22. Aukcja Sztuki Młodej – 30 października 2018 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 22. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 30 października (wtorek) 2018 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 23 października 2018 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę, oraz niedzielę poprzedzające licytację czyli 27 i 28 października 2018 r. W showroomową sobotę oraz niedzielę, galeria będzie czynna w godzinach 12.00-18.00.

Letni spacer, 2018

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Krowa Ankole-Watussi, z seri "Safari", 2018

ceramika szkliwiona i złocona, wypalana w piecu elektrycznym, wymiary 36 x 29 x 22 cm, sygn. na spodzie

Sortie, 2018

technika mieszana , płyta, 140 x 114 cm, sygn. na odwrocie

Juliusz Martwy

Orange on blue nude, 2018

akryl, płótno, 73 x 92 cm, sygn. na odwrocie

Dorota Zuber

Australian Rabbit, 2017

akryl, płótno 3d, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Natalia Kwiatkowska

L.O.S-T., 2018

intaglio, papier, 80 x 57 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Michał Mąka

Granica mentalna III, 2018

akryl, spray, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Magic pencil, 2018

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Epizody 1805, 2018

olej, płótno, 61 x 50 cm, sygn. p.d.

Dove Siamo?, 2018

akryl, złoto płatkowe, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Samoloty, dyptyk, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm i 64 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Kosaciec, 2018

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.

Maja Wolf

Myśliciel oświecony

pastel, papier, 50 x 70 cm (w świetle oprawy), 66 x 84 cm (w oprawie), sygn. po prawej stronie

We śnie, 2018

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Natalia Szynal

Pejzaż 05

akwarela, olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Lis

olej, płótno, 30 x 21 cm, sygn. na odwrocie

Oblivion 13, 2018

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Czarny księżyc, 2017

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.

Koń biały z wieńcem, 2018

ceramika szkliwiona, 38 x 25 x 12 cm, sygn. na spodzie

Cena wywoławcza: 500

Grupa artystyczna z lekkim repertuarem, 2018

Detal, 2018

cienkopis, brystol, 35 x 25 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Makowska

Argentyna, 2017

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Dorota Golińska

Natura

olej, płótno, 55 x 73 cm, sygn. p.d.

Zbigniew Kozłowski

Przelotne, z cyklu Zapomniane zabawy (13), 2018

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Andrzej, 2018

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Balony IV, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Body Intaglio, 2017

intaglio, papier, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Fenrych

Płaszczowiny IV, 2018

olej, akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Jesienne złoto, 2018

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Ilona Krzyżanowska

Pasy

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Smak lata, 2018

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

akryl, płótno, 150 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Dreamscape, 2018

akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Breitenbach

Ogórki kiszone na tle pejzażu

olej, płótno, 73 x 60 cm, sygn. lewy dolny bok

Cena wywoławcza: 500

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Magik, 2018

akryl, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ewa Staśkiewicz

Marta

olej, płótno, 100 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Grzegorz Skrzypek

Czerwony odlot, 2017

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Anioł

aluminium patynowane, grafit, wys. 42,5 cm, sygn. na udzie

Królowa niebios bawiąca się magią, 2018

olej, techniki cyfrowe, płótno, 100 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Zaczarowany krąg, z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2018

Ślady czasu 14, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Adrianna Mikułowska

XXX, 2018

wklęsłodruk, intaglio, papier, 5/25, 70 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Joyce Roybal

olej, płótno, 63,5 x 72 cm, sygn. p.d.

Anton Gudzykevych

Ayuntamiento, 2018

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.

Marta Kolarz

Przejaw 12, 2016

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Michalina Czurakowska

Perspective, 2018

Emil Czopiński

Góra / Mountain, 2018

technika mieszana, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.

Winorośl, 2018

akryl, olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Not your trophy, 2018

Marcin Lenczowski

Szary nr 12, 2018

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Giera

Salmakis

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

TATAI

Gusłana, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.

