7 Aukcja Sztuka Aktualna

7 Aukcja Sztuka Aktualna

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 7 Aukcji Sztuki Aktualnej, która odbędzie się w Pragalerii 23 listopada 2016 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaucyjna czynna jest od 15 listopada 2016 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Jak zawsze odbędzie się on w weekend poprzedzający licytację czyli 19 i 20 listopada 2016 r. W showroomową sobotę galeria będzie czynna w godzinach 11.00-16.00, a w niedzielę 12.00-18.00

W naszym najnowszym katalogu znajdziecie Państwo 49 starannie wyselekcjonowanych pozycji. Szczególnie serdecznie chcielibyśmy powitać nowych twórców, którzy pojawiają się po raz pierwszy na aukcji sztuki aktualnej w Pragalerii. To dla nas prawdziwa przyjemność, że artyści tacy jak Adam Rokowski, Nikita Tsoy, Alina Dorada-Krawczyk czy Katarzyna Banaś przyjęli nasze zaproszenie. Szczególną Państwa uwagę, chcielibyśmy skierować również ku nazwiskom takim jak Wojciech Kubiak, Norman Leto, Rafał Olbiński czy Kinga Nowak. Wszyscy wymienieni twórcy osiągnęli już wysoką pozycję na polskim i zagranicznym rynku sztuki a ich prace osiągają niemałe ceny na aukcjach sztuki współczesnej. Ich obecność w naszym najnowszym katalogu to z pewnością prawdziwa gratka dla kolekcjonerów.

Radosław Sowiak

Sen o Kazimierzu M. (2016)

relief, akryl, płyta pilśniowa, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Światowid

kamień, 29 x 18 x 13 cm, sygn. na podstawie

Cena wywoławcza: 1000.00

Tempting time (2016)

olej, płótno, 130 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Piotr Tarkowski

olej, płótno, płyta MDF, 53,5 x 41 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Tryptyk- krzyż (2015)

olej na płótnie, 74x59 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

Tomek Mistak

NYC 2 (2016)

akryl, płótno, 90 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Andrzej Folfas

Lustro

olej, płótno, 100 x 82 cm, sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 1000.00

Bez tytułu (63) (2008)

akryl, płótno, 41x70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Paulina Litwin

Kot, z cyklu Martwa Natura (2014)

olej, płótno, 50 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Kwiaty we włosach (2014)

olej, płótno, 172x114 cm

opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek Kwiaty we włosach 2014 olej, płótno 172x114 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

Rafał Knop

Universe XVII (2014)

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.:KNOP oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Norman Leto

Kinski (2009)

olej, płyta, 68 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 8000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Magdalena Raczko

Poszukiwania (2012)

olej, płótno, 65 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Aga Pietrzykowska

Ogniste (2013)

akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Lech Maślankiewicz (Make it Simple)

Słodowiec (2014)

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 1000.00

Rafał Olbiński

serigrafia, papier, e.a. 1/3, 67 x 49 cm (w świetle passe-partout), 85 x 64 cm (oprawa), sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Zielony skok (2006)

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Korenkyewicz

Akt męski (2016)

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Kinga Nowak

Komunia Święta (2004)

olej, płótno, 150 x 105 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Adam Rokowski

Et resurrexit, z cyklu B.CIAŁA, (2015)

olej, płótno, 110 x 120 cm, sygn. p.d. A.R. 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Jan Grzegorz Issaieff

Misterium (2007)

olej, płótno, 65,5 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Ireneusz Walczak

Dni ciepłe, dni chłodne (2015)

olej, płótno, 120 x 90 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Jan Powałka

Miraże (1993)

olej, płótno, 54 x 81 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Jacek Maślankiewicz

Morz(ż)e (2013)

olej, płótno, 40 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Piotr Mosur

Głowa - Idol (2015)

technika mieszana, płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

olej, płótno, 120 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Prognoza (2016)

olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Borys Michalik

Pełną Parą (2016)

pastel, papier, 43,5 x 62,5 (w oprawie: 67 x 86,5 cm) sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

prace z cyklu Ściany Świata (2016)

olej, płótno, 4 x 31 x 31 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Agnieszka Pakuła

Charles Bukowski, z cyklu Think Diffrent (2011)

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Zarzeczna Metropolia I (2016)

technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Mikołaj Chylak

Nad miastem (2009)

olej, płótno, 38 x 46 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Czerwona Giselle (2016)

