2 Aukcja Sztuka Aktualna – 3 listopada 2015 r. godz. 19:30

Po raz drugi zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem aukcji Sztuka Aktualna. Przygotowaliśmy ponad 60 propozycji, z czego większość to malarstwo, jednak tym razem postanowiliśmy też włączyć do oferty wybitne prace na papierze autorstwa Rafała Bujnowskiego, Teresy Murak i Kacpra Bożka. Niewątpliwe szczególne zainteresowanie kolekcjonerów wzbudzą prace Soni Ruciak, Michała Wareckiego, Stanisława Kortyki, Beaty Murawskiej, Henryka Laskowskiego, Andrzeja Batora, Ilony Herc, Sylwestra Stabryły, Andrzeja Folfasa i Piotra C. Kowalskiego. Wiele osób zelektryzuje też najnowszy, bardzo ciekawy portret Małgorzaty Kosiec, ujęty w ciepłych barwach i sugestywnej pozie. Bieżący katalog Aukcji Aktualnej prezentuje świetne prace autorów, którzy nie byli do tej pory obecni na aukcjach lub wracają na licytacje po sporej przerwie. Pragniemy szczególnie zwrócić Państwa uwagę na ich prace. Są to dzieła Agnieszki Kicińskiej, Hanki Pyrzyńskiej, Małgorzaty Stępniak, Doroty Kozieradzkiej, Agaty Rościechy, Joanny Mląckiej, Evy Chełmeckiej, Agnieszki Pietrzykowskiej i Agaty Czerwmuszkin-Chrut. Jesteśmy przekonani, że ich malarstwo znajdzie uznanie w Państwa oczach, gdyż każda z tych autorek ma na koncie wiele nagród i wystaw indywidualnych w prestiżowych galeriach, a ich prace będą stanowić istotną pozycje w każdej kolekcji sztuki najnowszej.

Tradycyjnie na naszej aukcji jest możliwość licytacji przez Internet przy pomocy platformy elektronicznej Onebid.pl Wystarczy zarejestrować się na https://pragaleria.onebid.pl

Katalog w formie PDF do pobrania tutaj.

Sonia Ruciak

Chęć poznania (2014)

akryl, płótno, 100x120 cm

sygn.

Cena sprzedaży: 5500.00

Cena wywoławcza: 1000.00

bez tytułu (12) (2015)

olej, płótno, 60x60 cm

sygn. p.d.: Ćwiertniewicz ’15, opisany na odwrocie: 12 13/1/15

Cena wywoławcza: 1000.00

Patryk Lutomski

Wakacyjna impresja (2008)

olej, płótno, 81x100 cm

sygn. p.d.: P. Lutomski, opisany na odwrocie: „Wakacyjna impresja” 08 r. Patryk Lutomski

Cena wywoławcza: 1000.00

Grzegorz L. Piotrowski

olej, płótno, 80x100 cmsygn. p.d.: PIOTROWSKI

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Kosiec

Past/Present (2015)

olej, płótno, 93x72 cm
sygn. KOSIEC, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA KOCIEC 2015 PAST/PRESENT

Cena sprzedaży: 11000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Dwoje (2015)

akryl, płótno, 90x70 cm

sygn. p.d.: Świniarski, opisany na odwrocie: Tadeusz Świniarski 2015 „DWOJE” 90x70

Cena wywoławcza: 1000.00

Agata Rościecha

Zwoje sekretów 2 (2015)

technika mieszana, płótno, 150x50 cm
sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha „Zwoje sekretów 2” tech. mieszana na płótnie 150x50 cm, 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Komedia romantyczna (2008)

Akwaforta, akwatinta, mezzotinta, papier, 53,5x79 cm (arkusz), 39x49 cm (odcisk płyty), nakład” 31/100
sygn. na dole: 31/100 KOMEDIA ROMANTYCZNA KACPER BOŻEK VIII/XXI

Cena wywoławcza: 1000.00

Sylwia Górak

Zabawki dla dorosłych 2 (2014)

olej, płótno, 116x116 cm
opisany na odwrocie: ZABAWKI DLA DOROSŁYCH SYLWIA GÓRAK

Cena wywoławcza: 1000.00

Stanisław Ryszard Kortyka

Taras z widokiem I (2015)

olej, płótno, 90x50 cm
sygn. p.d. St. Kortyka 2015
opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA „TARAS Z WIDOKIEM – I” 2015 olej 90x50

