6 Aukcja Sztuka Aktualna – 21 września 2016 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 6 Aukcji Sztuki Aktualnej, która odbędzie się w Pragalerii 21 września 2016 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaucyjna czynna jest od 14 września 2016 r., a na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także po prostu porozmawiać o sztuce, inwestowaniu, strategii budowania kolekcji itp., zapraszamy w weekend poprzedzający licytację czyli 17 i 18 września 2016 r. W showroomową sobotę galeria będzie czynna w godzinach 11.00-16.00, a w niedzielę  12-18. W naszym najnowszym katalogu znajdziecie Państwo 41 starannie wyselekcjonowanych pozycji.

Wyjątkowo licznie reprezentowane jest tym razem malarstwo abstrakcyjne, które w ostatnich latach ponownie cieszy się ogromnym zainteresowaniem kolekcjonerów sztuki na świecie. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na mistrzowsko zakomponowane prace Tomasza Mistaka, Andrzej Kasprzaka i Andrzeja Batora oraz ogromne płótno Pawła Nowaka z 1989 roku.Również oferta malarstwa figuratywnego może budzić zaciekawienie. Szczególnie miło powitać nam Agnieszkę Pakułę,  która obrazem z cyklu Shell Shock debiutuje na aukcjach w Pragalerii. Prawdziwą gratką dla kolekcjonerów będzie też z pewnością niezwykła praca Normana Leto, która startuje od wyjątkowo atrakcyjnej jak na artystę tego formatu ceny wywoławczej.Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji. Ci z Państwa, którzy nie będą mogli z nami być osobiście, mogą składać zlecenia telefoniczne lub limity licytacyjne. Służą do tego specjalne przyciski przy wszystkich pozycjach w katalogu aukcyjnym. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy z Państwa są z Warszawy, nie wszyscy też dysponują wystarczającą ilością czasu by odwiedzić nas osobiście. Dlatego też, podobnie jak w przypadku kilku poprzednich licytacji, przygotowaliśmy WIRTUALNY SPACER po wystawie przedaukcyjnej, który znajdą Państwo tutaj. Wirtualne zwiedzanie wystawy co prawda nie zastąpi obecności osobistej, ale daje lepsze wyobrażenie o eksponowanych pracach, niż „płaska” reprodukcja katalogowa. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji i pracy tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście.

Rafał Borcz

Drzewa na brzegiem (2016)

olej, płótno, 45 x 40 cm, sygn. l.d.: BORCZ, opisany na odwrocie: Rafał Borcz Drzewa nad brzegiem olej 2016

Cena wywoławcza: 1000.00

Collage wspomnień (2015)

technika mieszana, kolaż, olej, płótno, 70 x 66 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Agnieszka Pietrzykowska

Moon light (2011/2016)

akryl, olej, płótno, 81 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

2 (2016)

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem, opisane na odwrocie: Katarzyna Zawierucha "2" akryl na płótnie / 70x 60 / 2016

Cena wywoławcza: 1000.00

L.Tadeusz Serafin

2012 XI (2012)

technika własna, płyta, 84 x 81 x 5 cm, sygn. p.d.: LTS'12 XI, opisany na odwrocie: LTS L.Tadeusz Serafin 84x81x5 płyta - technika własna

Cena wywoławcza: 1000.00

Bez tytułu (238) (2014)

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Ćwietniewicz'14, opisany na odwrocie: 238 1/12/14

Cena wywoławcza: 1000.00

Norman Leto

Illegal Imigrant #3 (2011)

olej, płótno, 70 x 80 cm, opisany na odwrocie: NL 11 ILLEGAL IMMIGRANT #3

Cena sprzedaży: 7000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Chińczyk (2016)

granit, 20 x 20 x 25 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

Tomek Mistak

Quantum Entanglement (2016)

akryl, płótno, 90 x 130 cm, opisany na odwrocie: QUANTUM ENTANGLEMENT/SPLĄTANIE KWANTOWE AKRYL Mistak 2016

Cena wywoławcza: 1000.00

Stanisław Ryszard Kortyka

Błękitny Horyzont, (2016)

