3 Aukcja Sztuka Młoda – 25 listopada 2015 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 3 Aukcji Sztuka Młoda, przygotowanym przez Pragalerię. Licytacje zaplanowaliśmy na 25 listopada 2015 r., a rozpoczniemy ją tradycyjnie o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 19 listopada 2015 r. codziennie w godz. 12.00-18.00. Szczególnie serdecznie zapraszamy na showroom kolekcjonerski, odbywający się w weekend 21-22 listopada 2015 r. Showroom to doskonała okazja do szerszych rozmów o sztuce. W czasie jego trwania nasi eksperci przedstawią zarówno dorobek i portfolia artystów, których prace wystawione są na aukcji, jak i chętnie porozmawiają na bardziej ogólne tematy związane z rynkiem sztuki, inwestowaniem, strategią budowy kolekcji prywatnej i firmowej, oprawą, konserwacją, oświetleniem i innymi aspektami ekspozycji prac.

Jeżeli nie możecie być Państwo na aukcji osobiście, zachęcamy do licytacji przez internet https://pragaleria.onebid.pl.

3 Aukcja Młoda Sztuka obejmuje 84 prace malarskie, wśród których nie zabrakło autorów cieszących się ogromnym powodzeniem i uznaniem, takich jak Wojtek Brewka, Agnieszka Butkowska, Justyna Jędrzejowska i Marcin Painta. W zestawie znalazło się kilka wybitnie ciekawych prac pejzażowych, prezentujących ujęcie klasyczne, jak i idące w kierunku abstrakcji. W tym nurcie warto zwrócić uwagę na obrazy Barbary Hubert, Joanny Szostak, Macieja Pauksztełło, Radosława Jastrzębskiego, Dominiki Wlazło i Katarzyny Kordyasz. Na ich tle bardzo interesująco prezentują się prace inspirowane natura, jednak poddane stylizacji autorstwa Joanny Półkośnik, Katarzyny Misiórskiej i Izabeli Ołdak. Silna reprezentacja abstrakcji, w tym prac o znaczących formatach, zadowoli na pewno tych, którzy poszukują ciekawych zestawień kolorystycznych. W tej grupie warto zwrócić uwagę na prace Anny Jarzymowskiej, Michała Bartosza Hoppe-Sadowskiego, Olgi Szczechowskiej, Anny Nosowicz, Iwony Lenik, Anny Wójcik, Judyty Krawczyk, Natalii Karasińskiej i Anny Piotrowiak. W katalogu znalazło się też kilka spektakularnych prac o tematyce kobiecej, głównie portretów, wobec których trudno przejść obojętnie. Kompozycje Alicji Kappy, Iwony Kołodziej i Iwony Górskiej na pewno zasługują na wzmożoną uwagę. Spośród pozostały warto polecić malarstwo artystów tworzący we własnym osobistym języku, których oryginalność wymyka się prostym kwalifikacjom. Są to wysmakowane obrazy Ziemowita Fincka, Edyty hul, Ewy Guzy, Erwina Wyjadłowskiego, Małgorzaty Śliwy, Łukasza Szostkiewicza i Michała Bojary. W otaczającej nas bardzo dosłownej, żeby nie powiedzieć brutalnej, rzeczywistości istnieje potrzeba pewnej umowności, umieszczenia w nawiasie, odrealnienia. Tym tropem, docenianym przez kolekcjonerów, idzie kilku artystów, na których prace warto zwrócić uwagę: Paweł Porada, Tomasz Witkowski, Patryk Kowalczyk, Agnieszka Giera, Dawid Polony, Małgorzata Warias, Katarzyna Jaruga, Hanna Gąsiorowska. Na koniec dwie grupy prac także godne zainteresowania. Pierwsza to artyści poszukujący w obrębie nurtów surrealistycznych, których prace bardzo intrygują: Klaudia Kudelska, Julia Kowalska, Kamil Jakóbczak i Konrad Trzeszkowski. Ostatnia propozycja jest dla osób poszukujących w malarstwie skupienia i wyciszenia. Autorów nie łączy powinowactwo stylistyczne a coś, co można nazwać postawą kontemplacyjną. Tu polecamy prace Bartka Górnego, Pawła Rogalskiego, Włodzimierza Krężlewicza i Katarzyny Orońskiej.

