warszawa 2019/03/03

Hana Lendrová

S trávou a větrem

Warszawa 2019/03/03

Hana Lendrová

Andél

Limit ceny