20. Aukcja Młoda – 27 czerwca 2018 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 20. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 27 czerwca (środa) 2018 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 20 czerwca 2018 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę, oraz niedzielę poprzedzające licytację czyli 23 i 24 czerwca 2018 r. W showroomową sobotę oraz niedzielę, galeria będzie czynna w godzinach 12.00-18.00.

Szelest skrzydeł

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Ecce Homo Black, 2018

patynowane aluminium, 35 x 12,5 x 9 cm, sygn. na podstawie

Sunday, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

1811 CE, 2018

olej, kolaż, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kształtowanie osobowości, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kamil Stańczak

Pejzaż dotykowy 1, 2018

akryl, płótno, 55 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Monika Dalinkiewicz

Znudzony, 2018

akryl, akwarela, papier, 42 x 30 cm, sygn. na odwrocie

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Adrianna Leszczyńska

Lewitujące koty 4, 2017

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Budowle 40, 2018

olej, płyta, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jakub, 2018

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Oblivion 11

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Kamila Walendykiewicz

Maj 57, 2018

Cena wywoławcza: 500

Mały Nosorożec, z serii Safari, 2018

ceramika pokryta tlenkiem, wypalana w piecu elektrycznym, wymiary 25x15x10cm, sygnowana i numerowana od spodu.

Natalia Szynal

technika mieszana (akwarela, olej), płótno, 80 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Anna Macugowska

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Lunaris, 2017

akryl, płótno, 75 x 75 cm, sygn. p.d.

Basquiat, 2017

olej, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Voltage, 2018

technika mieszana, płyta, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

110418, 2018

olej, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Mariusz Urbaniak

Pełna kieszeń, 2012

olej, długopis, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Stefan Hańckowiak

Kołysanie Czasu, 2018

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Maga Smolik

Maska, 2015

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Fatamorgana, 2018

olej, akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Polar Bear Beta model Matisse, 2017

ceramika szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, 14,5x24,5x10 cm, logo autora od spodu, opis numeryczny 39/2017

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Mąż i przerażona, 2018

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.

Beata Pałach

Układ 5, 2017

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. u góry

Cena wywoławcza: 500

Nad jeziorem, 2018

Aaron Moth

serigrafia, papier Munken, 4/5, 50 x 36 cm, sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 500

Lumina et Gallus, z cyklu Nie tak odległe, 2018

akryl, płyta, 73 x 58 cm, sygn.

Sweet dream

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Kozioł, 2018

rzeźba ceramiczna, 38 cm x 37 cm x 13 cm, sygn. na spodzie

Tomasz Włodarczyk

Akt 1, 2018

akwarela, kredka, karton, 38,5 x 59 cm (w świetle oprawy), sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Akwarelowa łąka, z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

Oldschool, 2018

akryl, szpachla, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Olantyna Delacroix

Rio, 2018

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. u dołu i na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Odległe brzegi

cienkopis, brystol, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Mariusz Kitowski

Oversized 6, 2016

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

NYC ORANGE - królestwo słońca, 2018

akryl, płótno, 90 x 140 cm, sygn. p.d.

Marta Wakuła - Mac

Popies II

akwatinta, akwaforta, papier, nakład 30, papier 30x30cm, matryca,15x16 cm, sygn. u dołu

Paweł Oleszkiewicz

Kubek w grochy

akryl, płótno, 75 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ślady Czasu 10, 2018

Cena wywoławcza: 500

Andrzej Lipnicki

Pejzaż, 2018

technika mieszana, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W pełni

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Joanna Sołtan

Nocne szepty światła 3

akwarela, papier, 52 x 72 cm, sygn. na odwrocie

W tych świeżych dźwiękach zamieszkały jej tajemnice, 2018

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Archipelagi. Niebieski

akryl, płótno, 90 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

N27-17, 2017

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W moim ogrodzie, 2018

akryl, olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Karcz

bez tytułu, 2015

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.

Róża, 2018

olej, płótno, 30 x 21 cm, sygn. na odwrocie

Robert Krężlak (ur. 1975)

Sorrow, 2014

olej, płótno, 80 x 40 cm, sygn, p.d.

Cavallo, 2017

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. l.g.

