26. Aukcja Młoda – 13 marca 2019 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 26. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 13 marca (środa) 2019 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 7 marca 2019 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę poprzedzającą licytację czyli 9 marca 2019 r. W showroomową sobotę , galeria będzie czynna w godzinach 12.00-19.00.

Uśpione bazary i tylko ona cicho gra, 2018

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Dałek

Arek Szwed

Czas czekania, 2019

ceramika szkliwiona, wys. 29 cm, sygn. na odwrocie, u dołu: Arek Szwed 2019

Kolorowe przestrzenie II, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2018

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Wodospad marzeń, 2018

olej, płótno, 80 x 50 cm, sygn. p.d.

Mały nosorożec, z serii Safari

ceramika szkliwiona i złocona, wymiary 25 x 15 x 10 cm, sygn. od spodu: Jakub Niewdana, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Postea, 2018

technika mieszana, płyta, 85 x 115 cm, sygn. na odwrocie

Podróż, 2019

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn, p.d.: monogramem

Dama Pik, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.

Barbara Porczyńska

Dekalog, dyptyk, 2016

olej, płótno, 2 x 50 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Na dachu o zachodzie słońca, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019

bez tytułu, 2019

olej, płótno, 100 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jacek Aleksandrowicz

olej, płyta, 69 x 95, oprawa: 80 x 107 cm, sygn. p.d.: ALEX

Kocur 1 (ur. 1985)

Into the jungle

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Zalewska

Przystań X, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem

Bartosz Pszon

Samolot, 2018

olej, płótno, 130 x 180 cm, sygn. na odwrocie

Kot, 2019

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Michał Głowacki

Kitesurferka

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Bubak

Bohater, 2015

olej, płótno, 65 x 50 cm, sygn. p.d.: Piotr Bubak 2015

171212, 2018 r.

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Psycho II, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem

Spacer o poranku, 2018

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Michał Zalewski

Portret III, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Maciejka

akryl, pastel, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Village huts, 2012

olej, płótno, 111,5 x 98,5 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Włodarczyk

Akt nr 17, 2018

kredka, akwarela, karton, 45 x 65 cm (oprawa), sygn. l.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 500

Maki, 2019

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: Kilanowicz Barecka 2019

Cena wywoławcza: 500

Jan Bembenista

Motyl, 2019

olej, płyta, 81,5 x 97,5 cm, wymiar otworu w obrazie: 42 x 44 cm, sygn. na odwrocie

R119, 2019

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Szumy miasta - Metropolis, 2019

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

Glass, 2019

Poławiacze gwiazd, 2019

olej, płótno, 45 x 106 cm, sygn. na odwrocie

Karolina Karkucińska

Orbity, 2018

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

012. Orchidea, 2018

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

bez tytułu 7, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Dziewczyna, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Olena Horhol (ur. 1994)

Countryside landscape, 2017

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Horhol '17

Noah, 2017

akryl, papier, płyta, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Colori del prato, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Makowska

Zaklinaczka, 2018

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: M

Jagoda Malinowska (ur. 1995)

Pejzaż II, 2018

akryl, płótno, 120 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Galaxy Cadillac, 2019

akryl, płótno, 73 x 65 cm, sygn. p.d.: M. Achtabowska

Trudne związki, 2018

Cena wywoławcza: 500

Dziewczyna w czerwonym pudełku, 2013

olej, płótno, 80 x 40 cm, sygn. l.d.: Duda 2013

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Dąbrowska '18

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Akt, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 500

Dom, 2019

akwarela, cienkopis, brystol, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Cztery żywioły, 2018

technika mieszana, akryl, płótno, 120 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Nigredo II, 2019

aluminium patynowane, granit, wys. 37 cm, sygn. z tyłu

Men, 2019

akryl, płótno, 50 x 46 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Tadeusz Hołówko

olej, płótno, 69 x 64,5 cm, oprawa: 77,5 x 73 cm, sygn. p.d.: T. Hołówko

Piotr Gola (ur. 1985)

Wyzwolona, 2018

olej, techniki cyfrowe, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

C a 16, 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d. Hanna Rozpara 2019

Jesień, 2017

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.

