23. Aukcja Sztuki Młodej – 21 listopada 2018 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 23. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 21 listopada (środa) 2018 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 15 listopada 2018 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę, oraz niedzielę poprzedzające licytację czyli 17 i 18 listopada 2018 r. W showroomową sobotę oraz niedzielę, galeria będzie czynna w godzinach 12.00-18.00.

Maja Wolf

Selfie - Cień łabędzia, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: mayA 2018

Mała Zebra, z serii Safari, 2018

ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie, złocona, 36x29x15 cm, sygnowana i numerowana wewnątrz

Topos, 2018

technika mieszana, płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Karolina Basaj

Bez tytułu, 2015

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Karolina Basaj 2015 oraz na odwrocie

Orchidea, 2018

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. p.d.: MS

Kolorowy świat, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2018

Tomasz Stasiuk

Akt, 2018

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. p.d.: Stasiuk

Samolot, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Grzegorz Skrzypek

Tęczowy Gravitopiątek, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. w dolnej partii obrazu, Skrzypek 2018

Cena wywoławcza: 500

Wiosenny spacer, 2018

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Jolanta Kitowska

Opiekun Kenia, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: Jola K.

Cena wywoławcza: 500

Michał Mąka

Atena III, 2018

akryl, spray, szablon, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Michał Mąka, „Atena III”, 2018

Natalia Szynal

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Tulipany, 2018

akryl, płótno, 65 x 92 cm, sygn. l.d.: GKILZBAR2018

Cena wywoławcza: 500

Choroba morska, 2018

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.

1814CE, 2018

technika mieszana, olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Dybowska

Storczyk, 2018

akryl, płótno, 58 x 80 cm, sygn. p.d.: No Name 2018

Malwina Cieślik

Spacer, sierpień, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Horyzont piękna - Dalmacja, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

1506181331, 2018

technika mieszana, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: Kołakowska'18

Co zostało z cyrku, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Czarny kot, 2018

olej, złote płatki, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Makowska

Czarny łabędź, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Breitenbach

Fikus z kotem, 2018

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. l.d.: Łukasz Breitenbach

Południe w Gracciano, 2018

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. 2018

Wiktoria Tofan

Akt, 2017

olej, deska, 124 x 84,5 cm, sygn. na odwrocie, p.g.

Cena wywoławcza: 500

Borys Michalik

pastel, papier, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Różowy kamuflaż II, 2016

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2016

Cena wywoławcza: 500

Wschód w górach, 2018

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie: K. Kuciel 2018

Wenecka ballada, 2018

akryl, płótno, 60 x 120 cm, sygn. p.d.: Pelipas

Ilona Krzyżanowska

Gold, 2018

Cena wywoławcza: 500

Klara Netto

Takie tam na dziedzińcu, 2018

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Rozmowa, 2016

olej, techniki cyfrowe, płótno, 80 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Natalia Kwiatkowska

Craving, 2018

intaglio, papier, e.a. V, 80 x 60 cm, sygn. pod drukiem: "Craving, intaglio, e/a V, Natalia Kwiatkowska, 2018"

Cena wywoławcza: 500

W srebrzystym świecie, z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2018

akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Paulina Klimas

Blue, 2018

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie: Paulina Klimas, 2018, Blue

Przystań, 2018

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Ślady czasu, 16, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Fabryka snów, 2018

olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Tors, 2018

brąz patynowany, podstawa marmur grecki, 2/8, wys. 30 cm, sygn.na odwrocie

Polish OBLIVION of Independence-14/2018

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jacek Maślankiewicz

olej, płótno, 54 x 73 cm, sygn. p.d.: JM

Room 719, 2017

Cena wywoławcza: 500

Fragment 539, z cyklu "Niebo i ziemia", 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: St.A.Tomalak

Cena wywoławcza: 500

Zalotna melodia, 2018

olej, płótno, 90 x 50 cm, sygn. l.d.: KJRP'18

Rose, 2018

akryl, płótno, 40 x 60 cm, sygn. p.d.: HM

Cena wywoławcza: 500

Zielony, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: MDR

Cena wywoławcza: 500

Typogirl 02, 2018

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie: KOCUR1, 2018, TYPOGIRL02 / 2018

W pośpiechu, 2018

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: Serwin M.

Bartłomiej Michał Hoppe Sadowski

Geometric landscape, 2016

olej, płótno, 146,5 x 116 cm, sygn. na odwrocie

Żonglujący wszechświatami, 2018

akryl, asamblaż, płótno, 90 x 70 cm, sygn. l.d.: P.Z.

