Aukcja Charytatywna na rzecz Tomka

Pragaleria, we współpracy z Fundacją Promocji Sztuki Polskiej oraz artystą Piotrem Trusikiem, ma przyjemność zaprosić na aukcję charytatywną, z której całkowity dochód zostanie przekazany na pomoc w rehabilitacji Tomasza Wytrykowskiego.

Tomasz Wytrykowski jest szesnastolatkiem który w w czerwcu tego roku uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznał poważnego urazu kręgosłupa szyjnego, co skutkowało porażeniem czterokończynowy. Przed Tomkiem długa droga, ale pierwszy rok rehabilitacji jest zawsze najważniejszy. W tej chwili Tomek wymaga całodobowej opieki oraz bardzo drogiego leczenia farmakologicznego, które przekracza możliwości finansowe rodziny.

Ceny wywoławcze wszystkich obiektów to 100 zł. Zapraszamy do wspólnej licytacji. Wierzymy, że wspólnie możemy pomóc Tomkowi wrócić do pełnej sprawności!

katalog online dostępny TUTAJ

KIEDY?

17-27.01.2018 r. – w godzinach pracy Centrum Kreatywności przy ul. Targowej będzie można zwiedzać ekspozycję przedaukcyjną.

27.01.2018 r.- o godz. 16:30 aukcja

GDZIE?
Centrum Kreatywności ul. Targowa 56

Z KIM?
Współorganizatorem i inicjatorem aukcji organizowanej przez Fundację
Promocji Sztuki Polskiej jest Pragaleria oraz artysta Piotr Trusik

NA CO PRZEZNACZYMY ŚRODKI?
Na pomoc w finansowaniu rehabilitacji Tomasz Wytrykowskiego

Pago

akryl, płyta, 2 x 40 x 40 cm, sygn. p.d.

Sowa złota

ceramika szkliwiona, pokryta 24 karatowym złotem, wys. 11 cm, sygn na podstawie, 2/2017

Złoty glob

technika własna, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Agata Żychlińska

Fast asleep

akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Arcoiris

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Sońta

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Sońta

Flora

litografia, papier, 51 x 36 cm, 3/15, sygn. na odwrocie

Piotr Szczur

Piknik

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Zawierucha

Zoom No.45

akwarela, papier, 20 x 20, sygn. na odwrocie

Chicken

akryl, papier, płyta, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Jarosław Radel

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Michał Wawrzyniak

Aktor

rzeźba upcyclingowa, 45 x 17 x 1 cm, sygn. na podstawie

Adam

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Oblivion 4

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Sekrety tancerki

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Karolina Nowak

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na boku płótna

Karolina Nowak

olej, płótno, 22 x 27 cm, sygn. na boku płótna

Tomasz Winiarski

Perpetuum mobile LXXX

mezzotinta, papier, 1/30, 70 x 100 cm, sygn. u dołu

Ecce Homo II

aluminium, marmur, wys. 28 cm, sygn. na boku rzeźby

Odcień czerwieni...

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Konrad Trzeszczkowski

Jacek M.

olej, spray, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Szwabe

Freedommmmmmmmmmmm !!!!

olej, kolaż, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cień

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Jastrzębska

nr 563

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Nimfy

olej, płótno, 52 x 63 cm, sygn. na odwrocie

Anna Sołtysiak

Oko

akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Small True Stories 3

sucha igła, papier, odbitka 9x14 cm, papier 20x15cm 1/10, sygn. u dołu

Small True Stories 5

Depersonalizacja

olej, kolaż, płótno, 100 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Krabiki

ceramika, muszla, 16,5x10,5x10 cm, 17x8x9,5 cm, 12x9x8,5 cm

Noemi Staniszewska

Niebieski

olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie

Kuba Janyst

402713N934438E

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Mariusz Ołowski

Funia

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Fragment 499

technika własna, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Pożegnanie

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na bocznej krawędzi obrazu

Zbigniew Olszewski

Zajezdnia

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Las

cienklopis, brystol, 25 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Flos

