3 Aukcja Sztuka Aktualna – 9 grudnia 2015 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 3 Aukcji Sztuka Aktualna. Licytacja odbędzie się 9 grudnia 2015 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna rozpocznie się w Pragalerii 3 grudnia 2015 r., a zwiedzać ją można do dnia aukcji włącznie, codziennie od godz. 12.00 do 18.00. Szczególnie serdecznie zapraszamy na showroom przedaukcyjny, który odbędzie się w nadchodzący weekend (5-6 grudnia 2015 r.). Showroom to wyjątkowa okazja do rozmów o sztuce współczesnej, bieżących wydarzeniach sceny artystycznej, zasadach budowania kolekcji oraz do wnikliwej analizy prac oferowanych na licytacji, w czym pomogą nasi eksperci.

Jeżeli nie możecie być Państwo na aukcji osobiście, zachęcamy do składania zleceń telefonicznych oraz do licytacji przez internet na  www.onebid.pl

3 Aukcja Sztuka Aktualna prezentuje 67 prac, wśród których znalazły się dwie rzeźby. Obie poświęcone są tematyce animalistycznej, jednak ujęcie tematu każdej z nich jest zgoła odmienne. Warto porównać twórczość Bogusława Zena i Marioli Wawrzusiak i wybrać tę formę rzeźbiarskiej ekspresji, która jest nam estetycznie bliższa.Oferta prac malarskich jest zróżnicowana i obfituje w dzieła ciekawe, co nie dziwi, gdyż okres grudniowy skłania artystów do udziału w licytacjach i wystawiania prac najlepszych. Na szczególna uwagę zasługują kreacje ekspresjonistyczne, a w ich kręgu obrazy Andrzeja Kasprzaka, Andrzeja Folfasa i Tadeusza Świniarskiego. Przeciwwagą dla nich jest nastrojowe malarstwo Ewy Zawadzkiej, Ewy Pełki i Stanisława Kortyki. Warto zwrócić uwagę na dzieła artystów, którzy w różny sposób zastanawiają się nad kondycją człowieka. Wśród nich na przeciwległych biegunach plasuje się malarstwo Bartłomieja Jarmolińskiego, akty Grzegorza L. Piotrowskiego i idące w kierunku abstrakcji figury Agnieszki Pietrzykowskiej. Nadrealizm to domena Henryka Laskowskiego, a na aukcji do kupienia jedna z najciekawszych prac artysty z ostatnich lat. Realistkami dla odmiany jest Iwona Wojewoda-Jedynak oraz Bogna Gniazdowska. Jej koty to nie tylko świetne malarstwo, ale też i doskonały prezent. Częstym tematem malarskim jest architektura, którą można ująć bardzo różnorodnie. Takim porównaniom sprzyjają katalogi aukcyjne, w Przypadku 3 Aukcji Aktualnej świetnie wypada zestawienie prac Andrzeja Fronczaka, Agnieszki Kicińskiej i Majki Kiesner. Nie pozostawiamy też w niedosycie miłośników malarstwa abstrakcyjnego. Polecamy twórczość Edyty Dzierż, Stanisława Tomalaka, Andrzeja Batora i Lecha Maślankiewicza. Nie zawsze najważniejszy jest duży format pracy, czasami warto sięgnąć po wyjątkową kompozycję subtelniejszej wielkości. Dlatego bardzo świadomie staramy się włączać do naszej oferty tak atrakcyjne wizualnie drobiazgi jak Joanny Małeckiej, Bartka Materki i Małgorzaty Jastrzębskiej. Nie ma możliwości opisania wszystkach oferowanych na aukcji prac, na zakończenie więc chcemy zwrócić uwagę jeszcze na kilka nazwisk artystów, których twórczość wymyka się nieco jednoznacznym kwalifikacjom, a którzy budują swoimi pracami wyjątkowy klimat. Są to m.in. Artur Wąsowski, Anna Wojciechowska-Paprocka, Agnieszka Rogowska, Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik i Agata Rościecha. Hitem aukcji natomiast powinny stać się prace Soni Ruciak (w wyjątkowej oprawie) i Łukasza Gierlaka.