Cena wywoławcza: 500

N5/18, 2018

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kąpiel, 2018

akryl, płótno, 145 x 115 cm, sygn. na odwrocie: Mariusz Drabarek oraz dwie pieczątki autorski i naklejka

Mariusz Kitowski

Oversized 2

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Patrząc w niebo - Droga Mleczna, 2018

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płotno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Fenrych

Płaszczowiny III, 2018

akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Królowa Niebieska, 2018

cienkopis, brystol, 35 x 25 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Bezmiar przestrzeni, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na bocznej krawędzi obrazu

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

W zawieszeniu X, 2018

technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak

Tutsi i Hutu, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: M.Michoń 2018

Cena wywoławcza: 500

Pani Jesień, 2018

akryl, płótno, 70 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Red Shadow, 2018

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Brave new world, 2018

olej, płótno, 90 x 130 cm, sygn. p.d.: A. Dąbrowska '18

Cena wywoławcza: 500

Niepewność staje się pewnością, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: M.Dałek 2018

Wioleta Bańka

akryl, płótno, 70,5 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Beata Pałach

Impuls, 2018

technika mieszana, deska, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Kępka

Złote góry, 2018

Piotr Urbaniak

Rozwiane wątpliwości, 2018

olej, długopis, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Utkane z traw XI, 2017

olej, płótno, 120 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Agnieszka Kostka

akryl, technika własna, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie: Agnieszka Kostka, 2018

Warszawa 2018/11/21

Maja Wolf

Selfie - Cień łabędzia, 2018

Warszawa 2018/11/21

Warszawa 2018/11/21

Topos, 2018

Warszawa 2018/11/21

Karolina Basaj

Bez tytułu, 2015

Warszawa 2018/11/21

Orchidea, 2018

Warszawa 2018/11/21

Kolorowy świat, 2018

Warszawa 2018/11/21

Tomasz Stasiuk

Akt, 2018

Warszawa 2018/11/21

Samolot, 2018

Warszawa 2018/11/21

Grzegorz Skrzypek

Tęczowy Gravitopiątek, 2018

Warszawa 2018/11/21

Wiosenny spacer, 2018

Warszawa 2018/11/21

Jolanta Kitowska

Opiekun Kenia, 2018

Warszawa 2018/11/21

Michał Mąka

Atena III, 2018

Warszawa 2018/11/21

Natalia Szynal

Warszawa 2018/11/21

Tulipany, 2018

Warszawa 2018/11/21

Choroba morska, 2018

Warszawa 2018/11/21

1814CE, 2018

Warszawa 2018/11/21

Storczyk, 2018

Warszawa 2018/11/21

Malwina Cieślik

Spacer, sierpień, 2018

Warszawa 2018/11/21

Warszawa 2018/11/21

1506181331, 2018

Warszawa 2018/11/21

Co zostało z cyrku, 2018

Warszawa 2018/11/21

Czarny kot, 2018

Warszawa 2018/11/21

Magdalena Makowska

Czarny łabędź, 2018

Warszawa 2018/11/21

Łukasz Breitenbach

Fikus z kotem, 2018

Warszawa 2018/11/21

Południe w Gracciano, 2018

Warszawa 2018/11/21

Wiktoria Tofan

Akt, 2017

Warszawa 2018/11/21

Borys Michalik

Warszawa 2018/11/21

Różowy kamuflaż II, 2016

Warszawa 2018/11/21

Wschód w górach, 2018

Warszawa 2018/11/21

Wenecka ballada, 2018

Warszawa 2018/11/21

Ilona Krzyżanowska

Gold, 2018

Warszawa 2018/11/21

Klara Netto

Takie tam na dziedzińcu, 2018

Warszawa 2018/11/21

Rozmowa, 2016

Warszawa 2018/11/21

Natalia Kwiatkowska

Craving, 2018

Warszawa 2018/11/21

Warszawa 2018/11/21

Paulina Klimas

Blue, 2018

Warszawa 2018/11/21

Przystań, 2018

Warszawa 2018/11/21

Ślady czasu, 16, 2018

Warszawa 2018/11/21

Fabryka snów, 2018

Warszawa 2018/11/21

Tors, 2018

Warszawa 2018/11/21

Warszawa 2018/11/21

Jacek Maślankiewicz

Warszawa 2018/11/21

Room 719, 2017

Warszawa 2018/11/21

Warszawa 2018/11/21

Zalotna melodia, 2018

Warszawa 2018/11/21

Rose, 2018

Warszawa 2018/11/21

Zielony, 2018

Warszawa 2018/11/21

Typogirl 02, 2018

Warszawa 2018/11/21

W pośpiechu, 2018

Warszawa 2018/11/21

Geometric landscape, 2016

Warszawa 2018/11/21

Warszawa 2018/11/21

N5/18, 2018

Warszawa 2018/11/21

Kąpiel, 2018

Warszawa 2018/11/21

Mariusz Kitowski

Oversized 2

Warszawa 2018/11/21

Warszawa 2018/11/21

Małgorzata Fenrych

Płaszczowiny III, 2018

Warszawa 2018/11/21

Królowa Niebieska, 2018

Warszawa 2018/11/21

Bezmiar przestrzeni, 2018

Warszawa 2018/11/21

Warszawa 2018/11/21

W zawieszeniu X, 2018

Warszawa 2018/11/21

Tutsi i Hutu, 2018

Warszawa 2018/11/21

Pani Jesień, 2018

Warszawa 2018/11/21

Red Shadow, 2018

Warszawa 2018/11/21

Brave new world, 2018

Warszawa 2018/11/21

Warszawa 2018/11/21

Wioleta Bańka

Warszawa 2018/11/21

Beata Pałach

Impuls, 2018

Warszawa 2018/11/21

Magdalena Kępka

Warszawa 2018/11/21

Złote góry, 2018

Warszawa 2018/11/21

Piotr Urbaniak

Rozwiane wątpliwości, 2018

Warszawa 2018/11/21

Utkane z traw XI, 2017

Warszawa 2018/11/21

Agnieszka Kostka

Limit ceny