Cello suite (2015)

akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: dominik smolik „CELLO SUITE” KRAKÓW 2015 Smolik

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Dariusz Grajek

Czerwona sukienka (2015)

akryl, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d.: DGrajek 2015, opisany na odwrocie: „CZERWONA SUKIENKA” 2015 oraz monogramem

Cena wywoławcza: 500.00

Agnieszka Butkowska

Kontrast (2015)

olej, płótno, 130x100 cmopisany na odwrocie: „KONTRAST” BUTKOWSKA 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Maciej Zabawa

To nie bajka (2014)

akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: MACIEJ ZABAWA 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Nosowicz

Life on Mars? (2014)

akryl, płótno, 90x60 cm
opisany na odwrocie: ANNA NOSOWICZ LIFE ON MARS? 2014

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Wojciech Brewka

Kobieta w kapeluszu (2015)

akryl, płótno, 100x120

cmsygn. l. d.: BREWKA, opisany na odwrocie: „KOBIETA W KAPELUSZU” WARSZAWA 2015 BREWKA

Cena sprzedaży: 7000.00

Cena wywoławcza: 500.00

Łukasz Karcz

Panorama Rzymu (2015)

olej, płótno, 80x40 cm
sygn. p.d. Łukasz Karcz

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Włodzimierz Krężlewicz

Lastokobiet (2009)

akryl, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: Lastokobiet 2009 WKr

Cena wywoławcza: 500.00

Nimfa (2015)

olej, płótno, 80x60 cm
sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Paweł Dąbrowski 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Misiórska

Lilia - poranek (2014)

olej, płótno, 100x80 cm
sygn. p.d.: K.MISIÓRSKA 2014, opisany na odwrocie: TYTUŁ – LILIA PORANEK AUTOR KATARZYNA MISIÓRSKA (MISIÓRSKA-SKIBA) TECHNIKA OLEJ/PŁÓTNO WYMIAR 100/80 cm ROK 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Dzieciństwo (2015)

olej, płótno, 120x80 cm
sygn. J.Kowalska, opisany na odwrocie: Julia Kowalska 2015 olej na płótnie

Cena sprzedaży: 1700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Agata Biernacka

bez tytułu (2012)

akryl, płótno, 80x100 cmopisany na odwrocie: AGATA BIERNACKA

Cena wywoławcza: 500.00

Izabela Ołdak

akryl, płótno, 70x120 cm
opisany na odwrocie: Izabela Ołdak bez tytułu120x70 cm akryl na płótnie 2015

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Małgorzata Fenrych

Love (2015)

olej, płótno, 50x60 cm
sygn. p.d.: Ata Ferrych ‘15

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Piotrowiak

Inside (2015)

akryl, płótno, 90x40 cm sygn. p.d.: 2015 A.Piotrowiak

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Twierdza Kłodzko (2011)

akryl, płótno, 120x100 cm
sygn. p.d. Fincek 11

Cena wywoławcza: 500.00

Marcin Painta

Ona to mysz (2015)

akryl, płótno, 80x80 cmsygn. p.d.: Marcin Painta, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500.00

Agnieszka Gzyl

Veins (2015)

grafika cyfrowa, silikon, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: A.Gzyl, opisany na odwrocie: Agnieszka Gzyl „Veins” 100x70 2015 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500.00

Patrycja Winiarska

Niepewność (2014)

olej, płótno, 65x92 cm
sygn. p.d.: PWiniarska, opisany na odwrocie: Patrycja Winiarska „NIEPWENOŚC” 2014 65/92 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Żórawie wieczorem (2015)

olej, płótno, 90x120 cm
opisany na odwrocie: 08.11.25 Żórawie wieczorem J. Półkośnik 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Konrad Trzeszczkowski