Cena wywoławcza: 1000.00

Anna Gubernat

bez tytułu (Ewa) (2014)

olej, płótno, 73x92 cmopisany na odwrocie: ANIA GUBERNAT UNTITLED (EVA) 2014

Cena wywoławcza: 1000.00

Janusz Dziurawiec

Buki (2011)

olej, płótno, 62x90 cm
sygn. l.d.: JANUSZ DZURAWIEC 2011, opisany na odwrocie: BUKI 2011 JANUSZ DZIURAWIEC

Cena wywoławcza: 1000.00

Beata Murawska

Wieczorny ogród (2015)

olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Burawska 2015 Wieczorny ogród

Cena sprzedaży: 2100.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Lidia Krawczyk i Wojtek Kubiak

bez tytułu, z cyklu Hostia (2008)

olej, płótno, 91x91 cmopisany na odwrocie: Krawczyk Kubiak Lidia Krawczyk Wojtek Kubiak bez tytułu z cyklu Hostia olej na płótnie 91x91 cm 2008 r.

Cena wywoławcza: 1000.00

Michał Warecki

Wino w czapce (2015)

akryl, płótno, 92x65 cm

sygn. l.d.: WARECKI 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Byk (2014)

płaskorzeźba, piaskowiec, 40x21x6 cm
sygn. l.d.: ZEN

Cena wywoławcza: 1000.00

Andrzej Domżalski

Fascynacje (2015)

olej, akryl, płótno, 90x90

cmsygn. And. Domżalski 2015, opisany na odwrocie: ANDRZEJ DOMŻALSKIE TYTUŁ: Fascynacje olej 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Katarzyna Zawierucha

Wisła (2015)

olej, płótno, 60x100 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Zawierucha 2015 „Wisła” olej na płótnie 60/100

Cena wywoławcza: 1000.00

Chmury nad polami! (2014)

olej, płótno 100x80 cm

sygn. p.d.: Johnssson ’14, opisany na odwrocie: Of series „Łąka” 10 Jolanta Johnsson 2014

Cena wywoławcza: 1000.00

Henryk Laskowski

Jesień (2012)

olej, płótno, 100x73 cm

sygn. p.d.: LASKOWSKI, opisany na odwrocie: H. Laskowski „Jesień” 2012

Cena wywoławcza: 1000.00

Agnieszka Kicińska

Valencia 2

olej, płótno, 120x100 cm

opisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA „VALENCIA 2” 2014 r. 120x100 cm olej, płótno

Cena wywoławcza: 1000.00

Piotr Szwabe vel Pisz

W oczekiwaniu (2015)

akryl, płyta, 83x125 cm

opisany na odwrocie: Piotr Szwabe vel Pisz 15’

W oczekiwaniu

Cena wywoławcza: 1000.00

Dorota Kozieradzka

bez tytułu (2010)

tempera, płótno, 1063 cm

opisany na odwrocie: Dorota Kozieradzka 100x63 cm

tempera żółtkowa na płótnie

Cena wywoławcza: 1000.00

Tomek Mistak

Untitled Corten Structure (2015)

akryl, płótno, 100x150 cm
opisany na odwrocie: AKRYL UNTITLED CORTEN STRUCTURE 2 MISTAK 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Korenkyewicz

Akt siedzący (1990)

olej, płótno 130x90 cm

sygn.

Cena wywoławcza: 1000.00

Rafał Bujnowski

bez tytułu (1998)

linoryt, 48x38 cm

sygn. p.d. 52/100 Bujnowski ‘98

prac pochodzi z teki pleneru graficznego „INTER PRINT 98”

Cena wywoławcza: 1000.00

Święto wiosny (2013)

akryl, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA „ŚWIĘTO WIOSNY wg chorografii M. Bejarta” akryl 100x100, 2013

Cena wywoławcza: 1000.00

Filip Pręgowski

Wyrzuć zło (2010-2015)

olej, płótno, 89x130 cm

opisany na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI WYRZUĆ ZŁO 2010/2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Andrzej Bator

Kanon C (1994)

olej, płótno, 64x94 cm

sygn. p.d.: A.B., opisany na odwrocie: KANON „C” ANDRZEJ JAN BATOR

Cena sprzedaży: 1600.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Ewa Żochowska

Lewitacja (2012)

olej, płótno, 120x150 cm

opisany na odwrocie: „LEWITACJA” EWA ŻOCHOWSKA 120X150 CM OLEJ NA PŁÓTNIE 2012

Cena wywoławcza: 1000.00

Story about (2014)

olej, akryl, płótno, 2014

sygn. na licu: Story about 2014 Andrzej Kasprzak, opisany na odwrocie: Story about oil acrilic on canvas 2014 Andrzej Kasprzak

Cena wywoławcza: 1000.00

Piotr Szczur

Autobus w ogniu (2014)

olej, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: Piotr Szczur Autobus w ogniu 100x100 cm olej/płótno 2014

