9 Aukcja Młoda – 7 grudnia 2016 r. godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 9 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 7 grudnia 2016 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaucyjna czynna będzie od 1 grudnia 2016 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Jak zawsze odbędzie się on w weekend poprzedzający licytację czyli 3 i 4 grudnia 2016 r. W showroomową sobotę galeria będzie czynna w godzinach 11.00-16.00, a w niedzielę 12.00-18.00.

W naszym najnowszym katalogu znajdziecie Państwo 72 starannie wyselekcjonowane pozycje. Szczególną Państwa uwagę, chcielibyśmy skierować ku nazwiskom takim jak Julia Kowalska, Olga Szczechowska, Oskar Gorzkiewicz czy Paweł Porada. To młodzi artyści, którzy w tym roku zajęli wysokie miejsca w Kompasie Sztuki. Ich obecność w naszym najnowszym katalogu to z pewnością prawdziwa gratka dla kolekcjonerów.

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Lookbook 1 (2016)

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Nosorożec (2016)

ceramika szkliwiona i złocona 24 karatowym złotem, wypalana w piecu elektrycznym, 50x28x18 cm seria limitowana 1/30, sygnowana od spodu.

Cena wywoławcza: 500.00

Olga Szczechowska

19/2015 (2015)

akryl, olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Chi Chi (2016)

olej, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Kombor

Explosion, z cyklu Morfogeneza (2015)

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (6) (2015)

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. l.d.

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Wodny kamuflaż

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (2016)

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Filip Warzecha

Rozmowa

akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Koń w uprzęży (2015)

ceramika, 24 x 33 x 9 cm, sygn. na spodzie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

CityArtWork #5 (2013)

akryl, transfer, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marcelina Amelia

Mellow Desire (2016)

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Mandala X (2016)

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Izabela Ołdak

True Mystery (2014)

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

A ty nieś mój krzyż (2016)

technika własna, płyta, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Bartek Górny

Szara skrzynka (2011)

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Wolna Ja (2016)

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Erwin Wyjadłowski

bez tytułu (2013)

technika mieszana (olej, akryl, cienkopis), płótno, 40 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Sorelle Gemelle (2016)

olej, płótno, płyta, 45 x 35 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Lot (2015)

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Wawrzyniak

Ostatni Król (2016)

rzeźba upcyclingowa, 59 x 17 x 13 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 500.00

14/16 (2016)

olej, płótno, 75 x 56 cm, sygn.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Bellucci (2016)

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Crying sunset (2016)

akryl, struktura, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Sylwia Perczak

Zimowa (2016)

olej, aluminium, szlagmetal, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Lenka Kubica

Wielka biel nr 1 (2015)

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Krzysztof Korab

Kompozycja 18 (2012)

akryl, deska, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Paweł Franciszek Jaskuła

Natalia (2016)

olej, płótno, 40 x 80 cm., sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Środowska-Nowakowska

Pomarańczowe drzewo (2016)

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Dyptyk Variation III i IV (2016)

akryl, płótno, 100 x 120 cm i 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Gondolier (2016)

olej, płótno, 60 x 81 cm, sygn.

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Szymon Kula

Seans, z cyklu Wywoływanie (2015)

olej, płótno, 115 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Maciej Zabawa

bez tytułu (2016)

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Żubry Cobalt i Red, XL i L, modele Lines (2016)

ceramika szkliwiona, Malowana naszkliwnie. L- 11,5x7x15cm, XL- 22,5 x 17,5 x 14,5 cm, sygn. od spodu logiem autora, numeracja L-347/2016 XL- 148/2016

Cena wywoławcza: 500.00

Złota Maska (2016)

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l. d.: Pelipas

Cena sprzedaży: 2800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Pejzaż horyzontalny (2016)

olej, płótno, 60 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Michalina Garus

Kiedyś (2016)

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500.00

Dziewczyna ze snu (2016)

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Łukasz Fałdrowicz

olej, płótno, 140 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Maestitia, z cyklu Nie tak odległe... (2015)

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Marta Kolarz

Przejaw piąty, z cyklu Pustka (2016)

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Misztal

Kobieta 3 (2014)

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Oskar Gorzkiewicz

Wizja Miasta IV (2014)

akwaforta, papier, 56 x 100 cm, sygn. u dołu

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Na ciemnym horyzoncie zanosi się na deszcz (2016)

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Damian Kfiatek Kwiatkowski

Ten-tenament (2016)

technika mieszana (ręcznie cięty szablon, sprej, akryl), płótno, 70 x 70 cm, sygn.na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Natalia Andrzejewska

bez tytułu, z cyklu OMSZAŁE (2016)

akwarela, tusz, srebro, ręcznie czerpany papier, 30 x 42 cm, sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 500.00

Idylla

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

akryl, płótno, 116 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Bartosz Pszon

Abstract XII (2016)

olej, płótno, 120 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (2016)

olej, płótno, 160 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 4400.00

Cena wywoławcza: 500.00

Niebieski Robi Kreski

Konglomerat furii, pełnorozia i konfuzjii (2016)

akryl, płotno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Paulina Taranek

Kac (2014)

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Mateusz Dolatowski

Anita

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Outlander II - nie to miejsce, nie ten czas (2016)

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

olej, płótno, 120 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Maria Danielak

Zjawa (2014)

Cena wywoławcza: 500.00

Beata Sękiewicz

Błękitna pracownia (2013)

olej, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Barbara Porczyńska

Pokusa (2014)

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500.00

Ogórek z Wieprzem w Kijanach (2015)

technika własna, płótno, 20 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Mój błękitnooki kot (2016)

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 1700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Tchórz

