29. Aukcja Młoda – 12 czerwca 2019 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 29. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 12 czerwca (środa) 2019 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 6 czerwca 2019 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę poprzedzającą licytację czyli 8 czerwca 2019 r. W showroomową sobotę , galeria będzie czynna w godzinach 12.00-19.00.

Katarzyna Jakubowska

Girl in violet, 2019

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Koziorożec, z serii Safari, 2019

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 32 x 25 x 14 cm, seria numerowana nielimitowana, sygnowana od spodu

Aneta Olszewska-Kołodziejska

Maki, 2019

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn.

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Otulenie, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: KJRP '18

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Labirynt, 2019

technika własna, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Frida i Dali w Paryżu, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: PD

Łukasz Towpik

Surrexerunt, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: monogramem

Yulia Gurzhiyants

Prądy przemiany, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: monogramem

Małgorzata Kot

Hrum, model Dots - Raster

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 10 x 7 x 17 cm, logo autorki i studia od spodu, opis numeryczny

Malwy, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 50 cm, sygn. u dołu: J. Misztal 2019

Oblivion 18, 2019

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mateusz Mikołaj Krasoń

Needles lighthouse, 2017

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Dama Karo, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem

Marek Haba

Pejzaż z białą linią, 2019

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Atlantyda XIX, 2019

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.: M. Rukszan, V. 2019

Magdalena Weber

Akt w różach, 2001

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie

47. Tulipan postrzępiony 2, z cyklu: "Awangarda bzy maluje 2" 2019

akryl, płótno, 63 x 45 cm, sygn. l.d.: No Name 2019

bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Izabela Wolska

Arlekinada, 2018

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: Wolska 2018

Maki, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Kappa 2019r.

Arena, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '19

Cena wywoławcza: 500

Joanna Głażewska

Memories, 2018

Przyjaciele, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: IDuda 2019

Sea eye, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Płynąć po niebie, 2019

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d. monogramem

Piotr Gola (ur. 1985)

Zatopiony, 2016

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

IN7, z cyklu Inżynieria Duszy, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: E Naj

Cena wywoławcza: 500

Egg#12, z cyklu Every Day Painting, 2019

akryl, płótno, 24 x 30 cm, sygn. p.d.

Bio 5, 2019

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Zaślubiny, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel 2019

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: A.Dąbrowska 18

T.M.T, 2019

akryl, płótno, 80 x 40 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Colour my world, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M Rakoczy 2019

Yellow

olej, płótno, 132 x 92 cm, sygn. p.d.: JuliaReiter

Beta Bear model Dots, 2017

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 14,5 x 24,5 x 10 cm, logo autora od spodu, opis numeryczny: 45/2017

Maciej Gappa

bez tytułu, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Krab niebieski, 2019

ceramika szkliwiona, 32 x 19 x 7 cm, sygn. na spodzie

Cena wywoławcza: 500

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Motywacja, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Laguna Farsa, 2019

żywica, technika własna, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Ecce Homo, 2019

aluminium polerowane, granit, 31 x 16 x 9 cm, sygn. na udzie

Zima na Ponidziu, 2018

olej, płótno, 59 x 73 cm, sygn. p.d.: AKozera

Kocur1 (ur. 1985)

Teddy glitch, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Szymon Poloczek (ur. 1994)

bez tytułu, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Anna, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: M. Wierzbicki 2019

Wilczyca, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Nogaj

What Dreams May Come, 2019

akryl, olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kot, 2019

olej, płótno, 24 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Olena Horhol (ur. 1994)

Sunset, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: HorHol 19

W 03, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019 oraz na odwrocie

Wszystko co musisz zrobić to zagrać, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Dałek 2019

Dorota Golińska

Natura 11, 2019

olej, płótno, 41 x 33 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Stefan Hańckowiak

The woods are lovely, dark and deep. But I have promises to keep and miles to go, before I sleep. - Robert Frost, 2016

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Beata Gaudy

Ważka, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Anica, 2019

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: M. Hettich-Uryszek

Cena wywoławcza: 500

Cielo en la Tierra, 2019

akryl, płótno, 85 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Historia do zapomnienia 2, 2019

Cena wywoławcza: 500

Kobiety, dyptyk, 2018

akryl, olej, płótno 3d, 2 x 50 x 50 cm, sygn.

Po drugiej stronie, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Serwin M.

Nad złotym rozlewiskiem, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska 2019

10401201707012017, 2017

intaglio, papier, 2/30, 140 x 100 cm (wymiar kompozycji) 156,5 x 119,5 cm (oprawa), sygn. u dołu Grafika nagrodzona Honorary Work Award podczas 7th Guanlan International Print Biennial w China Printmaking Museum, Guanlan, Shenzhen, Chiny.

Wioleta Bańka (ur. 1985)

Zaćmienie, 2018

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: V. oraz na odwrocie

Myśli artysty zawsze są nagie, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie: M. Michoń

Cena wywoławcza: 500

Piotr Urbaniak

Spełnione marzenie, 2019

olej, technika własna, płótno, 130 x 100 cm, sygn. l.d.