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: St. Kortyka 2016

Cena wywoławcza: 1000.00

Patryk Lutomski

Zakupy (2009)

akryl, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.: P. Lutomski, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski '09 r "Zakupy"

Cena wywoławcza: 1000.00

Roswell (2012)

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Caecum mysterium.... (2016)

technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn.p.d: A.Fronczak 16

Cena wywoławcza: 1000.00

Radosław Sowiak

Sen o Kazimierzu M. (2016)

relief, akryl, płyta pilśniowa, 100 x 100 x 10,5 cm, opisany na odwrocie: R. SOWIAK 2016 "SEN O KAZIMIERZU M" AKRYL

Cena wywoławcza: 1000.00

Gdynia ul. Świętojańska, z cyklu Obrazy przejezdne (2015)

kurz z ulicy Świętojańskiej, płótno, 85 x 73 cm, sygn. p.d. pieczątką PIOTR CE KOWALSKI

Cena wywoławcza: 1000.00

Fuga (2011)

olej, płótno, 120 x 96,5 cm, sygn. p.d.: Świniarski

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Korenkyewicz

But - Aborygen (2007)

drewno, kora, skóra, kości, gwoździe, 13,5 x 34 x 11 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Stępniak

Trio (2016)

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. p.d.: MS'16

Cena wywoławcza: 1000.00

Eva Chełmecka

Alien (2015)

akryl, płótno, 100 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

I świt rzuca cień - syknął zmierzch, Tak, ale w inną stronę - odparł świt (2016)

akryl, płótno, 65 x 73 cm, sygn. p.d.: JCichecki

Cena wywoławcza: 1000.00

Robert Motelski

Góry 19 marca 12:11 (2013)

olej, płótno, 45 x 60 cm, opisany na odwrocie: GÓRY 19 MARCA 12:11 Robert Motelski 2013

Cena wywoławcza: 1000.00

Morze żółte, (2015)

olej, płótno, 106 x 70 cm, sygn. l.d.: monogramem artysty

Cena wywoławcza: 1000.00

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Pejzaż mentalny II (2007)

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: J.K/H'07

Cena wywoławcza: 1000.00

Grey imagination (2012)

olej, akryl, cement, spray, płótno, 90 x 120 cm, sygn. p.d.: A. Kasprzak

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Jastrzębska

NR 480 (2016)

olej, płótno, 50 x 50 cm, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 2.VIII.2016. 480.

Cena wywoławcza: 1000.00

Vamparada (2002)

akwaforta, miękki werniks, e.a. 2/10, 53,5 x 79 cm (arkusz), 44,5 x 59,5 cm (odcisk płyty), sygnowane, opisane i numerowane na dole

Cena wywoławcza: 1000.00

Mały liść

olej, płótno, 65,5 x 54 cm, sygn. p.d.: Johnsson15

Cena wywoławcza: 1000.00

Paweł Nowak

bez tytułu (1989)

olej, płótno, 160 x 148 cm, opisany na odwrocie: PAWEŁ NOWAK '89

Cena sprzedaży: 2600.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Wojciech Górecki

bez tytułu (2016)

olej, płótno, 25 x 34 cm, sygn. p.d.: Wojciech Górecki

Cena wywoławcza: 1000.00

Robert Jaworski

Zapis XLIII (2016)

akryl, płótno, 80 x 110 cm, opisany na odwrocie: zapis XLIII akryl 2016 robert jaworski

Cena wywoławcza: 1000.00

Viola Tycz

Wyświetlacz 5 (2016)

akryl, płyta HDF, 60 x 33 cm, na odwrocie autorski certyfikat autentyczności ręcznie sygnowany: V. Tycz

Cena wywoławcza: 1000.00

Lech Maślankiewicz (Make it Simple)

Metro Politechnika (2016)

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p. d.: Make it Simple, opisany na odwrocie: Make it Simple METRO POLITECHNIKA 2016

Cena sprzedaży: 1600.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Bez tytułu, z cyklu Materia ciszy (2016)

technika własna, płótno, 70 x 80 cm, opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu - MATERIA CISZY 2016

