28. Aukcja Młoda – 15 maja 2019 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 28. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 15 maja (środa) 2019 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 8 maja 2019 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę poprzedzającą licytację czyli 11 maja 2019 r. W showroomową sobotę , galeria będzie czynna w godzinach 12.00-19.00.

Oglądać telewizor na kanapie, 2019

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.

Polar Bear Delta, model Panek-Red

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 13,5 x 11 x 31,5 cm cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Magdalena Makowska

Spokój, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: M

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Fantasmagoria, 2019

olej, płótno, 90 x 50 cm, sygn. p.d.: KJRP '19

Natalia Szynal

z cyklu "Pejzaż niepraktyczny", 2018

olej, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Kot

Baran L, model Picasso

ceramika szkliwiona transparentne, malowana naszkliwnie, 13 x 7,5 x 15, 5 cm, od spodu loga autorki, studia i opis numeryczny

Serca kochanków świecą w mroku, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Dałek 2019

Adamski Wawrzyniec

Szkwał, 2019

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

R' 219, 2019

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Z cyklu Opowiem Ci Bajkę..., 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019

Miasto kobiet, 2019

olej, płótno, 89 x 116 cm, sygn. l.d.: PD 2019

Rejs, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Duda 2019

Cena wywoławcza: 500

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Chevy, 2018

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: M. Achtabowska

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Weber

Akt siedzący, 2018

olej, płótno, 54 x 38 cm, sygn. p.d.: MW

Opowiem Ci bajkę..., z cyklu "Nie tak odległe...", 2019

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. p.d.: RÓŻYC 2019

Zobaczyć więcej IV

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 500

Freedom, 2019

technika mieszana, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Jarosław Cikuj

bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Cikuj

Egg #5, 2019

akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.:

Metropolis. Paris dream, 2019

akryl, płótno, 100 x 160 cm, sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

48. Tulipan 21, z cyklu Awangarda bzy maluje 2, 2019

akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d.: No Name 2019

Incepcja, 2019

Czarny kapelusz, 2017

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Carta, 2019

technika mieszana, płyta, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Uczta watahy, 2019

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn p.d.: Nogaj

Wenecja, 2017

olej, płyta, 89 x 69,5 cm, sygn. na środku pracy: Julia Reiter 2017

Kocur1 (ur. 1985)

Into the deep, 2019

technika mieszana, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Majestat zachodzącego słońca, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Jolanta Kitowska

Karawana, 2018

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. l.d.: Jola K.

Cena wywoławcza: 500

Po horyzont czerwieni, 2019

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 150 x 70 cm, sygn. p.d.

Królowa niebieska. Widok z oddali, 2019

cienkopis, brystol, 30 x 40 cm, sygn.na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marsz Niepodległości, 2019

akryl, płótno, 65 x 92 cm, sygn. p.d.: M. Michoń 2019

Cena wywoławcza: 500

Olga Rojek

Return, 2019

olej, szlagmetal, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na lewej bocznej krawędzi: ROYEK'19

Olena Horhol (ur. 1994)

Pink, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.g. HorHol 19

Tancerka, 2019

brąz patynowany na zielono, podstawa biały marmur, 4/15, wys. 34,5 cm, sygn. z tyłu

Kolor w mieście, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Marlena Rakoczy

Organic, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Mariusz Kitowski

Toskania 1, 2014

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. l.d.: Kitek 2014

Cena wywoławcza: 500

Za linią horyzontu, 2019

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Nigredo III, 2019

aluminium patynowane i polerowane, podstawa: marmur, wys, 41 cm, sygn. na odwrocie

Women III, 2019

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: M. Hettich - Uryszek

Cena wywoławcza: 500

Ilona Krzyżanowska

Centraki, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ryży na melanżu, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Zodiak 7 - Bubo Bubo, 2018

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Paisaje subacuático, 2019

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Stefan Hańckowiak

Autobus, 2011

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Prince, 2019

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Dorota Golińska

Natura 5, 2018

olej, płótno, 55 x 33 cm, sygn. p.d.: Golińska

Miasto 322, 2019

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Bodysire, 2017

technika mieszana, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ponidzie

olej, płótno, 50 x 60 cm, 52,5 x 62,5 cm (oprawa), sygn. p.d.: AKozera

Sztorm na Morzu Japońskim, 2018

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.