Małgorzata Stępniak

Śpiewaczka (2015)

olej, płótno, 80x60 cm
sygn. p.d.: MS 15, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK „ŚPIEWACZKA” 80x60 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

Andrzej Folfas

Tango (2015)

olej, płótno (obraz dwustronny), 100x100 cm

opisany na odwrocie: FOLFAS 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Sonia Ruciak

Bez końca (2011)

akryl na płótnie, 140x80 cm
sygn. p.d.: Ruciak S., na odwrociu pieczęć autorska

Cena sprzedaży: 5000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Anna Wojciechowska-Paprocka

Lista uczuć (2015)

akryl, płótno, 92x73 cm

opisany na odwrocie: LISTA UCZUĆ/2015 ANNA WOJCIECHOWSKA-PAPROCKA

Cena wywoławcza: 1000.00

Ilona Herc

W drodze I (2014)

olej, płótno, 100x50 cm

sygn. p.d.: Ilona Herc 2014 r., opisany na odwrocie: ILONA HERC „W DROCZE I” KRAKÓW 2014 r.

Cena wywoławcza: 1000.00

Patryk Lutomski

Zakupy II (2009)

akryl, płótno, 100x82 cm

sygn. p.d.: Patryk Lutomski, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski ’09 r.„Zakupy” II

Cena wywoławcza: 1000.00

Metropolis XIX (2015)

technika własna, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d.: A. Fronczak 15

Cena sprzedaży: 1600.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Bogna Gniazdowska

A-a-a kotki dwa (2013)

olej, płótno, 4x(40x40) cm

opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA „A-A-A KOTKI DWA”OLEJ, 2013 4x40x40 /80x80 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

z cyklu Materia ciszy (2014)

olej, płótno, 70x80 cm

opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA

Cena sprzedaży: 3400.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Rafał Bojdys

Wiosłowanie w tropikach (2015)

akryl, płótno, 50x70 cm

sygn. pd.: Bojdys ’15, opisany na odwrocie: RAFAŁ BOJDYS „WIOSŁOWANIE W TROPIKACH” 2015 R.

Cena wywoławcza: 1000.00

Grzegorz Lerka

Fragile (2013)

olej, płótno, 135x80 cm

sygn. p.d.: LerkaG 2013

Cena wywoławcza: 1000.00

Robert Jaworski

Zapis XI. Krew (2015)

olej, płótno, 80x110 cm

opisany na odwrocie: ZAPIS XI KREW 2015 robert jaworski

Cena wywoławcza: 1000.00

Tomek Mistak (ur. 1978)

Bozon Higgsa (2015)

akryl, płótno, 90x120 cm

opisany na odwrocie: - BOZON HIGSA – AKRYL MISTAK 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

W jednym pokoju (2010)

olej, płótno, 130x90 cm

sygn. l.d. :JOHNSSON 2010

Cena wywoławcza: 1000.00

Artur Wąsowski

Chwile z cyklu Przejścia (2012)

2012 akryl, płótno, 160x116 cm

opisany na odwrocie: ARTUR WĄSOWSKI CHWILE 2012

Cena wywoławcza: 1000.00

Bartek Materka

bez tytułu (2004)

olej, płótno, 35x35 cm

opisany na odwrocie: BARTEK MATERKA 2004

Cena sprzedaży: 4000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Edyta Dzierż

Źródło nadziei (2013)

olej, akryl, płótno, 80x100 cm

opisany na odwrocie: Edyta Dzierż Źródło nadziei olej/akryl na płótnie + technika własna 80x100 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

Agnieszka Kicińska

Dubai 2 (2009/2010)

olej, płótno, 160x90 cm

opisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA „DUBAI ‘2” 2009/2010 160X90 CM olej, płótno

Cena wywoławcza: 1000.00

Sur rendez vous (2012)

olej, akryl, cement, płótno, 140x90 cm

sygn. p.d.: A. Kasprzak, opisany na odwrocie: 2012 A.KASPRZAK Sur rendez vous OIL, AKRYLIC, CEMENT ON CANVAS

Cena sprzedaży: 1900.00

Cena wywoławcza: 1000.00

bez tytułu(68) (2007)

olej, płótno, 46x61 cm

sygn. Ćwiertniewicz ’07, opisany na odwrocie: 68 3/5/07 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1000.00

Agnieszka Rogowska

Pejzaż (2012)

olej, płótno, 73x92 cm

sygn. l.d.: ROGOWSKA, opisany na odwrocie: ROGOWSKA AGNIESZKA PEJZAŻ 2012 R. 73x92 OLEJ NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1000.00

Piotr Szczur (ur. 1987)