Dla tych co nie mogą̨ i nie muszą pracować́ (2013)

olej, płótno, 100x138 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 500.00

Justyna Jędrzejowska

Matka (2013)

olej, płótno, 160x130 cm, oprawa ekskluzywna,

opisany na odwrocie: ‘JE’

Cena sprzedaży: 4600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Natalia Karasińska

Purple light (2012)

technika mieszana, płótno, 130x90 cm
opisany na odwrocie: NKARASIŃSKA

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Ewa Kulka

Niespodziewanie pękła (2015)

olej, płótno, 130x140 cm
opisany na odwrocie: EKULKA Niespodziewanie pękła 2015

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Maciej Cieśla

Królowa karmi piersią̨ 2 (2015)

akryl, olej, płótno, 80x60 cm
sygn. p.d.: MCieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Bartek Górny

Szara skrzynka (2011)

tempera, płótno, 60x75 cm
opisany na odwrocie: BARTEK GÓRNY „SZARA SKRZYNKA” 2011

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marcelina Rydelek

Czy po...możecie? (2009)

olej, akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: MARCELINA RYDELEK – „CZY PO…MOŻECIE?”

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Orońska

Księgarnia (2015)

akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: Orno Orońska

Cena wywoławcza: 500.00

Przeobrażenia 01 (2015)

olej, akryl, szlag metal, płótno, 120x120 cm

sygn. p.d.: Alicja Kappa 2015, opisany na odwrocie: Alicja Kappa Przeobrażenia 01’ 2015 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Ewa Guzy

Fashion victims, XXXI (2013)

akryl, tempera, płótno, 40x60 cm
opisany na odwrocie: Ewa Guzy–P Fashion victims, XXXI 40x60 akryl

Cena wywoławcza: 500.00

Hanna Gąsiorowska

Czary i cuda (2013)

akryl, płótno, 120x90 cm
opisany na odwrocie: Hanna Gąsiorowska „Czary i cuda” 2013 z „Życie to bajka”

Cena wywoławcza: 500.00

Toskania Gold II (2015)

olej, płótno, 120x30 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kamil Jakóbczak

Matka natura (2014)

olej, płótno, 73x60 cm
opisany na odwrocie: Matka Natura Kamil Jakóbczak 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Edyta Hul

Wężowisko 3 (2015)

olej, płótno, 100x140 cm
opisany na odwrocie: Edyta Hul 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Maciej Pauksztełło

Pejzaż (2015)

olej, płyta, 30x40 cmsygn. l.d. M.Pauksztełło 15

Cena wywoławcza: 500.00

Andrzej Tuźnik

Bar de Praia (2015)

olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: monogramem 2015 i pieczątka autorska

Cena wywoławcza: 500.00

Igor Wójcik

MM (2015)

olej, płótno, 120x120 cm
sygn. p.d.: Igor Jan

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Paweł Rogalski

Czekająca (2012)

olej, płótno, 120x81 cm
opisany na odwrocie: Paweł Rogalski 2012

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Sikora

z cyklu Od Kuchni no. 0 (2012/2013)

olej, płótno, 100x60 cm
opisany na odwrocie: Monika Sikora CYKL „Od Kuchni” 2012/2013 „no 0” /9 100/60 cm Olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Jaruga

Dom Mody Ambasador (2015)

akryl, płótno, 90x80 cm
opisany na odwrocie: KASIA JARUGA „DOM MODY AMBASADOR” 2015 80x90

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Uwodzi ją szeptem... (2015)

olej, płótno, 80x60 cm

opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW 2015 „UWODZI JĄ SZEPTEM” 80x60

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Pożyczone wstążki (2015)

olej, płótno, 60x60 cm

opisany na odwrocie: „Pożyczone wstążki” Judyta Krawczyk 2015 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Michalina Garus