Wymiary kobiecości, dyptyk, 2019

akryl, płótno, 2 x 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie: M. Michoń

Anna Zuzanna Witek

77 razy, 2018

Cena wywoławcza: 500

Tryptyk z cyklu N, 2017 - 2019

akryl, płótno, 3 x 20 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Kobiecość, 2019

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d. Porada 2019

Revenge of the Magic Bean, z cyklu Nie tak odległe..., 2019

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Wojciech Kłosowski

olej, płótno, 66 x 56 cm, sygn. p.d.: W.Kłosowski. Stan zachowania: po konserwacji

Cena wywoławcza: 500

Kompozycja świetlna, 2018

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Kaja Harnyś

Pejzaż górski, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Kaja 18'

Cena wywoławcza: 500

Deszczowa piosenka, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygnowany na bocznej krawędzi obrazu, opisany na odwrocie

Luminance II, 2019

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Ożywianie przeszłości - wojownik światła, 2018

akryl, płyta, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Martwa natura - GAZ 2, 2019

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Myśli, moje myśli, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 73 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Katarzyna Nowakowska

Impresje I, 2018

olej, płótno, 81 x 60 cm, sygn. na odwrocie: K. Nowakowska, Impresje I, 2018

Biegacz z czerwoną opaską

aluminium patynowane na czarno, biały marmur, 6/10, wys. 39 cm, sygn. z tyłu

Celina Reiss-Litke

Kobieta i kot, 2019

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Pokonywanie siebie, 2019

akryl, płótno, 50 x 40, cm, sygn. p.d.: Sitnikova N

Katarzyna Tchórz

Łono (Bez Ciebie jestem obca), 2014

akryl, płyta, 87 x 77 cm, sygn. na odwrocie

Spanish street, 2018

olej, płótno, 80 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Trzy kolory

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Yulia Gurzhiyants

Fata Morgana, 2019

akryl, płótno, 65 x 95 cm, sygn. p.d.: monogramem

Mondrago, 2019

technika własna, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Pokusa, 2019

akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d. Luiza L.P.

Cena wywoławcza: 500

Wieczne miasto, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: Pelipas

City nocturne

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Beneath, 2014

technika mieszana, papier, 35 x 17 cm (w świetle passe-partout), 52,5 x 42,5 cm (oprawa), sygn. i opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Frida Kahlo, 2018

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Marcin Michał Marszałek

Rezonowanie przestrzeni, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Deszcz, 2018

technika mieszana, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Janusz Lewandowski

Miasto, 2018

akryl, papier, 70 x 50,6 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Spokój 3, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Jakub Syrkowski

Space XIII, 2016

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Kurort, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 18

My elephant

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Wiktoria Tofan

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Agnieszka Kostka

Cosmo, 2018

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Bartłomiej Michał Górecki

Motomysz z Marsa, 2019

Warszawa 2019/03/13

Warszawa 2019/03/13

Arek Szwed

Czas czekania, 2019

Warszawa 2019/03/13

Warszawa 2019/03/13

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Wodospad marzeń, 2018

Warszawa 2019/03/13

Warszawa 2019/03/13

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Postea, 2018

Warszawa 2019/03/13

Podróż, 2019

Warszawa 2019/03/13

Dama Pik, 2019

Warszawa 2019/03/13

Barbara Porczyńska

Dekalog, dyptyk, 2016

Warszawa 2019/03/13

Warszawa 2019/03/13

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/03/13

Jacek Aleksandrowicz

Warszawa 2019/03/13

Kocur 1 (ur. 1985)

Into the jungle

Warszawa 2019/03/13

Magdalena Zalewska

Przystań X, 2019

Warszawa 2019/03/13

Bartosz Pszon

Samolot, 2018

Warszawa 2019/03/13

Kot, 2019

Warszawa 2019/03/13

Michał Głowacki

Kitesurferka

Warszawa 2019/03/13

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/03/13

Piotr Bubak

Bohater, 2015

Warszawa 2019/03/13

171212, 2018 r.