Grzegorz Walter

Roboczy obiad, 2019

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Landscape from Pomerania, 2015

olej, płótno, 70 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Na zboczu, 2019

akryl, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Kompozycja, 2019

olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński 2019

Cena wywoławcza: 500

Edyta Mądzlewska

Jak powstają chmury, dyptyk, 2019

olej, płótno, 2 x 70 x 50 cm, sygn. p.d.: monogramem

Landscape, 2018

olej, akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Bartosz Pszon

Samolot, 2019

My giraffe

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: DR

Cena wywoławcza: 500

Nadal w Ciebie wierzę, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na bocznej krawędzi obrazu

Cena wywoławcza: 500

Weronika Piórek

bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Izabela Modrzejewska

Bokserki, 2017

olej, płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W prześwicie II, 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 19

Iwona Molecka

Trzy gracje, 2017

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Freddie Mercury, 2019

akryl, płótno, 90 x 65 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Złoty zmierzch, wieczorne kawiarenki, 2019

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: M.Kurek

Mięso z Tesco (Tribute to Rembrandt van Rijn), 2016

asamblage, akryl, emalia, płyta, 110 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2019/06/12

Katarzyna Jakubowska

Girl in violet, 2019

Warszawa 2019/06/12

Warszawa 2019/06/12

Aneta Olszewska-Kołodziejska

Maki, 2019

Warszawa 2019/06/12

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Otulenie, 2018

Warszawa 2019/06/12

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Labirynt, 2019

Warszawa 2019/06/12

Frida i Dali w Paryżu, 2019

Warszawa 2019/06/12

Łukasz Towpik

Surrexerunt, 2019

Warszawa 2019/06/12

Yulia Gurzhiyants

Prądy przemiany, 2019

Warszawa 2019/06/12

Małgorzata Kot

Hrum, model Dots - Raster

Warszawa 2019/06/12

Malwy, 2019

Warszawa 2019/06/12

Oblivion 18, 2019

Warszawa 2019/06/12

Mateusz Mikołaj Krasoń

Needles lighthouse, 2017

Warszawa 2019/06/12

Dama Karo, 2019

Warszawa 2019/06/12

Marek Haba

Pejzaż z białą linią, 2019

Warszawa 2019/06/12

Atlantyda XIX, 2019

Warszawa 2019/06/12

Magdalena Weber

Akt w różach, 2001

Warszawa 2019/06/12

Warszawa 2019/06/12

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/06/12

Izabela Wolska

Arlekinada, 2018

Warszawa 2019/06/12

Maki, 2019

Warszawa 2019/06/12

Arena, 2019

Warszawa 2019/06/12

Joanna Głażewska

Memories, 2018

Warszawa 2019/06/12

Przyjaciele, 2019

Warszawa 2019/06/12

Sea eye, 2019

Warszawa 2019/06/12

Płynąć po niebie, 2019

Warszawa 2019/06/12

Piotr Gola (ur. 1985)

Zatopiony, 2016

Warszawa 2019/06/12

Warszawa 2019/06/12

Warszawa 2019/06/12

Bio 5, 2019

Warszawa 2019/06/12

Zaślubiny, 2019

Warszawa 2019/06/12

Warszawa 2019/06/12

T.M.T, 2019

Warszawa 2019/06/12

Colour my world, 2019

Warszawa 2019/06/12

Yellow

Warszawa 2019/06/12

Beta Bear model Dots, 2017

Warszawa 2019/06/12

Maciej Gappa

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/06/12

Krab niebieski, 2019

Warszawa 2019/06/12

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Motywacja, 2019

Warszawa 2019/06/12

Laguna Farsa, 2019

Warszawa 2019/06/12

Ecce Homo, 2019

Warszawa 2019/06/12

Zima na Ponidziu, 2018

Warszawa 2019/06/12

Kocur1 (ur. 1985)

Teddy glitch, 2019

Warszawa 2019/06/12

Szymon Poloczek (ur. 1994)

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/06/12

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Anna, 2019

Warszawa 2019/06/12

Wilczyca, 2019

Warszawa 2019/06/12

What Dreams May Come, 2019

Warszawa 2019/06/12

Kot, 2019

Warszawa 2019/06/12

Olena Horhol (ur. 1994)

Sunset, 2019

Warszawa 2019/06/12

W 03, 2019

Warszawa 2019/06/12

Warszawa 2019/06/12

Dorota Golińska

Natura 11, 2019

Warszawa 2019/06/12

Stefan Hańckowiak

Warszawa 2019/06/12

Beata Gaudy

Ważka, 2019

Warszawa 2019/06/12

Anica, 2019

Warszawa 2019/06/12

Cielo en la Tierra, 2019

Warszawa 2019/06/12

Warszawa 2019/06/12

Kobiety, dyptyk, 2018

Warszawa 2019/06/12

Po drugiej stronie, 2018

Warszawa 2019/06/12

Nad złotym rozlewiskiem, 2019

Warszawa 2019/06/12

10401201707012017, 2017

Warszawa 2019/06/12

Wioleta Bańka (ur. 1985)

Zaćmienie, 2018

Warszawa 2019/06/12

Warszawa 2019/06/12

Piotr Urbaniak

Spełnione marzenie, 2019

Warszawa 2019/06/12

Grzegorz Walter

Roboczy obiad, 2019

Warszawa 2019/06/12

Warszawa 2019/06/12

Na zboczu, 2019

Warszawa 2019/06/12

Kompozycja, 2019

Warszawa 2019/06/12

Edyta Mądzlewska

Warszawa 2019/06/12

Landscape, 2018

Warszawa 2019/06/12

Bartosz Pszon

Samolot, 2019

Warszawa 2019/06/12

My giraffe

Warszawa 2019/06/12

Nadal w Ciebie wierzę, 2019

Warszawa 2019/06/12

Weronika Piórek

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/06/12

Izabela Modrzejewska

Bokserki, 2017

Warszawa 2019/06/12

W prześwicie II, 2019

Warszawa 2019/06/12

Iwona Molecka

Trzy gracje, 2017

Warszawa 2019/06/12

Freddie Mercury, 2019

Warszawa 2019/06/12

Warszawa 2019/06/12

    Limit ceny