Plac zabaw (2015)

olej, płótno, płyta, 80x100 cm

opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS „Plac zabaw” 2015

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Radosław Jastrzębski

Zima (2015)

olej, płótno, 75x100 cm

opisany na odwrocie: Zima, olej na płótnie, 2015 r. Radosław Jastrzębski

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Dominika Wlazło

Przenikanie (2014)

olej, płótno, 65x92 cm

opisany na odwrocie: Dominika Wlazło „PRZENIKANIE” OLEJ/PŁÓTNO LNIANE, 65x92 cm, 2014

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Barbara Hubert

Pejzaż (2015)

olej, płótno, 80x90 cm,

opisany na odwrocie: „Brzeg” Barbara J. Hubert 2015/7

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Wójcik

Hello mountains (2015)

akryl, płótno 100x70 cm,

sygn. a.wójcik 2015, opisany na odwrocie: anna Wójcik 2015 „Hello mountains”

Cena wywoławcza: 500.00

Karolina Wodzinowska-Hankała

Marzyciele (2011)

akryl, płótno, 80x100 cm,

sygn. Wodzinowska-Hankała 2011

Cena wywoławcza: 500.00

Joanna Szostak

Pejzaż 4VIII15 (2015)

olej, płótno, 90x90 cm,

opisany na odwrocie: „PEJZAŻ 4VIII15” JOANNA SZOSTAK olej/płótno 2015 r.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Emigracja w kosmos (2015)

olej, płótno, 60x120 cm,

sygn. p.d.: Porada, opisany na odwrocie: Porada 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Nocą (2015)

akryl, płótno, 40x50 cm,

opisany na odwrocie: „Nocą” akryl, kredka, płótno, 2015 40x50 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Dawid Polony

Skok (2015)

olej, płótno, 90x130 cm,

opisany na odwrocie: POLONY 2015 „SKOK” malowane do: Eliane Radiqve; Bernard Parmegiani „DE NATURA SONORUM”

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Sławomir Danielski /D.ski/

Różowe Latawce z cyklu Cztery pory roku (2015)

akryl, płótno, 80x120 cm,

opisany na odwrocie: Doki Sławomir Danielski „Różowe Latawce” 2015 z cyklu Cztery pory roku

Cena wywoławcza: 500.00

Adam Sikorski

Dwie osoby (2015)

olej, płótno, 80x60 cm,

opisany na odwrocie: Sikorski 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Agnieszka Giera

Nature (2015)

akryl, farby metaliczne, płótno, 50x70 cm,

opisany na odwrocie: Agnieszka Giera „Nature” 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Olga Szczechowska

19/2015 (2015)

akryl, olej, płótno, 100x90 cm,

opisany na odwrocie: OLGA SZCZECHOWSKA 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Aleksandra Kuczara

Ból kreacji (2011)

akryl, płótno, 100x100 cm,

sygn.. p.d. AKuczara ’11, opisany na odwrocie: Aleksandra Kuczara akryl/olej na płótnie 2011 Ból kreacji

Cena wywoławcza: 500.00

Różowy  balonik (2015)

olej, płótno, 80x80 cm,

sygn. p.d.: KORDYASZ 2015, opisany na odwrocie: KATARZYNA KORDYASZ „RÓŻOWY BALONIK”

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Damian Kfiatek Kwiatkowski

Żółty plus antracyt (2013)

szablon, spray, płótno, 70x100 cm, oprawa ekskluzywnasygn.

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Flowers (2015)

olej, płótno, 110x65 cm,

opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI FLOWERS 2015 OIL ON CANVAS 110/65

Cena wywoławcza: 500.00

Mikołaj Czechowski

Orzechy (2015)

olej, płótno, 60x80 cm, sygn. p.g.: Czechowski 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Marta Konieczny

Nokturn (2014)

olej, płótno, 90x90 cm,

sygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: „NOKTURN” marta konieczny 2014

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Lenik

Głowa 1 (2011)

akryl, płótno, 70x100 cmsygn. p.d.: Iwona Lenik 2011

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Tomek Wojtysek

Sukienki (2015)

olej, płótno, 100x70 cm,

opisany na odwrocie: TOMEK WOJTYSEK „SUKIENKI” olej, płótno, 100x70 cm 2015 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Górska