Cena sprzedaży: 2800.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Zamgliste metropolis (2015)

technika własna, płótno, 70x100 cm

sygn. p.d.: A. Fronczak ‘15

Cena wywoławcza: 1000.00

L.Tadeusz Serafin

13 (2010)

akryl, pastel olejna, ołówek, papier, płyta,100x60 cm

sygn. p.d.: LTS 910 IVb, opisany na odwrocie: LTS Ł. Tadeusz Serafin 100x60 płyta – akryl pastel olejna ołówek „13”

Cena wywoławcza: 1000.00

Joanna Mlącka

Bezwładność (2012)

olej, płótno, 92x73 cm

opisany na odwrocie: Joanna Mlącka „BEZWŁADNOŚĆ” 2012

Cena sprzedaży: 2800.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Wioślarze (2015)

olej, płótno, 105x80 cm

sygn. p.d.: J.K/H ‘15

opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK „WIOŚLARZE” 2015 olej/płótno

Cena sprzedaży: 1600.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Bałtyk (2015)

olej, płótno, 110x60 cm

sygn.. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak 2015 r. Bałtyk oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1000.00

Robert Jaworski

Zapis XII. Krew (2015)

olej, płótno, 80x110 cm

opisany na odwrocie: "zapis XII - krew 2015 robert jaworski"

Cena wywoławcza: 1000.00

Ilona Herc

Preludium nr III (2015)

akryl, płótno, 50x 90 cm

sygn. p.d.: Ilona Herc 2015, opisany na odwrociu: ILONA HERC "PRELUDIUM nr III", CIECHOCINEK, 2015

Cena sprzedaży: 3000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

30 sekund (2014)

akryl, karton, 50x60 cm

sygn. l.d.: J.Cichecki, opisany na odwrocie: Jerzy Cichecki „30 sekund” akryl na kartonie 2014 r. Poland

Cena wywoławcza: 1000.00

Kwadrat 323AB1 (2015)

technika własna, płótno, 2x(80x80) cm

opisany na odwrocie: S.J.A. Tomalak Kwadrat 323AB1 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1000.00

Iza Staręga

z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach (2015)

olej, płótno, 80x43 cm

opisany na odwrocie: IZA STARĘGA z cyklu KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Jasiek Balcerzak

Krzak 4 (2013)

olej, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: JASIEK BALCERZAK KRZAK 4 OLEJ/PŁÓTNO 100x100 cm 2013

Cena wywoławcza: 1000.00

Andrzej Folfas

Tancerka (2015)

100x100 cm, olej, płótno

sygn. l.d.: FOLFAS

Cena wywoławcza: 1000.00

Agata Czeremuszkin-Chrut

Tkanki 1 (2015)

akryl, płótno, 95x80 cm

opisany na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT „TKANKI # 1” akryl/płótno /2015 80x95 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

Aga Migdałek

Net (2010)

akryl, płótno, 60x60 cm

opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000.00

Teresa Murak

bez tytułu z cyklu Ścierki Wizytek (1997)

technika własna, papier, 30x40 cm

opisany na odwrocie: TMURAK 1997

Cena wywoławcza: 1000.00

Jan Wojciech Malik

Stolik (2015)

akryl, płyta, 80x100 cm

sygn.. l.d.: J.W.Malik 2015, opisany na odwrocie: JAN WOJCIECH MALIK „STOLIK” 80x 100 akryl na płycie

Cena wywoławcza: 1000.00

Paweł Zapendowski

Niedziela na Montmartrze (2015)

olej, płótno, 70x70 cm

opisany na odwrocie: 2015 „SUNDAY IN MONTMARTRE” PAUL ZAPENDOWSKI (ZAPENDO)

Cena wywoławcza: 1000.00

Ireneusz Walczak

Agawy (pstrągowa) (2015-10-15)

akryl, płótno, 75x125 cm

sygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: IRENEUSZ WALCZAK „AGAWY (PSTRĄGOWA)” AKRYL/PŁ 2015 75x125 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

Bartłomiej Jarmoliński

Intuition/ Jacek Malczewski (2015)

akryl, płótno, 60x50 cm

sygn. l.d., opisany na odwrociu: „INTUITION/JACEK MALCZEWSKI” B. JARMOLIŃSKI 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Stępniak

Ona i On (2015)

olej, płótno, 60x80 cm

sygn. p.d.: M.S. ’15, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK 2015 „ONA I ON” 60x80