Laguna Escondida, 2019

technika własna, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Trees Dream Too, 2019

akryl, olej, technika własna, płótno, 120 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Contrasting landscape, 2016

olej, płótno, 60 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Słowianka, 2019

akryl, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Szmery pamięci, 2018

akryl, szlagmetal, płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Maria Danielak

Zygfryd, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Na żółtych światłach, 2016

olej, akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Tobiasz KENIO 2016

Mglisty poranek II, 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Kocham życie, 2019

olej, płótno, 90 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Zbigniew Olszewski

Na orbicie, 2019

olej, płyta pilśniowa, 55 x 60 cm, sygn. l.d.:OLSZEWSKI"19

Cena wywoławcza: 500

Zgadnij kolor moich oczu, 2000

olej, płótno, 73 x 53 cm, sygn. l.d.: Johnsson 2005

Cena wywoławcza: 500

bez tytułu, 2019

olej, płótno, 92 x 65 cm, sygn. l.d.: A. Dąbrowska'19

Tajemniczy zachód słońca, 2019

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Sitnikova oraz monogram

Cena wywoławcza: 500

M.P., 2018

akryl, płótno, 40 x 90 cm, sygn.p.d.: M. Spryszyński '18

Cena wywoławcza: 500

Woodstock, 2019

akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Tadeusz Hołówko

olej, płótno, 65 x 54 cm, 71,5 x 60,5 cm (oprawa), sygn. p.d.: HOŁÓWKO

Cena wywoławcza: 500

Piotr Przybyła

Pochodzenie światła nr 29, 2019

technika mieszana, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Z widokiem na Leonarda da Vinci - galeria mediolańska, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

W-02, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019

Paulina Taranek

Orange clouds

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Lion King, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: DR

Michał Czerko

ES1, 2019

spray, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Zbigniew Jędrzejewski

Anatomia_03, 2018

Cena wywoławcza: 500

Marcin Michał Marszałek

Kościec umysłu, 2018

technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Elephant, 2019

akryl, spray, płótno, 120 x 100 cm, sygn.p.d

Bartłomiej Michał Górecki

Miedziany nieśmiałek, 2019

akryl, miedź, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Wschód, 2018/2019

Cena wywoławcza: 500

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Transformacja 12, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: M. Wierzbicki

Bartosz Pszon

Samolot, 2019

olej, płótno, 60 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Gola (ur. 1985)

Pocałunek III, 2018

olej, techniki cyfrowe, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2019/05/15

Warszawa 2019/05/15

Warszawa 2019/05/15

Magdalena Makowska

Spokój, 2019

Warszawa 2019/05/15

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Fantasmagoria, 2019

Warszawa 2019/05/15

Natalia Szynal

Warszawa 2019/05/15

Małgorzata Kot

Baran L, model Picasso

Warszawa 2019/05/15

Warszawa 2019/05/15

Adamski Wawrzyniec

Szkwał, 2019

Warszawa 2019/05/15

R' 219, 2019

Warszawa 2019/05/15

Warszawa 2019/05/15

Miasto kobiet, 2019

Warszawa 2019/05/15

Rejs, 2019

Warszawa 2019/05/15

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Chevy, 2018

Warszawa 2019/05/15

Magdalena Weber

Akt siedzący, 2018

Warszawa 2019/05/15

Warszawa 2019/05/15

Zobaczyć więcej IV

Warszawa 2019/05/15

Freedom, 2019

Warszawa 2019/05/15

Jarosław Cikuj

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/05/15

Egg #5, 2019

Warszawa 2019/05/15

Metropolis. Paris dream, 2019

Warszawa 2019/05/15

Warszawa 2019/05/15

Incepcja, 2019

Warszawa 2019/05/15

Czarny kapelusz, 2017

Warszawa 2019/05/15

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Carta, 2019

Warszawa 2019/05/15

Uczta watahy, 2019

Warszawa 2019/05/15

Wenecja, 2017

Warszawa 2019/05/15

Kocur1 (ur. 1985)