Słowiańskie Boginki I (2012)

olej, płótno, 90x60 cm,

sygn. p.d.: IWONA GÓRSKA, opisany na odwrocie: IWONA GÓRSKA 2012

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Beata Sękiewicz

Dialog III z cyklu Dialog (2015)

olej, płótno, 90x70 cm,

opisany na odwrocie: Beata Sękiewicz „DIALOG III” olej na płótnie 90x70 2015

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Agata Baltyzar

Two egos (2014)

olej, płótno, 60x50 cm,

opisany na odwrocie: INTERIOR XVI (TWO EGOS) OIL ON CANVAS, 50x60 cm, 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Danuta Wójcik

I co dalej? (2015)

olej, płótno, 80x60 cm,

opisany na odwrocie: LUBLIN 15.07.2015 „I co dalej?” Danuta Wójcik

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Kołodziej

bez tytułu z cyklu Color Faces (2015)

olej, płótno, 100x70 cm,

opisany na odwrocie: Iwona Kołodziej obraz z cyklu Color Faces 2015 r.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Grzegorz Wawrzyńczak

Tatuowanie (2010)

olej, płótno, 100x90 cm,

opisany na odwrocie: GRZEGORZ WAWRZYŃCZAK „TATUOWANIE” 2010 OLEJ 100x90

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Małgorzata Zembko

Lager (2015)

olej, płótno, 110x60 cm,

opisany na odwrocie: ZEMBKO MAŁGORZATA LAGER, 2015 110x60 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Ludzka materia (2013)

olej, deska, 83x144 cm,

opisany na odwrocie: Ł.Szostkiewicz Ludzka materia olej na desce 2013

Cena wywoławcza: 500.00

Erwin Wyjadłowski

bez tytułu (2013)

olej, akryl, cienkopis, płótno, 40x60 cm, opisany na odwrocie: Erwin W. bez tytułu 2013

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Patryk Kowalczyk

Sold (2015)

akryl, płótno, 65x54 cm,

opisany na odwrocie: „SOLD” Kowalczyk Patryk ‘15

Cena wywoławcza: 500.00

Marzena Gawrysiak

Un reve de cheval (2015)

olej, płótno, 100x130 cm,

opisany na odwrocie: Mme Gazelle Un reve de cheval 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Oleksii Pryimak

With out (2014)

sprey, płótno, 40x130 cm sygn.. p.d.: O'Prime, opisany na odwrocie: O'Prime 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Drzewo (2015)

olej, płótno, 110x130 cm,

sygn. p.g.: Anna Jarzymowska 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Bojara

Kubuś P. (2015)

olej, płótno, 100x81 cm,

opisany na odwrocie: 100x 81 2015 Michał Bojara KUBUŚ P.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Klaudia Kudelska

Czarna rzeka (2013)

olej, płótno, 100x100 cm,

sygn. p.d.: KK, opisany na odwrocie: Klaudia Ka „Czarna rzeka” 100x100 cm akryl i olej na płótnie 2013

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kawka (2012)

olej, karton, 100x70 cm, sygn. l.d. T. WITKOWSKI 2012 –KAWKA-

Cena wywoławcza: 500.00

Agata Ruman

Mak (2015)

olej, płótno, 130x100 cm, sygn. l.d.: A.RUMAN '15.