Co mówią nam marokańskie uliczki?, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Pola, 2018

Anna Zuzanna Witek

Opowieść o sile i wrażliwości, 2018

Izabela Stenka

Odd man out, 2018

intaglio, papier, 1/10, 55 x 85 cm, sygn. u dołu

Magnetyczny, 2018

Tańczący, 2018

aluminium patynowane, wys. 31 cm

Tomasz Włodarczyk

Akt 16, 2018

kredka, akwarela, karton, 35 x 99 cm (w świetle oprawy), 51 x 115 cm (w oprawie), sygn. l.d.

Joanna Sołtan

Włoski ogród,

akwarela, papier, 56 x 69 cm, sygn. p.d.

Joanna Majkut

Martwa natura z cytrynami, 2005

olej, płótno, 76 x 86 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Ile uroku w tym co niepraktyczne, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.

Lawa

olej, płótno, 130 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Trzy wymiary w czerwieni, 2018

akryl na tekturze i marker olejowy na plexi, 100 x 70 cm, sygn. l.d.

Czar teściowej, 2018

akryl, tusz, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.

Utkane z traw XVI, 2016

olej, płótno, 120 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Piotr Urbaniak

Róg obfitości, 2002

olej, długopis, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Zamgielna metropolia, 2018

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Akt melancholijny I, 2012

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Beata Gaudy

Dwa szczęsliwe słonie, 2018

Cena wywoławcza: 500

O czym marzą mężczyźni, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.

Danuta Tatar-Grzesiak

Kompozycja XVI, 1988

olej, płótno, 118 x 100 cm, sygn. p.d.

Terra Incognita, 2018

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Róża, 2018

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. l.d.

Robert Olszowski

Czas i przestrzeń, 2018

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Maria Górecka

Walczące koguty, 1986

olej, płótno, 80 x 104 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Marcin Dembowski

Przebudzenie, 2017

technika mieszana, płótno, 100 x 70 cm, sygn.

Magdalena Kaźmierczak

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jagoda Malinowska

Widok z kominem petrochemii w tle, 2016

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Marginalizacja, 2018

Niebieski Robi Kreski

Cherlawy bydleń zdeprymowany pod impetem haniebnego, 2016

Cena wywoławcza: 500

Martyna Kowalczyk

Rozwiązania 2, z cyklu Rozwiązania, 2015

Cena wywoławcza: 500

Świt, 2017

Wiktoria Tofan

olej, płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Czaszka, 2018

olej, płyta, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie: Marcin Strokosz '2018

