27. Aukcja Sztuki Młodej – 10 kwietnia 2019 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 27. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 10 kwietnia (środa) 2019 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 3 kwietnia 2019 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę poprzedzającą licytację czyli 6 kwietnia 2019 r. W showroomową sobotę , galeria będzie czynna w godzinach 12.00-19.00.

Marzena Hettich-Uryszek

Blue girl, 2018

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Uryszek

Małgorzata Kot

Hrum L no 7, 2019

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, 10 x 7 x 17 cm, od spodu loga autorki, studia i opis numeryczny

Nowy dzień, 2018

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.

Żaneta Rzepa

Imaginarium VI, 2016

akwaforta, akwatinta, papier, 9/10, 60 x 72 cm, arkusz: 69 x 80 cm, sygn. u dołu, pod drukiem

Nie ma nic piękniejszego niż dążenie naprzód, 2019

akryl, płótno, 100 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Dałek 2019

Olga Pawłowska

-17, 2017

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Arek Szwed

Astro Nom Dwa Szesnaście, 2019

rzeźba ceramiczna szkliwiona i malowana, wys. 42 cm, sygn. z tyłu rzeźby, u dołu: Arek Szwed 2019

W stawie, 2019

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P '19

Akt, 2013

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: I. Duda 2013

Wiosenny horyzont, 2019

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 150 x 70 cm, sygn. na odwrocie: Alicja Kappa 2019

Neuroromantyzm 1, 2018

technika mieszana, płótno, 70x90 cm, sygn. na odwrocie

Barbara Porczyńska

Błękitny, 2019

olej, płótno, 46 x 38 cm, sygn. p.d.: BP 2019

Cena wywoławcza: 500

40. Tulipan 16, z cyklu Awangarda bzy maluje 2, 2019

akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d.: No Name 2019

Cena wywoławcza: 500

Dyssomnia, 2017

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn.

Zebra Mała, z serii Safari

ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie oraz złocona, 36 x 29 x 15 cm, sygn. od spodu: Jakub Niewdana, 2018

bez tytułu, 2016

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Pogoda na szczęście na Capri, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M.Kurek oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Agnieszka Potrzebnicka

bez tytułu, 2019

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie: Agnieszka Potrzebnicka 2019

Cena wywoławcza: 500

Bartosz Pszon

Samolot, 2019

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Opowiem ci bajkę jak kot palił fajkę, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 100 cm, sygn.p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019

Glass 2, 2019

akryl, technika własna, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jolanta Czacharowska

Patrzę na Ciebie, 2019

pastel, papier, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Justyna Kabala

Poszukiwanie, 2011

olej, płótno, 70 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Graphic parrot, 2017

akryl, płótno, 60 x 30 cm, sygn. l.d.: M. Achtabowska

Cena wywoławcza: 500

Podbój, 2019

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: KJRP 19

1919CE, 2019

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Dybowska

Cena wywoławcza: 500

Big city life, 2018

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: A. Dąbrowska 18

Playboy rabbit, 2018

Cena wywoławcza: 500

Kocur 1

Stranger things, 2017

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm sygn. na odwrocie

Turris, z cyklu „Nie tak odległe...", 2018

akryl, płyta, 70 x 55 cm, sygn. u dołu, pośrodku: Różyc 2018

Stefan Hańckowiak

Holzfäller, 2012

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. i opisany na odwrocie: "Holzfäller" / Stefan Hanćkowiak / 2012

Wyspy szczęścia II, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy

Magdalena Makowska

Pomidorowa, 2019

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: M

Far away, 2015

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Gruby Ben, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Kruk i wilk, 2015

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Przebudzenie, 2019

technika mieszana, akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Tadeusz Hołówko

olej, płótno, 73 x 60 cm, 78 x 64 cm (oprawa), sygn. p.d.: T. Hołówko

Konrad Trzeszczkowski

Kosmonauta

olej, marker, płótno, 130 x 89 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Czarny anioł, 2019

aluminium patynowane, biały marmur, ok. 45 x 27 x 10 cm, sygn. na udzie

Katarzyna Jakubowska

Dziewczyna z różą, 2018

tempera, płótno, 68 x 92 cm, sygn. na odwrocie, łata (obraz po konserwacji)