Warszawa 2019/03/13

Psycho II, 2018

Warszawa 2019/03/13

Spacer o poranku, 2018

Warszawa 2019/03/13

Michał Zalewski

Portret III, 2019

Warszawa 2019/03/13

Maciejka

Warszawa 2019/03/13

Village huts, 2012

Warszawa 2019/03/13

Tomasz Włodarczyk

Akt nr 17, 2018

Warszawa 2019/03/13

Maki, 2019

Warszawa 2019/03/13

Jan Bembenista

Motyl, 2019

Warszawa 2019/03/13

R119, 2019

Warszawa 2019/03/13

Warszawa 2019/03/13

Glass, 2019

Warszawa 2019/03/13

Poławiacze gwiazd, 2019

Warszawa 2019/03/13

Karolina Karkucińska

Orbity, 2018

Warszawa 2019/03/13

Warszawa 2019/03/13

012. Orchidea, 2018

Warszawa 2019/03/13

bez tytułu 7, 2019

Warszawa 2019/03/13

Dziewczyna, 2019

Warszawa 2019/03/13

Olena Horhol (ur. 1994)

Countryside landscape, 2017

Warszawa 2019/03/13

Noah, 2017

Warszawa 2019/03/13

Colori del prato, 2019

Warszawa 2019/03/13

Magdalena Makowska

Zaklinaczka, 2018

Warszawa 2019/03/13

Jagoda Malinowska (ur. 1995)

Pejzaż II, 2018

Warszawa 2019/03/13

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Galaxy Cadillac, 2019

Warszawa 2019/03/13

Trudne związki, 2018

Warszawa 2019/03/13

Warszawa 2019/03/13

Warszawa 2019/03/13

Akt, 2019

Warszawa 2019/03/13

Dom, 2019

Warszawa 2019/03/13

Cztery żywioły, 2018

Warszawa 2019/03/13

Nigredo II, 2019

Warszawa 2019/03/13

Men, 2019

Warszawa 2019/03/13

Tadeusz Hołówko

Warszawa 2019/03/13

Piotr Gola (ur. 1985)

Wyzwolona, 2018

Warszawa 2019/03/13

C a 16, 2019

Warszawa 2019/03/13

Jesień, 2017

Warszawa 2019/03/13

Warszawa 2019/03/13

Anna Zuzanna Witek

77 razy, 2018

Warszawa 2019/03/13

Warszawa 2019/03/13

Kobiecość, 2019

Warszawa 2019/03/13

Warszawa 2019/03/13

Wojciech Kłosowski

Warszawa 2019/03/13

Kompozycja świetlna, 2018

Warszawa 2019/03/13

Kaja Harnyś

Pejzaż górski, 2018

Warszawa 2019/03/13

Deszczowa piosenka, 2019

Warszawa 2019/03/13

Luminance II, 2019

Warszawa 2019/03/13

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Warszawa 2019/03/13

Martwa natura - GAZ 2, 2019

Warszawa 2019/03/13

Myśli, moje myśli, 2019

Warszawa 2019/03/13

Katarzyna Nowakowska

Impresje I, 2018

Warszawa 2019/03/13

Biegacz z czerwoną opaską

Warszawa 2019/03/13

Celina Reiss-Litke

Kobieta i kot, 2019

Warszawa 2019/03/13

Pokonywanie siebie, 2019

Warszawa 2019/03/13

Katarzyna Tchórz

Warszawa 2019/03/13

Spanish street, 2018

Warszawa 2019/03/13

Trzy kolory

Warszawa 2019/03/13

Yulia Gurzhiyants

Fata Morgana, 2019

Warszawa 2019/03/13

Mondrago, 2019

Warszawa 2019/03/13

Pokusa, 2019

Warszawa 2019/03/13

Wieczne miasto, 2019

Warszawa 2019/03/13

City nocturne

Warszawa 2019/03/13

Beneath, 2014

Warszawa 2019/03/13

Frida Kahlo, 2018

Warszawa 2019/03/13

Marcin Michał Marszałek

Rezonowanie przestrzeni, 2018

Warszawa 2019/03/13

Deszcz, 2018

Warszawa 2019/03/13

Janusz Lewandowski

Miasto, 2018

Warszawa 2019/03/13

Spokój 3, 2019

Warszawa 2019/03/13

Jakub Syrkowski

Space XIII, 2016

Warszawa 2019/03/13

Kurort, 2018

Warszawa 2019/03/13

My elephant

Warszawa 2019/03/13

Wiktoria Tofan

Warszawa 2019/03/13

Agnieszka Kostka

Cosmo, 2018

Warszawa 2019/03/13

Bartłomiej Michał Górecki

Motomysz z Marsa, 2019

    Limit ceny