Krawędź (2013)

akryl, płyta,

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Małgorzata Sokołowska

Indywidualizm - stalość

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Robert Krężlak (ur. 1975)

Zielone Słońce (2014)

olej, tektura, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Grażyna Małkiewicz

Judith Butler, z cyklu Gender (2014)

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

12 małp (2014)

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Stan euforii (2016)

akryl, płótno, 80 x 160 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Bad trip (2016)

technika własna, płyta, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Miasto 170 (2016)

akryl, płótno, technika własna, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Witch

technika własna, digital print, papier 1/1, 34 x 45 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

TATAI

Tosca, z cyklu Kobiety Wielkiej Opery (2016)

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Jakub Robowski

Postacie (2015)

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500.00

Anita Siuda

Jakby co to ja lecę (2014)

akryl, płótno, 72 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Warszawa 2016/12/07

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Lookbook 1

Warszawa 2016/12/07

Nosorożec

Warszawa 2016/12/07

Olga Szczechowska

19/2015

Warszawa 2016/12/07

Chi Chi

Warszawa 2016/12/07

Katarzyna Kombor

Explosion, z cyklu Morfogeneza

Warszawa 2016/12/07

bez tytułu (6)

Warszawa 2016/12/07

Wodny kamuflaż

Warszawa 2016/12/07

Warszawa 2016/12/07

Filip Warzecha

Rozmowa

Warszawa 2016/12/07

Koń w uprzęży

Warszawa 2016/12/07

CityArtWork #5

Warszawa 2016/12/07

Marcelina Amelia

Mellow Desire

Warszawa 2016/12/07

Mandala X

Warszawa 2016/12/07

Izabela Ołdak

True Mystery

Warszawa 2016/12/07

A ty nieś mój krzyż

Warszawa 2016/12/07

Bartek Górny

Szara skrzynka

Warszawa 2016/12/07

Wolna Ja

Warszawa 2016/12/07

Erwin Wyjadłowski

Warszawa 2016/12/07

Sorelle Gemelle

Warszawa 2016/12/07

Lot

Warszawa 2016/12/07

Michał Wawrzyniak

Ostatni Król

Warszawa 2016/12/07

14/16

Warszawa 2016/12/07

Monika Bellucci

Warszawa 2016/12/07

Crying sunset

Warszawa 2016/12/07

Sylwia Perczak

Zimowa

Warszawa 2016/12/07

Lenka Kubica

Wielka biel nr 1

Warszawa 2016/12/07

Krzysztof Korab

Kompozycja 18

Warszawa 2016/12/07

Paweł Franciszek Jaskuła

Natalia

Warszawa 2016/12/07

Pomarańczowe drzewo

Warszawa 2016/12/07

Dyptyk Variation III i IV

Warszawa 2016/12/07

Gondolier

Warszawa 2016/12/07

Szymon Kula

Seans, z cyklu Wywoływanie

Warszawa 2016/12/07

Maciej Zabawa

Warszawa 2016/12/07

Żubry Cobalt i Red, XL i L, modele Lines

Warszawa 2016/12/07

Złota Maska

Warszawa 2016/12/07

Pejzaż horyzontalny

Warszawa 2016/12/07

Michalina Garus

Kiedyś

Warszawa 2016/12/07

Dziewczyna ze snu

Warszawa 2016/12/07

Łukasz Fałdrowicz

Warszawa 2016/12/07

Warszawa 2016/12/07

Marta Kolarz

Przejaw piąty, z cyklu Pustka

Warszawa 2016/12/07

Monika Misztal

Kobieta 3

Warszawa 2016/12/07

Oskar Gorzkiewicz

Wizja Miasta IV

Warszawa 2016/12/07

Na ciemnym horyzoncie zanosi się na deszcz

Warszawa 2016/12/07

Damian Kfiatek Kwiatkowski

Ten-tenament

Warszawa 2016/12/07

Natalia Andrzejewska

bez tytułu, z cyklu OMSZAŁE

Warszawa 2016/12/07

Idylla

Warszawa 2016/12/07

Warszawa 2016/12/07

Bartosz Pszon

Abstract XII

Warszawa 2016/12/07

Warszawa 2016/12/07

Niebieski Robi Kreski

Konglomerat furii, pełnorozia i konfuzjii

Warszawa 2016/12/07

Paulina Taranek

Kac

Warszawa 2016/12/07

Mateusz Dolatowski

Anita

Warszawa 2016/12/07

Outlander II - nie to miejsce, nie ten czas

Warszawa 2016/12/07

Warszawa 2016/12/07

Maria Danielak

Zjawa

Warszawa 2016/12/07

Beata Sękiewicz

Błękitna pracownia

Warszawa 2016/12/07

Barbara Porczyńska

Pokusa

Warszawa 2016/12/07

Ogórek z Wieprzem w Kijanach

Warszawa 2016/12/07

Mój błękitnooki kot

Warszawa 2016/12/07

Katarzyna Tchórz

Krawędź

akryl, płyta,

Warszawa 2016/12/07

Małgorzata Sokołowska

Indywidualizm - stalość

Warszawa 2016/12/07

Robert Krężlak (ur. 1975)

Zielone Słońce

Warszawa 2016/12/07

Grażyna Małkiewicz

Judith Butler, z cyklu Gender

Warszawa 2016/12/07

12 małp

Warszawa 2016/12/07

Stan euforii

Warszawa 2016/12/07

Bad trip

Warszawa 2016/12/07

Miasto 170

Warszawa 2016/12/07

Witch

Warszawa 2016/12/07

TATAI

Tosca, z cyklu Kobiety Wielkiej Opery

Warszawa 2016/12/07

Jakub Robowski

Postacie

Warszawa 2016/12/07

Anita Siuda

Jakby co to ja lecę

    Limit ceny