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2018/10/30

Letni spacer, 2018

Warszawa 2018/10/30

Warszawa 2018/10/30

Sortie, 2018

Warszawa 2018/10/30

Juliusz Martwy

Orange on blue nude, 2018

Warszawa 2018/10/30

Dorota Zuber

Australian Rabbit, 2017

Warszawa 2018/10/30

Natalia Kwiatkowska

L.O.S-T., 2018

Warszawa 2018/10/30

Michał Mąka

Granica mentalna III, 2018

Warszawa 2018/10/30

Magic pencil, 2018

Warszawa 2018/10/30

Epizody 1805, 2018

Warszawa 2018/10/30

Dove Siamo?, 2018

Warszawa 2018/10/30

Samoloty, dyptyk, 2018

Warszawa 2018/10/30

Kosaciec, 2018

Warszawa 2018/10/30

Maja Wolf

Myśliciel oświecony

Warszawa 2018/10/30

We śnie, 2018

Warszawa 2018/10/30

Natalia Szynal

Pejzaż 05

Warszawa 2018/10/30

Lis

Warszawa 2018/10/30

Oblivion 13, 2018

Warszawa 2018/10/30

Czarny księżyc, 2017

Warszawa 2018/10/30

Koń biały z wieńcem, 2018

Warszawa 2018/10/30

Warszawa 2018/10/30

Detal, 2018

Warszawa 2018/10/30

Magdalena Makowska

Argentyna, 2017

Warszawa 2018/10/30

Dorota Golińska

Natura

Warszawa 2018/10/30

Zbigniew Kozłowski

Warszawa 2018/10/30

Andrzej, 2018

Warszawa 2018/10/30

Balony IV, 2018

Warszawa 2018/10/30

Body Intaglio, 2017

Warszawa 2018/10/30

Małgorzata Fenrych

Płaszczowiny IV, 2018

Warszawa 2018/10/30

Warszawa 2018/10/30

Jesienne złoto, 2018

Warszawa 2018/10/30

Ilona Krzyżanowska

Pasy

Warszawa 2018/10/30

Smak lata, 2018

Warszawa 2018/10/30

Warszawa 2018/10/30

Dreamscape, 2018

Warszawa 2018/10/30

Łukasz Breitenbach

Ogórki kiszone na tle pejzażu

Warszawa 2018/10/30

Warszawa 2018/10/30

Magik, 2018

Warszawa 2018/10/30

Ewa Staśkiewicz

Marta

Warszawa 2018/10/30

Grzegorz Skrzypek

Czerwony odlot, 2017

Warszawa 2018/10/30

Anioł

Warszawa 2018/10/30

Warszawa 2018/10/30

Warszawa 2018/10/30

Ślady czasu 14, 2018

Warszawa 2018/10/30

Adrianna Mikułowska

XXX, 2018

Warszawa 2018/10/30

Joyce Roybal

Warszawa 2018/10/30

Anton Gudzykevych

Ayuntamiento, 2018

Warszawa 2018/10/30

Marta Kolarz

Przejaw 12, 2016

Warszawa 2018/10/30

Michalina Czurakowska

Perspective, 2018

Warszawa 2018/10/30

Emil Czopiński

Góra / Mountain, 2018

Warszawa 2018/10/30

Winorośl, 2018

Warszawa 2018/10/30

Not your trophy, 2018

Warszawa 2018/10/30

Marcin Lenczowski

Szary nr 12, 2018

Warszawa 2018/10/30

Agnieszka Giera

Salmakis

Warszawa 2018/10/30

TATAI

Gusłana, 2018

Warszawa 2018/10/30

Warszawa 2018/10/30

Pola, 2018

Warszawa 2018/10/30

Anna Zuzanna Witek

Warszawa 2018/10/30

Izabela Stenka

Odd man out, 2018

Warszawa 2018/10/30

Magnetyczny, 2018

Warszawa 2018/10/30

Tańczący, 2018

Warszawa 2018/10/30

Tomasz Włodarczyk

Akt 16, 2018

Warszawa 2018/10/30

Joanna Sołtan

Włoski ogród,

Warszawa 2018/10/30

Joanna Majkut

Warszawa 2018/10/30

Warszawa 2018/10/30

Lawa

Warszawa 2018/10/30

Warszawa 2018/10/30

Czar teściowej, 2018

Warszawa 2018/10/30

Utkane z traw XVI, 2016

Warszawa 2018/10/30

Piotr Urbaniak

Róg obfitości, 2002

Warszawa 2018/10/30

Zamgielna metropolia, 2018

Warszawa 2018/10/30

Akt melancholijny I, 2012

Warszawa 2018/10/30

Beata Gaudy

Dwa szczęsliwe słonie, 2018

Warszawa 2018/10/30

O czym marzą mężczyźni, 2018

Warszawa 2018/10/30

Danuta Tatar-Grzesiak

Kompozycja XVI, 1988

Warszawa 2018/10/30

Terra Incognita, 2018

Warszawa 2018/10/30

Róża, 2018

Warszawa 2018/10/30

Robert Olszowski

Czas i przestrzeń, 2018

Warszawa 2018/10/30

Maria Górecka

Walczące koguty, 1986

Warszawa 2018/10/30

Marcin Dembowski

Przebudzenie, 2017

Warszawa 2018/10/30

Magdalena Kaźmierczak

Warszawa 2018/10/30

Jagoda Malinowska

Warszawa 2018/10/30

Marginalizacja, 2018

Warszawa 2018/10/30

Niebieski Robi Kreski

Warszawa 2018/10/30

Martyna Kowalczyk

Warszawa 2018/10/30

Świt, 2017

Warszawa 2018/10/30

Wiktoria Tofan

Warszawa 2018/10/30

Czaszka, 2018

Limit ceny