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Soleil rouge anglais (1991/2016)

olej, akryl, igliwie, płótno, 65 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Stefan Kreiger

bez tytułu, z cyklu: Franchise (2012)

akwaforta, akwatinta, papier, 4/9, 14,5 x 10,2 cm (odcisk płyty), 23,5 x 16,7 cm (arkusz), sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Robert Jaworski

Zapis XXXVI (2016)

olej, akryl, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Alina Dorada-Krawczyk

Orły (2016)

olej, technika własna, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d

Cena wywoławcza: 1000.00

Łukasz Surowiec

Sarajewo. Cmentarz Kosevo, z cyklu Zielnik (2016)

technika własna (rośliny, żywica transparentna), 38 x 39,5 cm

Cena sprzedaży: 4000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Jarosław Radel

Bez tytułu (2016)

akryl, papier, płótno, 140 x 200 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

L.Tadeusz Serafin

V (2012)

technika własna, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Na zakręcie (2016)

akryl, płótno, 73 x 60 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Jaremi Picz

Epicentrum V

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Andrzej Wroński

Gniew (2016)

olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 1000.00

AGMA

WTFB (2016)

akryl, płótno, 40 x 50 cm (61 x 71 cm z oprawą), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Rafał Bojdys

Bosko rozpędzony (2016)

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000.00

Warszawa 2016/11/23

Radosław Sowiak

Sen o Kazimierzu M.

Warszawa 2016/11/23

Światowid

Warszawa 2016/11/23

Tempting time

Warszawa 2016/11/23

Piotr Tarkowski

Warszawa 2016/11/23

Tryptyk- krzyż

olej na płótnie, 74x59 cm

Warszawa 2016/11/23

Tomek Mistak

NYC 2

Warszawa 2016/11/23

Andrzej Folfas

Lustro

Warszawa 2016/11/23

Bez tytułu (63)

Warszawa 2016/11/23

Paulina Litwin

Kot, z cyklu Martwa Natura

Warszawa 2016/11/23

Kwiaty we włosach

olej, płótno, 172x114 cm

Warszawa 2016/11/23

Rafał Knop

Universe XVII

Warszawa 2016/11/23

Norman Leto

Kinski

Warszawa 2016/11/23

Magdalena Raczko

Poszukiwania

Warszawa 2016/11/23

Aga Pietrzykowska

Ogniste

Warszawa 2016/11/23

Słodowiec

Warszawa 2016/11/23

Rafał Olbiński

Warszawa 2016/11/23

Zielony skok

Warszawa 2016/11/23

Małgorzata Korenkyewicz

Akt męski

Warszawa 2016/11/23

Kinga Nowak

Komunia Święta

Warszawa 2016/11/23

Adam Rokowski

Et resurrexit, z cyklu B.CIAŁA,

Warszawa 2016/11/23

Jan Grzegorz Issaieff

Misterium

Warszawa 2016/11/23

Ireneusz Walczak

Dni ciepłe, dni chłodne

Warszawa 2016/11/23

Jan Powałka

Miraże

Warszawa 2016/11/23

Jacek Maślankiewicz

Morz(ż)e

Warszawa 2016/11/23

Piotr Mosur

Głowa - Idol

Warszawa 2016/11/23

Warszawa 2016/11/23

Prognoza

Warszawa 2016/11/23

Borys Michalik

Pełną Parą

Warszawa 2016/11/23

prace z cyklu Ściany Świata

Warszawa 2016/11/23

Agnieszka Pakuła

Charles Bukowski, z cyklu Think Diffrent

Warszawa 2016/11/23

Zarzeczna Metropolia I

Warszawa 2016/11/23

Mikołaj Chylak

Nad miastem

Warszawa 2016/11/23

Czerwona Giselle

Warszawa 2016/11/23

Soleil rouge anglais

Warszawa 2016/11/23

Stefan Kreiger

bez tytułu, z cyklu: Franchise

Warszawa 2016/11/23

Robert Jaworski

Zapis XXXVI

Warszawa 2016/11/23

Alina Dorada-Krawczyk

Orły

Warszawa 2016/11/23

Łukasz Surowiec

Sarajewo. Cmentarz Kosevo, z cyklu Zielnik

Warszawa 2016/11/23

Jarosław Radel

Warszawa 2016/11/23

L.Tadeusz Serafin

V

Warszawa 2016/11/23

Na zakręcie

Warszawa 2016/11/23

Jaremi Picz

Epicentrum V

Warszawa 2016/11/23

Andrzej Wroński

Gniew

Warszawa 2016/11/23

AGMA

WTFB

Warszawa 2016/11/23

Rafał Bojdys

Bosko rozpędzony

Limit ceny