Into the deep, 2019

Warszawa 2019/05/15

Warszawa 2019/05/15

Jolanta Kitowska

Karawana, 2018

Warszawa 2019/05/15

Po horyzont czerwieni, 2019

Warszawa 2019/05/15

Warszawa 2019/05/15

Marsz Niepodległości, 2019

Warszawa 2019/05/15

Olga Rojek

Return, 2019

Warszawa 2019/05/15

Olena Horhol (ur. 1994)

Pink, 2019

Warszawa 2019/05/15

Tancerka, 2019

Warszawa 2019/05/15

Kolor w mieście, 2019

Warszawa 2019/05/15

Organic, 2019

Warszawa 2019/05/15

Mariusz Kitowski

Toskania 1, 2014

Warszawa 2019/05/15

Za linią horyzontu, 2019

Warszawa 2019/05/15

Nigredo III, 2019

Warszawa 2019/05/15

Women III, 2019

Warszawa 2019/05/15

Ilona Krzyżanowska

Centraki, 2019

Warszawa 2019/05/15

Ryży na melanżu, 2018

Warszawa 2019/05/15

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Zodiak 7 - Bubo Bubo, 2018

Warszawa 2019/05/15

Paisaje subacuático, 2019

Warszawa 2019/05/15

Stefan Hańckowiak

Autobus, 2011

Warszawa 2019/05/15

Prince, 2019

Warszawa 2019/05/15

Dorota Golińska

Natura 5, 2018

Warszawa 2019/05/15

Miasto 322, 2019

Warszawa 2019/05/15

Bodysire, 2017

Warszawa 2019/05/15

Ponidzie

Warszawa 2019/05/15

Warszawa 2019/05/15

Laguna Escondida, 2019

Warszawa 2019/05/15

Trees Dream Too, 2019

Warszawa 2019/05/15

Contrasting landscape, 2016

Warszawa 2019/05/15

Słowianka, 2019

Warszawa 2019/05/15

Szmery pamięci, 2018

Warszawa 2019/05/15

Maria Danielak

Zygfryd, 2019

Warszawa 2019/05/15

Na żółtych światłach, 2016

Warszawa 2019/05/15

Mglisty poranek II, 2019

Warszawa 2019/05/15

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Kocham życie, 2019

Warszawa 2019/05/15

Zbigniew Olszewski

Na orbicie, 2019

Warszawa 2019/05/15

Warszawa 2019/05/15

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/05/15

Warszawa 2019/05/15

M.P., 2018

Warszawa 2019/05/15

Woodstock, 2019

Warszawa 2019/05/15

Tadeusz Hołówko

Warszawa 2019/05/15

Piotr Przybyła

Warszawa 2019/05/15

Warszawa 2019/05/15

W-02, 2019

Warszawa 2019/05/15

Paulina Taranek

Orange clouds

Warszawa 2019/05/15

Lion King, 2019

Warszawa 2019/05/15

Michał Czerko

ES1, 2019

Warszawa 2019/05/15

Zbigniew Jędrzejewski

Anatomia_03, 2018

Warszawa 2019/05/15

Marcin Michał Marszałek

Kościec umysłu, 2018

Warszawa 2019/05/15

Elephant, 2019

Warszawa 2019/05/15

Bartłomiej Michał Górecki

Miedziany nieśmiałek, 2019

Warszawa 2019/05/15

Wschód, 2018/2019

Warszawa 2019/05/15

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Transformacja 12, 2018

Warszawa 2019/05/15

Bartosz Pszon

Samolot, 2019

Warszawa 2019/05/15

Piotr Gola (ur. 1985)

Pocałunek III, 2018

    Limit ceny