Cena wywoławcza: 500

Natalia Kwiatkowska

ON-E, 2018

intaglio, papier, 2/5, 80 x 57 cm, sygn. u dołu: Natalia Kwiatkowska, 2018

Cena wywoławcza: 500

Katarzyna Środowska

Krowy z Upałt, 2016

akryl, olej, płótno, 73 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Grecki zaułek, 2014

olej, płyta, 69 x 51 cm, sygn. p.d.: Julia Reiter

En las profundidades del agua, 2019

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2019

Cena wywoławcza: 500

Jarosław Cikuj

Akt, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Cikuj

Most zakochanych, 2019

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Louis Armstrong, 2019

akryl, płótno, 120 x 150 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Akt, 2019

brąz patynowany, podstawa - biały marmur, 6/8, wys. ok. 30 cm, sygn. na udzie: Mazurek

Wąwóz

olej, płótno, 60 x 50 cm, 62,5 x 53 cm (oprawa), sygn. p.d.: AKozera

Kobiecość II, 2019

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Porada 2019

Akt biurowy, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Krężlak '18

Słaba płeć, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na bocznej krawędzi obrazu

Cena wywoławcza: 500

Lunar landscape, 2016

olej, płótno, 100 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Paweł Kuczyński

Exodus, 2015

kredka, papier, 29,7 x 21 cm, sygn. l.d.: P. Kuczyński 2015

Cena wywoławcza: 500

Janusz Lewandowski

akryl, tektura, 63,5 x 48 cm, sygn. p.d.: J. Lewandowski '18

Cena wywoławcza: 500

Kompozycja 13, 2019

olej, płótno, 130 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wiedza wyzwalająca swoje myśli,

olej, techniki cyfrowe, płótno, 130 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 500

Lm 5, 2017

technika mieszana, płótno, 80 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Weronika Pawłowska

Pryzmat, 2016

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kuc na Woodstocku, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Pani Rosiczka gotowa na kolejny cios od losu, 2019

akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.: M. Michoń

Meduza, 2019

akryl, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Mariusz Drabarek

Inception, 2019

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Summer breeze, 2019

technika własna, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

W 01, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019

Piotr Przybyła

Pochodzenie światła 25, 2019

technika mieszana, płótno, 110 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Joanna Głażewska

Layers, 2018

Metropolis 101, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 18r.

Hot composition, dyptyk, 2018

akryl, płótno, 2 x 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

My horse, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: D.R.

Kamila Sitak

Taniec w słońcu, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Droga do szczęścia, 2019

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Marzenie senne, 2012

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Za oknem, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Kobieta pierwotna, 2017

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Malwina Cieślik

Wiosna, 2019

technika mieszana, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Honorata Chajec

bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Organic, 2019

Warszawa 2019/04/10

Marzena Hettich-Uryszek

Blue girl, 2018

Warszawa 2019/04/10

Małgorzata Kot

Hrum L no 7, 2019

Warszawa 2019/04/10

Nowy dzień, 2018

Warszawa 2019/04/10

Żaneta Rzepa

Imaginarium VI, 2016

Warszawa 2019/04/10

Warszawa 2019/04/10

Olga Pawłowska

-17, 2017

Warszawa 2019/04/10

Arek Szwed

Warszawa 2019/04/10

W stawie, 2019

Warszawa 2019/04/10

Akt, 2013

Warszawa 2019/04/10

Wiosenny horyzont, 2019

Warszawa 2019/04/10

Neuroromantyzm 1, 2018

Warszawa 2019/04/10

Barbara Porczyńska

Błękitny, 2019

Warszawa 2019/04/10

Warszawa 2019/04/10

Dyssomnia, 2017

Warszawa 2019/04/10

Zebra Mała, z serii Safari

Warszawa 2019/04/10

bez tytułu, 2016

Warszawa 2019/04/10

Warszawa 2019/04/10

Agnieszka Potrzebnicka

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/04/10

Bartosz Pszon

Samolot, 2019

Warszawa 2019/04/10

Warszawa 2019/04/10

Glass 2, 2019

Warszawa 2019/04/10

Jolanta Czacharowska

Patrzę na Ciebie, 2019

Warszawa 2019/04/10

Justyna Kabala

Poszukiwanie, 2011

Warszawa 2019/04/10

Graphic parrot, 2017

Warszawa 2019/04/10

Podbój, 2019

Warszawa 2019/04/10

1919CE, 2019

Warszawa 2019/04/10

Big city life, 2018

Warszawa 2019/04/10

Playboy rabbit, 2018

Warszawa 2019/04/10

Kocur 1

Stranger things, 2017

Warszawa 2019/04/10

Warszawa 2019/04/10

Stefan Hańckowiak

Holzfäller, 2012

Warszawa 2019/04/10

Wyspy szczęścia II, 2018

Warszawa 2019/04/10

Magdalena Makowska

Pomidorowa, 2019

Warszawa 2019/04/10

Far away, 2015

Warszawa 2019/04/10

Gruby Ben, 2019

Warszawa 2019/04/10

Kruk i wilk, 2015

Warszawa 2019/04/10

Przebudzenie, 2019

Warszawa 2019/04/10

Tadeusz Hołówko

Warszawa 2019/04/10

Konrad Trzeszczkowski

Kosmonauta

Warszawa 2019/04/10

Czarny anioł, 2019

Warszawa 2019/04/10

Katarzyna Jakubowska

Dziewczyna z różą, 2018

Warszawa 2019/04/10

Natalia Kwiatkowska

ON-E, 2018

Warszawa 2019/04/10

Katarzyna Środowska

Krowy z Upałt, 2016

Warszawa 2019/04/10

Grecki zaułek, 2014

Warszawa 2019/04/10

Warszawa 2019/04/10

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/04/10

Jarosław Cikuj

Akt, 2019

Warszawa 2019/04/10

Most zakochanych, 2019

Warszawa 2019/04/10

Louis Armstrong, 2019

Warszawa 2019/04/10

Akt, 2019

Warszawa 2019/04/10

Wąwóz

Warszawa 2019/04/10

Kobiecość II, 2019

Warszawa 2019/04/10

Akt biurowy, 2019

Warszawa 2019/04/10

Słaba płeć, 2019

Warszawa 2019/04/10

Lunar landscape, 2016

Warszawa 2019/04/10

Paweł Kuczyński

Exodus, 2015

Warszawa 2019/04/10

Janusz Lewandowski

Warszawa 2019/04/10

Kompozycja 13, 2019

Warszawa 2019/04/10

Warszawa 2019/04/10

Lm 5, 2017

Warszawa 2019/04/10

Weronika Pawłowska

Pryzmat, 2016

Warszawa 2019/04/10

Kuc na Woodstocku, 2019

Warszawa 2019/04/10

Warszawa 2019/04/10

Meduza, 2019

Warszawa 2019/04/10

Inception, 2019

Warszawa 2019/04/10

Summer breeze, 2019

Warszawa 2019/04/10

W 01, 2019

Warszawa 2019/04/10

Piotr Przybyła

Pochodzenie światła 25, 2019

Warszawa 2019/04/10

Joanna Głażewska

Layers, 2018

Warszawa 2019/04/10

Metropolis 101, 2018

Warszawa 2019/04/10

Hot composition, dyptyk, 2018

Warszawa 2019/04/10

My horse, 2019

Warszawa 2019/04/10

Kamila Sitak

Taniec w słońcu, 2018

Warszawa 2019/04/10

Droga do szczęścia, 2019

Warszawa 2019/04/10

Marzenie senne, 2012

Warszawa 2019/04/10

Za oknem, 2019

Warszawa 2019/04/10

Kobieta pierwotna, 2017

Warszawa 2019/04/10

Malwina Cieślik

Wiosna, 2019

Warszawa 2019/04/10

Honorata Chajec

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/04/10

Organic, 2019

Limit ceny