Cena wywoławcza: 500.00

Warszawa 2015/11/25

Cello suite

akryl, płótno, 100x120 cm

Warszawa 2015/11/25

Dariusz Grajek

Czerwona sukienka

akryl, płótno, 120x80 cm

Warszawa 2015/11/25

Agnieszka Butkowska

Kontrast

Warszawa 2015/11/25

Maciej Zabawa

To nie bajka

akryl, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2015/11/25

Anna Nosowicz

Life on Mars?

akryl, płótno, 90x60 cm

Warszawa 2015/11/25

Wojciech Brewka

Kobieta w kapeluszu

akryl, płótno, 100x120

Warszawa 2015/11/25

Łukasz Karcz

Panorama Rzymu

olej, płótno, 80x40 cm
sygn. p.d. Łukasz Karcz

Warszawa 2015/11/25

Włodzimierz Krężlewicz

Lastokobiet

akryl, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2015/11/25

Nimfa

olej, płótno, 80x60 cm

Warszawa 2015/11/25

Katarzyna Misiórska

Lilia - poranek

olej, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2015/11/25

Dzieciństwo

olej, płótno, 120x80 cm

Warszawa 2015/11/25

Agata Biernacka

Warszawa 2015/11/25

Izabela Ołdak

akryl, płótno, 70x120 cm

Warszawa 2015/11/25

Małgorzata Fenrych

Love

olej, płótno, 50x60 cm
sygn. p.d.: Ata Ferrych ‘15

Warszawa 2015/11/25

Anna Piotrowiak

Inside

Warszawa 2015/11/25

Twierdza Kłodzko

akryl, płótno, 120x100 cm
sygn. p.d. Fincek 11

Warszawa 2015/11/25

Marcin Painta

Ona to mysz

Warszawa 2015/11/25

Agnieszka Gzyl

Veins

Warszawa 2015/11/25

Patrycja Winiarska

Niepewność

olej, płótno, 65x92 cm

Warszawa 2015/11/25

Żórawie wieczorem

olej, płótno, 90x120 cm

Warszawa 2015/11/25

Konrad Trzeszczkowski

Dla tych co nie mogą̨ i nie muszą pracować́

Warszawa 2015/11/25

Justyna Jędrzejowska

Matka

opisany na odwrocie: ‘JE’

Warszawa 2015/11/25

Natalia Karasińska

Purple light

Warszawa 2015/11/25

Ewa Kulka

Niespodziewanie pękła

olej, płótno, 130x140 cm

Warszawa 2015/11/25

Maciej Cieśla

Królowa karmi piersią̨ 2

akryl, olej, płótno, 80x60 cm

Warszawa 2015/11/25

Bartek Górny

Szara skrzynka

tempera, płótno, 60x75 cm

Warszawa 2015/11/25

Marcelina Rydelek

Czy po...możecie?

Warszawa 2015/11/25

Katarzyna Orońska

Księgarnia

akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: Orno Orońska

Warszawa 2015/11/25

Przeobrażenia 01

Warszawa 2015/11/25

Ewa Guzy

Fashion victims, XXXI

Warszawa 2015/11/25

Hanna Gąsiorowska

Czary i cuda

akryl, płótno, 120x90 cm

Warszawa 2015/11/25

Toskania Gold II

olej, płótno, 120x30 cm

Warszawa 2015/11/25

Kamil Jakóbczak

Matka natura

olej, płótno, 73x60 cm

Warszawa 2015/11/25

Edyta Hul

Wężowisko 3

olej, płótno, 100x140 cm

Warszawa 2015/11/25

Maciej Pauksztełło

Warszawa 2015/11/25

Andrzej Tuźnik

Bar de Praia

olej, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2015/11/25

Igor Wójcik

MM

olej, płótno, 120x120 cm
sygn. p.d.: Igor Jan

Warszawa 2015/11/25

Paweł Rogalski

Czekająca

olej, płótno, 120x81 cm

Warszawa 2015/11/25

Monika Sikora

z cyklu Od Kuchni no. 0

olej, płótno, 100x60 cm

Warszawa 2015/11/25

Katarzyna Jaruga

Dom Mody Ambasador

akryl, płótno, 90x80 cm

Warszawa 2015/11/25

Uwodzi ją szeptem...