Gracz, z cyklu Przestrzenie prywatne (2013)

olej, płótno, 90x110 cm

opisany na odwrociu: Portret Mateusza Krasonia | olej na płótnie | 90 x 110 2013

Cena wywoławcza: 1000.00

I przejdą̨ deszcze (2013)

akryl, płótno, 100x140 cm

opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA „I PRZEJDĄ DESZCZE” / AKRYL 100X140,  2013

Cena wywoławcza: 1000.00

Aga Pietrzykowska

Francja jest kobietą II - Ciężar błękitnego nieba (2015)

akryl, płótno, 70x50 cm

sygn. l.d.: aga Pietrzykowska, opisany na odwrocie: FRANCJA JEST KOBIETĄ II – Ciężar błękitnego nieba

Cena wywoławcza: 1000.00

L.Tadeusz Serafin

bez tytułu (2009)

akryl, pastele, ołówek, płyta, 80x120 cm

sygn. LTS 2009, opisany na odwrocie: LTS  L. TADEUSZ SERAFIN 80x120 płyta – akryl, pastele, ołówek

Cena wywoławcza: 1000.00

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Na skraju (2015)

olej, płótno, 72x80 cm

sygn. pd.: J.K/H ’15, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2015 „NA SKRAJU” Z CYKLU „BIOSFERA” OLEJ NA PLÓTNIE

Cena wywoławcza: 1000.00

Mariola Wawrzusiak

Zwiadowca (2015)

metal spawany, 42x45x40 cm

sygn.

Cena wywoławcza: 1000.00

Czerwona rapsodia (2015)

akryl, płótno, 55x46 cm

sygn. JCichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI „CZERWONA RAPSODIA”

Cena wywoławcza: 1000.00

Sylwia Górak

Pejzaż metafizyczny (2013)

olej, płótno, 110x70 cm

opisany na odwrocie: METAFIZIC Pejzaż Sylwia Górak

Cena wywoławcza: 1000.00

Agata Rościecha

Muzy operowe 2 (2015)

akryl, 100x50 cm

sygn. p.d.: ARościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha „Muzy operowe 2” akryl, 100x50 cm 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Piotr Tarkowski

bez tytułu (2013)

olej, płyta, 80x100 cm

91x111 cm w oprawie, opisany na odwrocie: TARKOWSKI 2013

Cena sprzedaży: 3000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Maria Sołtyk-Koc

Kazimierz (2010)

olej, płótno, 50x70 cm

sygn. p.d.: SOŁTYK, opisany na odwrocie: 70x50 cm MARIA SOŁTYK-KOC

Cena wywoławcza: 1000.00

Stanisław Ryszard Kortyka (ur. 1943)

Skąd światło..? (2015)

olej, płótno, 60x60 cm

opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA „Skąd światło...?” 2015 olej 60x60

Cena sprzedaży: 1600.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Korenkyewicz

Trutnie (2008)

olej, płótno, 130x140 cm

sygn. p.d.: Korenkiewicz-Zen 2009

Cena wywoławcza: 1000.00

Jaszczurka (2015)

kamień piaskowiec, 20x50x7 cm

sygn. p.d.: ZEN

Cena wywoławcza: 1000.00

Maja Kiesner

olej, płótno, 60x40 cm

opisany na odwrocie: Kiesner 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Iwona Wojewoda-Jedynak

Granat (2015)

tempera jajowa, laserunki olejne, 70x100 cm

opisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK „GRANAT” 2015 TEMPERA ŻÓŁTKOWA / OLEJ 70x100 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

Iza Staręga

bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach (2015)

olej, płótno, 64x94 cm

opisany na odwrocie: IZA STARĘGA bez tytułu Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘZCZYŹNI W HEŁMACH

Cena wywoławcza: 1000.00

Magda Bielesz

bez tytułu (2003)

olej, płótno, 50x90 cm

opisany na odwrocie: MAGDA BIELESZ

Cena wywoławcza: 1000.00

Henryk Laskowski

Pejzaż pamięci (2014)

akryl, kolaż, płótno, 110x89 cm

opisany na odwrocie: „PEJZAŻ PAMIĘCI – PAMIĘĆ PEJZAŻU” H. LASKOWSKI 2014 89x110 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

olej, płótno, 110x130 cm

opisany na odwrocie: „Bez tytułu” Tadeusz Świniarski 2015 110x130 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