Moon

marker akrylowy, płótno, śr. 50 cm, sygn. na odwrocie

Mój pies

akryl, płótno, 46 x 38 cm, sygn. na odwrocie

Wieczorny spokój

akryl, złoty szlagmetal, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Jak piórko

Julian Król

Ulica w mieście

akryl, deska, 72,5 x 53,5 cm, sygn. na odwrocie

Anna Król

Plaża

akwarela, papier, w świetle oprawy: 39 x 49 cm, rama: 52,5 x 70,5 cm, sygn. na odwrocie

Bartłomiej Kulpa

Granice abstrakcji

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Paweł Kociniak

Ruby Sunset/Rubinowy Zachód Słońca

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Jagoda Kaczmarczyk - Chudzik

XX

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Dembowski

Winter

technika mieszana, płyta, 25,2 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Anna Witek

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Poruszenie

olej, szlagmetal, płótno, 160 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Stanisław Gajewski

Freedom

plakat wykonany techniką sitodruku, 100 x 70 cm, edycja 200 szt.

Pejzaż morski

akryl, płótno, 2 x 13 x 13 cm, sygn. na odwrocie

Pejzaż morski

Tigri

technika mieszana, płótno, 70 x 80 cm, sygn. l.d.

Wiktoria Mańkowska

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Zerwany balonik

olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Agata Ruman

Żółte drzwi

olej, płótno, 50 x 70, sygn. l.d.

Marta Konieczny

Zabiorę Cie ze sobą

olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Człowiek

brąz, granit, wys. 20 cm, sygn. na podstawie

Arkadiusz Jankowski

Sky

olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.

Sztuka latania

Identity IV

linoryt, papier, odcisk płyty: 8 x 8 cm, 2/5, sygn. u dołu

Wiola Bańka

akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Taki dzień II

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Korenkiewicz

Dziewczyna z niebieską szyją

tempera, papier oprawiony w czarne passpartou, wymiary 100 cm x 70 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Pińkowski

Nad naszym niebem

olej, płótno, 3 x 15 x 15 cm, sygn. na odwrocie

Horoskop

pastel olejna, akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Niepokój

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Natalia Bochyńska

Kwiat

Rafał Moroz

Dłużew (1)

Rafał Moroz

Dłużew (2)

Obrazy senne

akryl, papier, 31 x 43,5 cm, w oprawie ok. 56 x 43 cm, sygn u dołu.

Kilka niebieskich słów

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

C Y 20

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Nikodem Baiser

Entropia białego smoka / WSTYD, 2017

olej, płótno, 40 x 30 cm

Agnieszka Kożuchowska

Zając, 2016

sitodruk, papier, 9/16, 51 x 35,8 cm, sygn. na odwrocie

Paweł Tajer

Sad Salomona, 2017

sitodruk, papier, 2/27, 51 x 72 cm, sygn. p.d.

Warszawa 2018/01/27

Pago

Warszawa 2018/01/27

Sowa złota

Warszawa 2018/01/27

Złoty glob

Warszawa 2018/01/27

Agata Żychlińska

Fast asleep

Warszawa 2018/01/27

Arcoiris

Warszawa 2018/01/27

Magdalena Sońta

Warszawa 2018/01/27

Magdalena Sońta

Flora

Warszawa 2018/01/27

Piotr Szczur

Piknik

Warszawa 2018/01/27

Katarzyna Zawierucha

Zoom No.45

Warszawa 2018/01/27

Chicken

Warszawa 2018/01/27

Jarosław Radel

Warszawa 2018/01/27

Michał Wawrzyniak

Aktor

Warszawa 2018/01/27

Adam

Warszawa 2018/01/27

Oblivion 4

Warszawa 2018/01/27

Sekrety tancerki

Warszawa 2018/01/27

Karolina Nowak

Warszawa 2018/01/27

Karolina Nowak

Warszawa 2018/01/27

Tomasz Winiarski

Perpetuum mobile LXXX

Warszawa 2018/01/27

Ecce Homo II

Warszawa 2018/01/27

Odcień czerwieni...