Cena wywoławcza: 1000.00

Andrzej Wroński

Rewia (2012)

olej, płótno, 81 x 100 cm, opisany na odwrocie: "Rewia" OLEJ PŁÓTNO 2012 R 81X100 CM ANDRZEJ WROŃSKI

Cena wywoławcza: 1000.00

Andrzej Bator

Akord (1989)

akryl, płótno, 100 x 60 cm, sygn. p.d.: Andrzej Bator

Cena wywoławcza: 1000.00

Sylwia Górak

Mistyczny Giewont (2016)

olej, płótno, 80 x 100 cm, opisany na odwrocie: MISTYCZNY GIEWONT Sylvia Gorak

Cena wywoławcza: 1000.00

Krzysztof Rećko-Rapsa

Bez tytułu (2011)

olej, płótno, 50 x 69,5 cm, sygn. p.d.: Rapsa, na odwrocie pieczątka autorska

Cena wywoławcza: 1000.00

Zamyślenie (2016)

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2016

Cena wywoławcza: 1000.00

Aqualoopa /Igor Chołda/

Paloma (2012)

akryl, płótno, 116 x 89 cm, sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 1000.00

Warszawa 2016/09/22

Rafał Borcz

Drzewa na brzegiem

Warszawa 2016/09/22

Collage wspomnień

Warszawa 2016/09/22

Agnieszka Pietrzykowska

Moon light

Warszawa 2016/09/22

Warszawa 2016/09/22

L.Tadeusz Serafin

2012 XI

Warszawa 2016/09/22

Bez tytułu (238)

Warszawa 2016/09/22

Norman Leto

Illegal Imigrant #3

Warszawa 2016/09/22

Chińczyk

granit, 20 x 20 x 25 cm

Warszawa 2016/09/22

Tomek Mistak

Quantum Entanglement

Warszawa 2016/09/22

Stanisław Ryszard Kortyka

Błękitny Horyzont,

Warszawa 2016/09/22

Patryk Lutomski

Zakupy

Warszawa 2016/09/22

Roswell

Warszawa 2016/09/22

Caecum mysterium....

Warszawa 2016/09/22

Radosław Sowiak

Sen o Kazimierzu M.

Warszawa 2016/09/22

Gdynia ul. Świętojańska, z cyklu Obrazy przejezdne

Warszawa 2016/09/22

Fuga

Warszawa 2016/09/22

Małgorzata Korenkyewicz

But - Aborygen

Warszawa 2016/09/22

Małgorzata Stępniak

Trio

Warszawa 2016/09/22

Eva Chełmecka

Alien

Warszawa 2016/09/22

I świt rzuca cień - syknął zmierzch, Tak, ale w inną stronę - odparł świt

Warszawa 2016/09/22

Robert Motelski

Góry 19 marca 12:11

Warszawa 2016/09/22

Morze żółte,

Warszawa 2016/09/22

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Pejzaż mentalny II

Warszawa 2016/09/22

Grey imagination

Warszawa 2016/09/22

Małgorzata Jastrzębska

NR 480

Warszawa 2016/09/22

Vamparada

Warszawa 2016/09/22

Mały liść

Warszawa 2016/09/22

Paweł Nowak

Warszawa 2016/09/22

Wojciech Górecki

Warszawa 2016/09/22

Robert Jaworski

Zapis XLIII

Warszawa 2016/09/22

Viola Tycz

Wyświetlacz 5

Warszawa 2016/09/22

Metro Politechnika

Warszawa 2016/09/22

Bez tytułu, z cyklu Materia ciszy

Warszawa 2016/09/22

Andrzej Wroński

Rewia

Warszawa 2016/09/22

Andrzej Bator

Akord

Warszawa 2016/09/22

Sylwia Górak

Mistyczny Giewont

Warszawa 2016/09/22

Krzysztof Rećko-Rapsa

Warszawa 2016/09/22

Zamyślenie

Warszawa 2016/09/22

Aqualoopa /Igor Chołda/

Paloma

Limit ceny