Kwadrat 274 (2015)

technika własna, płótno, 100x100 cm

sygn. l.d.: Stanisław Tomalak Kwadrat 274, opisany na odwrocie: Kwadrat 274 acrilic on canvas

Cena wywoławcza: 1000.00

Bartłomiej Jarmoliński

Ren z cyklu Organica (2014)

akryl, płótno, 100x100 cm

sygn. p.d.: B.Jarmolinski, opisany na odwrocie: ,,Ren", 2014 B.Jarmolinski

Cena wywoławcza: 1000.00

Ewa Pełka

IX-MM z cyklu Rzeźba ziemi (2000)

olej, płótno, 60x120 cm

opisany na odwrocie: Ewa Pełka 2000 60x120 cm „IX-MM” RZEŹBA ZIEMI Z CYKLU

Cena wywoławcza: 1000.00

Łukasz Gierlak

Rytuał oczu (2015)

olej, płótno, 140x40 cm

opisany na odwrocie: Łukasz Gierlak, Rytuał oczu 140 x 40 cm olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1000.00

Jarek Jeschke

bez tytułu (2008)

akryl, płótno,  50x50 cm

opisany na odwrocie: Jarek Jeschke „Bez tytułu” akryl na plótnie 50x50

Cena wywoławcza: 1000.00

Joanna Małecka

Memorex D/C (2013)

grafika, płótno, 40x40 cm

nakład 2/2 cmsygn. u dołu” MEMOREX D/C 2/2 SERIA SLAGAARTT JOANNA MAŁECKA 2013 r., opisany na odwrocie: MEMOREX D/C 2/2 SERIA SLAGAARTT JOANNA MAŁECKA 2013

Cena wywoławcza: 1000.00

Andrzej Bator

Przenikanie (1989)

akryl, płótno, 96x90 cm

opisany na odwrocie: ANDRZEJ BATOR PRZENIKANIE ‘89

Cena wywoławcza: 1000.00

Ewa Żochowska

Bez tytułu (8) (2007)

olej, płótno, 65x162 cm

opisany na odwrocie: Ewa Żochowska „Bez tytułu” 162x65 cm olej na płótnie 2007

Cena wywoławcza: 1000.00

Ireneusz Walczak

Wakacje – dyptyk (2015)

akryl, olej, płótno, 2x(75x75) cm

sygn. p. d.: Ireneusz Walczak, opisany na odwrocie: Ireneusz Walczak akryl, olej, płótno 2x75x75cm 2015 "Wakacje - dyptyk" oraz pieczęć autorska

Cena wywoławcza: 1000.00

Justyna Strąk

bez tytułu (dyptyk) (2007)

akryl, płótno, 40x80 cm

opisany na odwrocie: Justyna Strąk 2007

Cena wywoławcza: 1000.00

Grzegorz L. Piotrowski

Zimowa dama (2015)

akryl, płótno, 100x90 cm

opisany na odwrocie: grzegorz leon piotrowski

Cena wywoławcza: 1000.00

Obserwator (2015)

olej, płótno, 110x60 cm

na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1000.00

Krzysztof Wróblewski

Figury (2010)

olej, płótno, 35x70 cm

opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI 2010 „FIGURY” OLEJ NA PŁÓTNIE 35x70 CM

Cena wywoławcza: 1000.00

Pejzaż – Wypalenie (2012)

olej, kolaż, płótno, 70x65 cm

opisany na odwrocie: Pejzaż – Wypalenie Magdalena Daniec

Cena sprzedaży: 1600.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Make it Simple /Lech Maślankiewicz/

Metro Marymont (2014)

akryl, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: MAKE IT SIMLE „METRO MARYMONT” 2014

Cena wywoławcza: 1000.00

Amber z cyklu Obrazy Przejściowe (2015)

Technika: kurz i pył z ulicy Św. Marcin w Poznaniu w dniu 11 listopada 2015 r.,120 x 60 cm

sygn. pieczątką PIOTR c. KOWALSKI, podpisem w lewym górnym rogu, opisany na odwrocie: Piotr C. Kowalski kurz i pył z ulicy Św. Marcin w Poznaniu w dniu 11 listopada 2015 roku

Cena wywoławcza: 1000.00

Hanna Pyrzyńska

Marcin Świetlicki (2014)

akryl, płótno, 50x60 cm

opisany na odwrocie: „HANNA PYRZYŃSKA” „PAN MARCIN ŚWIETLICKI Z PSEM” 2015 – AKRYL – 50x60 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

Wojtek Wierzbicki

The Blooming Rose of Anarchy (1990-2015)

akryl, płótno, 130x180 cm

opisany na odwrocie: WOJTEK WIERZBICKI „THE BLOOMING ROSE OF ANARCHY” ACRILIC ON LINEN 130x180 cm 1990-2015 ww

Cena wywoławcza: 1000.00

Michał Baca

Infantki (2015)

akryl, olej, płótno, 85x100 cm

sygn. p.d.: Michał Baca 2015, opisany na odwrocie: Michał Baca „Infantki” akryl, olej na płótnie 2015 r.