Marta Tumińska

Kobieta w kapeluszu, 2018

Plant Composition

olej, płótno, 40 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Ciało na sprzedaż 2, 2013

akryl, papier, 42 x 42 cm (w świetle oprawy), 59,5 x 59,5 cm z ramą, sygn. na odwrocie

Wytchnienie, 2018

akryl, olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Tors, 2015

brąz patynowany, podstawa: biały marmur grecki, wys. 28 cm

Katarzyna Jakubowska

Plaża, 2018

olej, płótno, 65 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Piotr Przybyła

NR 6, z cyklu Pochodzenie Światła, 2018

technika mieszana, płótno, 2 x 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Natalia Pastuszenko

Biedronki, 2017

technika autorska, płótno, 70 x 20 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 500

Łukasz Breitenbach

Kompozycja z młodą jabłonką

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. p.d.

Anna Zuzanna Witek

Alter Ego, 2018

Cena wywoławcza: 500

Kacper Piskorowski

olej, płyta, 60 x 78,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Obiekt, 2018

olej, płyta, 70 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Dialog, 2018

olej, płótno, 90 x 50 cm, sygn. p.d.

Magdalena Kępka

Park Milenijny, Wrocław, 2013

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Infinitas, 2018

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Midnight Intruder, 2018

gwasz, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mateusz Kijak

Akt , 2018

Space & Time, 2018

olej, pozłota, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Po deszczu, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Izabela Krzyszkowska-Kiełek

Driada, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.

Utkane z traw IV, 2015

olej, płótno, 100 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Jankiewicz

Wszechświat, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Kompozycja miejska

akryl, płótno, 73 x 92 cm, sygn. l.d.

Sebastian Kijak

Mercedes Benz 540 K, 2018

olej, płyta, 40 x 60 cm, sygn. p.d.

Dalmacja- zmierzch w Dubrowniku, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Aneta Kowalczyk

W deszczu kwiatów, 2018

tech miszana akryl, akwarela, tusz, druk płaski, papier, 75x49cm, sygn.pd

Cena wywoławcza: 500

Wojciech Górecki

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.

Kasa, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Oj boli mnie głowa

akryl, asamblaż, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Val d'Orcia IV

olej na płótnie 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Łodygowska

Tęczowiec, 2018

akryl, olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Jacek

Jednorożec Pożerający Teorię Nieoznaczoności, 2018

olej, płótno, 62 x 100 cm, sygn.: p.d.

Cena wywoławcza: 500

Anna Irmina Oleszkiewicz (ur. 1992)

Ona

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Którędy do plaży?, 2018

akryl, technika własna, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Iwona Zawadzka