Warszawa 2018/01/27

Konrad Trzeszczkowski

Jacek M.

Warszawa 2018/01/27

Warszawa 2018/01/27

Piotr Szwabe

Freedommmmmmmmmmmm !!!!

Warszawa 2018/01/27

Cień

Warszawa 2018/01/27

Małgorzata Jastrzębska

nr 563

Warszawa 2018/01/27

Nimfy

Warszawa 2018/01/27

Anna Sołtysiak

Oko

Warszawa 2018/01/27

Small True Stories 3

Warszawa 2018/01/27

Small True Stories 5

Warszawa 2018/01/27

Depersonalizacja

Warszawa 2018/01/27

Krabiki

Warszawa 2018/01/27

Noemi Staniszewska

Niebieski

Warszawa 2018/01/27

Kuba Janyst

402713N934438E

Warszawa 2018/01/27

Mariusz Ołowski

Funia

Warszawa 2018/01/27

Fragment 499

Warszawa 2018/01/27

Pożegnanie

Warszawa 2018/01/27

Zbigniew Olszewski

Zajezdnia

Warszawa 2018/01/27

Las

Warszawa 2018/01/27

Flos

Moon

Warszawa 2018/01/27

Mój pies

Warszawa 2018/01/27

Wieczorny spokój

Warszawa 2018/01/27

Jak piórko

Warszawa 2018/01/27

Julian Król

Ulica w mieście

Warszawa 2018/01/27

Anna Król

Plaża

Warszawa 2018/01/27

Bartłomiej Kulpa

Granice abstrakcji

Warszawa 2018/01/27

Paweł Kociniak

Warszawa 2018/01/27

Jagoda Kaczmarczyk - Chudzik

XX

Warszawa 2018/01/27

Marcin Dembowski

Winter

Warszawa 2018/01/27

Anna Witek

Warszawa 2018/01/27

Poruszenie

Warszawa 2018/01/27

Warszawa 2018/01/27

Stanisław Gajewski

Freedom

Warszawa 2018/01/27

Pejzaż morski

Warszawa 2018/01/27

Pejzaż morski

Warszawa 2018/01/27

Tigri

Warszawa 2018/01/27

Wiktoria Mańkowska

Warszawa 2018/01/27

Zerwany balonik

Warszawa 2018/01/27

Agata Ruman

Żółte drzwi

Warszawa 2018/01/27

Marta Konieczny

Zabiorę Cie ze sobą

Warszawa 2018/01/27

Człowiek

Warszawa 2018/01/27

Arkadiusz Jankowski

Sky

Warszawa 2018/01/27

Sztuka latania

Warszawa 2018/01/27

Identity IV

Warszawa 2018/01/27

Wiola Bańka

Warszawa 2018/01/27

Taki dzień II

Warszawa 2018/01/27

Małgorzata Korenkiewicz

Dziewczyna z niebieską szyją

Warszawa 2018/01/27

Marcin Pińkowski

Nad naszym niebem

Warszawa 2018/01/27

Horoskop

Warszawa 2018/01/27

Warszawa 2018/01/27

Niepokój

Warszawa 2018/01/27

Natalia Bochyńska

Kwiat

Warszawa 2018/01/27

Rafał Moroz

Dłużew (1)

Warszawa 2018/01/27

Rafał Moroz

Dłużew (2)

Warszawa 2018/01/27

Obrazy senne

Warszawa 2018/01/27

Kilka niebieskich słów

Warszawa 2018/01/27

C Y 20

Warszawa 2018/01/27

Nikodem Baiser

olej, płótno, 40 x 30 cm

Warszawa 2018/01/27

Agnieszka Kożuchowska

Zając, 2016

Warszawa 2018/01/27

Paweł Tajer

Sad Salomona, 2017

Limit ceny