olej, płótno, 80x60 cm

Warszawa 2015/11/25

Pożyczone wstążki

olej, płótno, 60x60 cm

Warszawa 2015/11/25

Michalina Garus

Plac zabaw

Warszawa 2015/11/25

Radosław Jastrzębski

Zima

olej, płótno, 75x100 cm

Warszawa 2015/11/25

Dominika Wlazło

Przenikanie

olej, płótno, 65x92 cm

Warszawa 2015/11/25

Barbara Hubert

olej, płótno, 80x90 cm,

Warszawa 2015/11/25

Anna Wójcik

Hello mountains

akryl, płótno 100x70 cm,

Warszawa 2015/11/25

Karolina Wodzinowska-Hankała

Marzyciele

akryl, płótno, 80x100 cm,

Warszawa 2015/11/25

Joanna Szostak

Pejzaż 4VIII15

olej, płótno, 90x90 cm,

Warszawa 2015/11/25

Emigracja w kosmos

olej, płótno, 60x120 cm,

Warszawa 2015/11/25

Nocą

akryl, płótno, 40x50 cm,

Warszawa 2015/11/25

Dawid Polony

Skok

olej, płótno, 90x130 cm,

Warszawa 2015/11/25

Sławomir Danielski /D.ski/

Różowe Latawce z cyklu Cztery pory roku

akryl, płótno, 80x120 cm,

Warszawa 2015/11/25

Adam Sikorski

Dwie osoby

olej, płótno, 80x60 cm,

Warszawa 2015/11/25

Agnieszka Giera

Nature

Warszawa 2015/11/25

Olga Szczechowska

19/2015

Warszawa 2015/11/25

Aleksandra Kuczara

Ból kreacji

akryl, płótno, 100x100 cm,

Warszawa 2015/11/25

Różowy  balonik

olej, płótno, 80x80 cm,

Warszawa 2015/11/25

Damian Kfiatek Kwiatkowski

Żółty plus antracyt

Warszawa 2015/11/25

Flowers

olej, płótno, 110x65 cm,

Warszawa 2015/11/25

Mikołaj Czechowski

Orzechy

Warszawa 2015/11/25

Marta Konieczny

Nokturn

olej, płótno, 90x90 cm,

Warszawa 2015/11/25

Iwona Lenik

Głowa 1

Warszawa 2015/11/25

Tomek Wojtysek

Sukienki

olej, płótno, 100x70 cm,

Warszawa 2015/11/25

Iwona Górska

Słowiańskie Boginki I

olej, płótno, 90x60 cm,

Warszawa 2015/11/25

Beata Sękiewicz

Dialog III z cyklu Dialog

olej, płótno, 90x70 cm,

Warszawa 2015/11/25

Agata Baltyzar

Two egos

olej, płótno, 60x50 cm,

Warszawa 2015/11/25

Danuta Wójcik

I co dalej?

olej, płótno, 80x60 cm,

Warszawa 2015/11/25

Iwona Kołodziej

bez tytułu z cyklu Color Faces

olej, płótno, 100x70 cm,

Warszawa 2015/11/25

Grzegorz Wawrzyńczak

Tatuowanie

olej, płótno, 100x90 cm,

Warszawa 2015/11/25

Małgorzata Zembko

Lager

olej, płótno, 110x60 cm,

Warszawa 2015/11/25

Ludzka materia

olej, deska, 83x144 cm,

Warszawa 2015/11/25

Erwin Wyjadłowski

Warszawa 2015/11/25

Patryk Kowalczyk

Sold

akryl, płótno, 65x54 cm,

Warszawa 2015/11/25

Marzena Gawrysiak

Un reve de cheval

olej, płótno, 100x130 cm,

Warszawa 2015/11/25

Oleksii Pryimak

With out

Warszawa 2015/11/25

Drzewo

olej, płótno, 110x130 cm,

Warszawa 2015/11/25

Michał Bojara

Kubuś P.

olej, płótno, 100x81 cm,

Warszawa 2015/11/25

Klaudia Kudelska

Czarna rzeka

olej, płótno, 100x100 cm,

Warszawa 2015/11/25

Kawka

Warszawa 2015/11/25

Agata Ruman

Mak

Limit ceny