Cena wywoławcza: 1000.00

Kazimierz Dolny na Wisłą z cyklu Obrazy przejściowe

, 2013

technika: kurz i brud z Kazimierza Dolnego w dniu 30.09.2013 r., płótno,

205x60 cm

opisany na odwrocie: KAZIMIERZ DOLNY nad WISŁĄ z cyklu "Obrazy przejściowe" tech kurz i brud z Kazimierza Dolnego w dniu 30.09.2013 roku for. 205 x 60 cm oraz pieczęć autorska

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Karp-Soja

W pogoni za starymi pieniędzmi (2015)

olej, płótno, 30x80 cm

sygn. l.g.: Karp-Soja/2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Sylwester Stabryła

Piana morska (2015)

olej, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie oraz pieczątka autorska

Cena wywoławcza: 1000.00

Monika Dętkoś

Quiet (2015)

akryl, płótno, 100x71 cm

sygn. M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 100x 71, 2015, Quiet

Cena wywoławcza: 1000.00

Aqualoopa /Igor Chołda/

Totem (2015)

akryl, płótno, 70x70 cm

sygn. p.d.: AQUALOOPA, opisany na odwrocie: AQUALOOPA/IGOR CHOŁDA „TOTEM” / AKRYL/ 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Hanna Pyrzyńska

Truskawki (2011)

akryl, płótno, 92x65 cm

opisany na odwrocie: „TRUSKAWKI” HANNA PYRZYŃSKA 2011 92x65 cm AKRYL

Cena wywoławcza: 1000.00

Lech Maślankiewicz (Make it Simple)

ursus 01 (2013)

akryl, płótno, 90x90 cm

sygn. p.d. Make it Simple, opisany na odwrocie: MAKE IT SIMPLE „URSUS 01” 2013

Cena wywoławcza: 1000.00

Aga Pietrzykowska

Doubts Nothing (2015)

akryl, płótno, 70x70 cm

sygn.. l.d.: Aga Pietrzykowska, opisany na odwrocie: Konows Nothing, Doubts Nothing AGA PIETRZYKOWSKA 2015 AKRYL PŁÓTNO

Cena sprzedaży: 1600.00

Cena wywoławcza: 1000.00

z cyklu Materia ciszy (2015)

olej, płótno, 90x100 cm

opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu MATERIA CISZY 2015

Cena sprzedaży: 3400.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Bogna Gniazdowska

Dwie łódki (2015)

olej, płótno, 50x60 cm

sygn. p.d.: B.G., opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA „DWIE ŁÓDKI” OLEJ ‘2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Warszawa 2015/11/03

Sonia Ruciak

Chęć poznania

akryl, płótno, 100x120 cm

sygn.

Warszawa 2015/11/03

bez tytułu (12)

olej, płótno, 60x60 cm

Warszawa 2015/11/03

Patryk Lutomski

Wakacyjna impresja

olej, płótno, 81x100 cm

Warszawa 2015/11/03

Grzegorz L. Piotrowski

Warszawa 2015/11/03

Małgorzata Kosiec

Past/Present

olej, płótno, 93x72 cm

Warszawa 2015/11/03

Dwoje

akryl, płótno, 90x70 cm

Warszawa 2015/11/03

Agata Rościecha

Zwoje sekretów 2

Warszawa 2015/11/03

Komedia romantyczna

Warszawa 2015/11/03

Sylwia Górak

Zabawki dla dorosłych 2

olej, płótno, 116x116 cm

Warszawa 2015/11/03

Stanisław Ryszard Kortyka

Taras z widokiem I

olej, płótno, 90x50 cm
sygn. p.d. St. Kortyka 2015

Warszawa 2015/11/03

Anna Gubernat

bez tytułu (Ewa)

Warszawa 2015/11/03

Janusz Dziurawiec

Buki

olej, płótno, 62x90 cm

Warszawa 2015/11/03

Beata Murawska

Wieczorny ogród

olej, płótno, 80x80 cm

Warszawa 2015/11/03

bez tytułu, z cyklu Hostia

Warszawa 2015/11/03

Michał Warecki

Wino w czapce

akryl, płótno, 92x65 cm

sygn. l.d.: WARECKI 2015

Warszawa 2015/11/03

Byk

sygn. l.d.: ZEN

Warszawa 2015/11/03

Andrzej Domżalski

Fascynacje

olej, akryl, płótno, 90x90

Warszawa 2015/11/03

Katarzyna Zawierucha

Wisła

olej, płótno, 60x100 cm

Warszawa 2015/11/03

Chmury nad polami!

olej, płótno 100x80 cm

Warszawa 2015/11/03

Henryk Laskowski

Jesień

olej, płótno, 100x73 cm

Warszawa 2015/11/03

Agnieszka Kicińska

Valencia 2

olej, płótno, 120x100 cm

Warszawa 2015/11/03

Piotr Szwabe vel Pisz

W oczekiwaniu

akryl, płyta, 83x125 cm

W oczekiwaniu

Warszawa 2015/11/03

Dorota Kozieradzka

tempera, płótno, 1063 cm

tempera żółtkowa na płótnie

Warszawa 2015/11/03

Tomek Mistak

Untitled Corten Structure

akryl, płótno, 100x150 cm

Warszawa 2015/11/03

Małgorzata Korenkyewicz

Akt siedzący

olej, płótno 130x90 cm

sygn.