Cena wywoławcza: 1000.00

Jasiek Balcerzak

Sosny 16 (2012)

olej, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: JASIEK BALCERZAK OLEJ/PŁÓTNO 2012 100x100 „SOSNY 16”

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Jastrzębska

nr 406 (2014/2015)

olej, płótno, 43x30 cm

opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 25.IX.204/2015 406.

Cena wywoławcza: 1000.00

Marek Ejsmond-Ślusarczyk

Pejzaż (2015)

akryl, płótno, 54x73 cm

opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Filip Pręgowski

Normalni 1 (2009)

olej, płótno, 100x90 cm

opisany na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI „NORMALNI”, 2009

Cena wywoławcza: 1000.00

Paweł Zapendowski

Paris Je t'aime (2015)

olej, płótno, 70x70 cm

sygn. p.d.: ZAPENDO

Cena wywoławcza: 1000.00

Katarzyna Zawierucha

olej, płótno, 75x75 cm

opisany na odwrocie: Katarzyna Zawierucha 75x75 olej na płótnie 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Warszawa 2015/12/09

Małgorzata Stępniak

Śpiewaczka

olej, płótno, 80x60 cm

Warszawa 2015/12/09

Andrzej Folfas

Tango

Warszawa 2015/12/09

Sonia Ruciak

Bez końca

akryl na płótnie, 140x80 cm

Warszawa 2015/12/09

Anna Wojciechowska-Paprocka

Lista uczuć

akryl, płótno, 92x73 cm

Warszawa 2015/12/09

Ilona Herc

W drodze I

olej, płótno, 100x50 cm

Warszawa 2015/12/09

Patryk Lutomski

Zakupy II

akryl, płótno, 100x82 cm

Warszawa 2015/12/09

Metropolis XIX

sygn. p.d.: A. Fronczak 15

Warszawa 2015/12/09

Bogna Gniazdowska

A-a-a kotki dwa

olej, płótno, 4x(40x40) cm

Warszawa 2015/12/09

z cyklu Materia ciszy

olej, płótno, 70x80 cm

Warszawa 2015/12/09

Rafał Bojdys

Wiosłowanie w tropikach

akryl, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2015/12/09

Grzegorz Lerka

Fragile

olej, płótno, 135x80 cm

sygn. p.d.: LerkaG 2013

Warszawa 2015/12/09

Robert Jaworski

Zapis XI. Krew

olej, płótno, 80x110 cm

Warszawa 2015/12/09

Tomek Mistak (ur. 1978)

Bozon Higgsa

akryl, płótno, 90x120 cm

Warszawa 2015/12/09

W jednym pokoju

olej, płótno, 130x90 cm

sygn. l.d. :JOHNSSON 2010

Warszawa 2015/12/09

Artur Wąsowski

Chwile z cyklu Przejścia

Warszawa 2015/12/09

Bartek Materka

olej, płótno, 35x35 cm

Warszawa 2015/12/09

Edyta Dzierż

Źródło nadziei

Warszawa 2015/12/09

Agnieszka Kicińska

Dubai 2

olej, płótno, 160x90 cm

Warszawa 2015/12/09

Sur rendez vous

Warszawa 2015/12/09

bez tytułu(68)

olej, płótno, 46x61 cm

Warszawa 2015/12/09

Agnieszka Rogowska

olej, płótno, 73x92 cm

Warszawa 2015/12/09

Piotr Szczur (ur. 1987)

Gracz, z cyklu Przestrzenie prywatne

olej, płótno, 90x110 cm

Warszawa 2015/12/09

I przejdą̨ deszcze

akryl, płótno, 100x140 cm

Warszawa 2015/12/09

Aga Pietrzykowska

Francja jest kobietą II - Ciężar błękitnego nieba

akryl, płótno, 70x50 cm

Warszawa 2015/12/09

L.Tadeusz Serafin

Warszawa 2015/12/09

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Na skraju

olej, płótno, 72x80 cm

Warszawa 2015/12/09

Mariola Wawrzusiak

Zwiadowca

metal spawany, 42x45x40 cm

sygn.