W lustrze I, 2007

olej, płótno, 65 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

To tylko taniec, 2018

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Samolot, 2018

Andrzej Filipowicz

Praff011, 2001

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Nikita Krzyżanowska

Martwy ptaszek

olej, płyta HDF, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2018/06/28

Szelest skrzydeł

Warszawa 2018/06/28

Ecce Homo Black, 2018

Warszawa 2018/06/28

Sunday, 2018

Warszawa 2018/06/28

1811 CE, 2018

Warszawa 2018/06/28

Warszawa 2018/06/28

Kamil Stańczak

Pejzaż dotykowy 1, 2018

Warszawa 2018/06/28

Monika Dalinkiewicz

Znudzony, 2018

Warszawa 2018/06/28

Warszawa 2018/06/28

Adrianna Leszczyńska

Lewitujące koty 4, 2017

Warszawa 2018/06/28

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Budowle 40, 2018

Warszawa 2018/06/28

Jakub, 2018

Warszawa 2018/06/28

Oblivion 11

Warszawa 2018/06/28

Kamila Walendykiewicz

Maj 57, 2018

Warszawa 2018/06/28

Warszawa 2018/06/28

Natalia Szynal

Warszawa 2018/06/28

Anna Macugowska

Warszawa 2018/06/28

Lunaris, 2017

Warszawa 2018/06/28

Basquiat, 2017

Warszawa 2018/06/28

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Voltage, 2018

Warszawa 2018/06/28

110418, 2018

Warszawa 2018/06/28

Piotr Mariusz Urbaniak

Pełna kieszeń, 2012

Warszawa 2018/06/28

Stefan Hańckowiak

Kołysanie Czasu, 2018

Warszawa 2018/06/28

Maga Smolik

Maska, 2015

Warszawa 2018/06/28

Fatamorgana, 2018

Warszawa 2018/06/28

Warszawa 2018/06/28

Mąż i przerażona, 2018

Warszawa 2018/06/28

Beata Pałach

Układ 5, 2017

Warszawa 2018/06/28

Nad jeziorem, 2018

Warszawa 2018/06/28

Aaron Moth

Warszawa 2018/06/28

Warszawa 2018/06/28

Sweet dream

Warszawa 2018/06/28

Kozioł, 2018

Warszawa 2018/06/28

Tomasz Włodarczyk

Akt 1, 2018

Warszawa 2018/06/28

Warszawa 2018/06/28

Oldschool, 2018

Warszawa 2018/06/28

Olantyna Delacroix

Rio, 2018

Warszawa 2018/06/28

Odległe brzegi

Warszawa 2018/06/28

Warszawa 2018/06/28

Mariusz Kitowski

Oversized 6, 2016

Warszawa 2018/06/28

Warszawa 2018/06/28

Marta Wakuła - Mac

Popies II

Warszawa 2018/06/28

Paweł Oleszkiewicz

Kubek w grochy

Warszawa 2018/06/28

Ślady Czasu 10, 2018

Warszawa 2018/06/28

Andrzej Lipnicki

Pejzaż, 2018

Warszawa 2018/06/28

W pełni

Warszawa 2018/06/28

Joanna Sołtan

Nocne szepty światła 3

Warszawa 2018/06/28

Warszawa 2018/06/28

Archipelagi. Niebieski

Warszawa 2018/06/28

N27-17, 2017

Warszawa 2018/06/28

W moim ogrodzie, 2018

Warszawa 2018/06/28

Łukasz Karcz

bez tytułu, 2015

Warszawa 2018/06/28

Róża, 2018

Warszawa 2018/06/28

Robert Krężlak (ur. 1975)

Sorrow, 2014

Warszawa 2018/06/28

Cavallo, 2017

Warszawa 2018/06/28

Warszawa 2018/06/28

Marta Tumińska

Kobieta w kapeluszu, 2018

Warszawa 2018/06/28

Plant Composition

Warszawa 2018/06/28

Ciało na sprzedaż 2, 2013

Warszawa 2018/06/28

Wytchnienie, 2018

Warszawa 2018/06/28

Tors, 2015

Warszawa 2018/06/28

Katarzyna Jakubowska

Plaża, 2018

Warszawa 2018/06/28

Piotr Przybyła

Warszawa 2018/06/28

Natalia Pastuszenko

Biedronki, 2017

Warszawa 2018/06/28

Łukasz Breitenbach

Kompozycja z młodą jabłonką

Warszawa 2018/06/28

Anna Zuzanna Witek

Alter Ego, 2018

Warszawa 2018/06/28

Kacper Piskorowski

Warszawa 2018/06/28

Obiekt, 2018

Warszawa 2018/06/28

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Dialog, 2018

Warszawa 2018/06/28

Magdalena Kępka

Park Milenijny, Wrocław, 2013

Warszawa 2018/06/28

Infinitas, 2018

Warszawa 2018/06/28

Midnight Intruder, 2018

Warszawa 2018/06/28

Mateusz Kijak

Akt , 2018

Warszawa 2018/06/28

Space & Time, 2018

Warszawa 2018/06/28

Po deszczu, 2018

Warszawa 2018/06/28

Izabela Krzyszkowska-Kiełek

Driada, 2018

Warszawa 2018/06/28

Utkane z traw IV, 2015

Warszawa 2018/06/28

Łukasz Jankiewicz

Wszechświat, 2018

Warszawa 2018/06/28

Kompozycja miejska

Warszawa 2018/06/28

Sebastian Kijak

Mercedes Benz 540 K, 2018

Warszawa 2018/06/28

Warszawa 2018/06/28

Aneta Kowalczyk

W deszczu kwiatów, 2018

Warszawa 2018/06/28

Wojciech Górecki

Warszawa 2018/06/28

Kasa, 2019

Warszawa 2018/06/28

Oj boli mnie głowa

Warszawa 2018/06/28

Val d'Orcia IV

Warszawa 2018/06/28

Małgorzata Łodygowska

Tęczowiec, 2018

Warszawa 2018/06/28

Łukasz Jacek

Warszawa 2018/06/28

Ona

Warszawa 2018/06/28

Którędy do plaży?, 2018

Warszawa 2018/06/28

Iwona Zawadzka

W lustrze I, 2007

Warszawa 2018/06/28

To tylko taniec, 2018

Warszawa 2018/06/28

Samolot, 2018

Warszawa 2018/06/28

Andrzej Filipowicz

Praff011, 2001

Warszawa 2018/06/28

Nikita Krzyżanowska

Martwy ptaszek

    Limit ceny