Warszawa 2015/11/03

Rafał Bujnowski

linoryt, 48x38 cm

Warszawa 2015/11/03

Święto wiosny

akryl, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2015/11/03

Filip Pręgowski

Wyrzuć zło

olej, płótno, 89x130 cm

Warszawa 2015/11/03

Andrzej Bator

Kanon C

olej, płótno, 64x94 cm

Warszawa 2015/11/03

Ewa Żochowska

Lewitacja

olej, płótno, 120x150 cm

Warszawa 2015/11/03

Story about

olej, akryl, płótno, 2014

Warszawa 2015/11/03

Piotr Szczur

Autobus w ogniu

olej, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2015/11/03

Zamgliste metropolis

sygn. p.d.: A. Fronczak ‘15

Warszawa 2015/11/03

L.Tadeusz Serafin

Warszawa 2015/11/03

Joanna Mlącka

Bezwładność

olej, płótno, 92x73 cm

Warszawa 2015/11/03

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Wioślarze

olej, płótno, 105x80 cm

sygn. p.d.: J.K/H ‘15

Warszawa 2015/11/03

Bałtyk

olej, płótno, 110x60 cm

Warszawa 2015/11/03

Robert Jaworski

Zapis XII. Krew

olej, płótno, 80x110 cm

Warszawa 2015/11/03

Ilona Herc

Preludium nr III

akryl, płótno, 50x 90 cm

Warszawa 2015/11/03

30 sekund

akryl, karton, 50x60 cm

Warszawa 2015/11/03

Kwadrat 323AB1

Warszawa 2015/11/03

Iza Staręga

z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach

olej, płótno, 80x43 cm

Warszawa 2015/11/03

Jasiek Balcerzak

Krzak 4

olej, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2015/11/03

Andrzej Folfas

Tancerka

100x100 cm, olej, płótno

sygn. l.d.: FOLFAS

Warszawa 2015/11/03

Agata Czeremuszkin-Chrut

Tkanki 1

akryl, płótno, 95x80 cm

Warszawa 2015/11/03

Aga Migdałek

Net

akryl, płótno, 60x60 cm

opisany na odwrocie

Warszawa 2015/11/03

Teresa Murak

bez tytułu z cyklu Ścierki Wizytek

Warszawa 2015/11/03

Jan Wojciech Malik

Stolik

akryl, płyta, 80x100 cm

Warszawa 2015/11/03

Paweł Zapendowski

Niedziela na Montmartrze

olej, płótno, 70x70 cm

Warszawa 2015/11/03

Ireneusz Walczak

Agawy (pstrągowa)

akryl, płótno, 75x125 cm

Warszawa 2015/11/03

Bartłomiej Jarmoliński

Intuition/ Jacek Malczewski

akryl, płótno, 60x50 cm

Warszawa 2015/11/03

Małgorzata Stępniak

Ona i On

olej, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2015/11/03

, 2013

205x60 cm

Warszawa 2015/11/03

Małgorzata Karp-Soja

W pogoni za starymi pieniędzmi

olej, płótno, 30x80 cm

sygn. l.g.: Karp-Soja/2015

Warszawa 2015/11/03

Sylwester Stabryła

Piana morska

olej, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2015/11/03

Monika Dętkoś

Quiet

akryl, płótno, 100x71 cm

Warszawa 2015/11/03

Aqualoopa /Igor Chołda/

Totem

akryl, płótno, 70x70 cm

Warszawa 2015/11/03

Hanna Pyrzyńska

Truskawki

akryl, płótno, 92x65 cm

Warszawa 2015/11/03

ursus 01

akryl, płótno, 90x90 cm

Warszawa 2015/11/03

Aga Pietrzykowska

Doubts Nothing

akryl, płótno, 70x70 cm

Warszawa 2015/11/03

z cyklu Materia ciszy

olej, płótno, 90x100 cm

Warszawa 2015/11/03

Bogna Gniazdowska

Dwie łódki

olej, płótno, 50x60 cm

Limit ceny