Warszawa 2015/12/09

Czerwona rapsodia

akryl, płótno, 55x46 cm

Warszawa 2015/12/09

Sylwia Górak

Pejzaż metafizyczny

olej, płótno, 110x70 cm

Warszawa 2015/12/09

Agata Rościecha

Muzy operowe 2

akryl, 100x50 cm

Warszawa 2015/12/09

Piotr Tarkowski

olej, płyta, 80x100 cm

Warszawa 2015/12/09

Maria Sołtyk-Koc

Kazimierz

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2015/12/09

Skąd światło..?

olej, płótno, 60x60 cm

Warszawa 2015/12/09

Małgorzata Korenkyewicz

Trutnie

olej, płótno, 130x140 cm

Warszawa 2015/12/09

Jaszczurka

kamień piaskowiec, 20x50x7 cm

sygn. p.d.: ZEN

Warszawa 2015/12/09

Maja Kiesner

olej, płótno, 60x40 cm

Warszawa 2015/12/09

Iwona Wojewoda-Jedynak

Granat

Warszawa 2015/12/09

Iza Staręga

bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach

olej, płótno, 64x94 cm

Warszawa 2015/12/09

Magda Bielesz

olej, płótno, 50x90 cm

Warszawa 2015/12/09

Henryk Laskowski

Pejzaż pamięci

Warszawa 2015/12/09

olej, płótno, 110x130 cm

Warszawa 2015/12/09

Kwadrat 274

Warszawa 2015/12/09

Bartłomiej Jarmoliński

Ren z cyklu Organica

akryl, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2015/12/09

Ewa Pełka

IX-MM z cyklu Rzeźba ziemi

olej, płótno, 60x120 cm

Warszawa 2015/12/09

Łukasz Gierlak

Rytuał oczu

olej, płótno, 140x40 cm

Warszawa 2015/12/09

Jarek Jeschke

akryl, płótno,  50x50 cm

Warszawa 2015/12/09

Joanna Małecka

Memorex D/C

grafika, płótno, 40x40 cm

Warszawa 2015/12/09

Andrzej Bator

Przenikanie

akryl, płótno, 96x90 cm

Warszawa 2015/12/09

Ewa Żochowska

Bez tytułu (8)

olej, płótno, 65x162 cm

Warszawa 2015/12/09

Ireneusz Walczak

Wakacje – dyptyk

Warszawa 2015/12/09

Justyna Strąk

bez tytułu (dyptyk)

akryl, płótno, 40x80 cm

Warszawa 2015/12/09

Grzegorz L. Piotrowski

Zimowa dama

akryl, płótno, 100x90 cm

Warszawa 2015/12/09

Obserwator

olej, płótno, 110x60 cm

na odwrocie nalepka autorska

Warszawa 2015/12/09

Krzysztof Wróblewski

Figury

olej, płótno, 35x70 cm

Warszawa 2015/12/09

Pejzaż – Wypalenie

olej, kolaż, płótno, 70x65 cm

Warszawa 2015/12/09

Metro Marymont

akryl, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2015/12/09

Amber z cyklu Obrazy Przejściowe

Warszawa 2015/12/09

Hanna Pyrzyńska

Marcin Świetlicki

akryl, płótno, 50x60 cm

Warszawa 2015/12/09

Wojtek Wierzbicki

The Blooming Rose of Anarchy

akryl, płótno, 130x180 cm

Warszawa 2015/12/09

Michał Baca

Infantki

Warszawa 2015/12/09

Jasiek Balcerzak

Sosny 16

olej, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2015/12/09

Małgorzata Jastrzębska

nr 406

olej, płótno, 43x30 cm

Warszawa 2015/12/09

Marek Ejsmond-Ślusarczyk

akryl, płótno, 54x73 cm

Warszawa 2015/12/09

Filip Pręgowski

Normalni 1

olej, płótno, 100x90 cm

Warszawa 2015/12/09

Paweł Zapendowski

Paris Je t'aime

olej, płótno, 70x70 cm

sygn. p.d.: ZAPENDO

Warszawa 2015/12/09

Katarzyna Zawierucha

olej, płótno, 75x75 cm

    Limit ceny