19. Aukcja Sztuki Młodej – 23 maja 2018 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 19. Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 23 maja (środa) 2018 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 15 maja 2018 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę, oraz niedzielę poprzedzające licytację czyli 19 i 20 maja 2018 r. W showroomową sobotę oraz niedzielę, galeria będzie czynna w godzinach 12.00-18.00.

Katarzyna Jakubowska

Kobieta, 2017

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Krowa Ankole-Watussi, z seri Safari, 2018

ceramika szkliwiona i złocona, 36 x 29 x 22 cm, sygn. od spodu 1/2018

Małgorzata Łodygowska

Nenufary, 2018

akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Nieskończona liczba wyrażeń, 2018

akryl, szpachla, werniks, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.

Wenecja

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Wyspy

cienkopis, brystol, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

REM, 2018

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Muza

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Natalia Szynal

Pejzaż 03

olej, płótno, 90 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Karolina Basaj

olej, płótno, 75 x 100 cm, sygn.u dołu

Skjar, 2018

akryl, technika mieszana, płyta, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Emil Goś

Myszołów, 2018

akryl, olej, płótno, 73 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Karcz

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.

Jacek Cyganek

W moim ogrodzie, 2018

tempera żółtkowa, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.

Krzysztof Kizlich

Rest

brąz, szlagmetal, kamień, 20 x 11 x 30 cm, sygn. na spodzie

Pieśń Humbaka, 2018

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Ślady Czasu 08, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.

Stefan Hańckowiak

Pferd

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Mariola Żylińska-Jestadt

Tańczące, 2018

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Szumy miasta, NYC - królestwo słońca #26, 2018

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. p.d.

Lecz ty masz serce z kamienia, 2018

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Środowska

Na wodzie, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Nie odleciały

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Marta Tumińska

Tulipany, 2018

Rower, 2018

akryl, płótno, 100 x 60 cm, sygn. p.d.

Black, Red, White, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Paulina Klimas

Flamingo

akryl, spray, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Zielony anioł, 2018

aluminium patynowane, biały marmur, 42,5 x 9 x 8 cm, sygn. na podstawie

Oblivion 10, 2018

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

20519111495, 2018

olej, płótno, 116 x 89 cm, sygn. u dołu

Palmy, 2017

Kameleon, 2018

akryl, złocenia, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

1809CE, 2018

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.d.

Izabela Gałązka

Kamila Walendykiewicz

Zawieszenie, 2017

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Gepard 3, 2018

akryl, impasto, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Tylko Ty, rakieta na niebie, 2017

Marek Konatkowski

Cricket 1, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Kędzierski

Spacerek rowerowy, 2016

olej, płótno, 62 x 85 cm, sygn. na odwrocie

Taniec, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.

Katarzyna Ociepska

Śpiąca, 2007

linoryt, odbitka 5/30, wym. 40 x 32 cm, sygn. u dołu

Ewa Matyja

bez tytułu 3203, 2017

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Mateusz Dolatowski

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. l.d.

Elżbieta Bogusławska

Ona

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.

Samolot, 2018

olej, płótno, 110 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Typogirl01, 2018

Picture from the open air

olej, płótno, 55 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Sorelle Gemelle II

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Z krainy jezior, 2018

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.

Delta Bear model Triangle, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, 13,5 x 11 x 31,5 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny 43/2018

Aleksander Baszyński

Somebody came 05, 2016

olej, płótno, 75 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Maga Smolik

Zanurzenie

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Romanowski

Wizja, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Street, 2015

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

Borsuk, z cyklu Zieleń łąk, 2017

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Anna Macugowska

olej, płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Paulina Zalewska

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Kamil Stańczak

Zwierzęta drugiej wojny III, 2018

akryl, płótno 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Stroboscope (tryptyk), 2017

akryl, płótno, 3 x 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Zacisze, 2018

olej, akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn.

Izabela Stenka

Morning, Evening, 2017

intaglio, papier, 49 x 79,5 cm, sygn. u dołu

Kaja Harnyś

Porifera 3, 2018

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. l.d.

Magdalena Kępka

Kwiaty, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.

Marcin Dembowski

Muzyka, tryptyk, 2017

akryl, sklejka, 3 x 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Demiurg, 2018

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Karolina Maciejak

The South Downs, 2018

olej, płyta HDF, 175 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Bratek 1

akryl, płótno,120 x 120 cm, sygn. p.d.

Tancerka, 2018

brąz patynowany na zielono, podstawa: marmur grecki, wys. 34 cm, sygn. na podstawie: MAZUREK 1/15

Hotel graffiti, 2017

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.

Andrzej Lipnicki

Łąki Brukseli, 2018

technika mieszana, płótno, 90 x 120 cm, sygn. p.d.

Tuż po zmroku, z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2018

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

W parku wiosną, 2018

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.

Rowerem 2, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Poranna rosa, 2018

akryl, technika własna, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Ciało na sprzedaż, 2016

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Złapany na gorącym uczynku w ZUSie, 2018

akryl, tusz, płótno, 91 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Perła na horyzoncie - Dubrownik, 2018

Beata Pałach

Dom, z cyklu Kosmos, 2014

akwarela, papier, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Kacper Piskorowski

Shadows, 2016

olej, płyta, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

N23-17, 2017

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Sołtan

Wakacje po włosku

akwarela, papier, 55 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Zalotność, 2018

olej, płótno, 80 x 50 cm, sygn. p.d.

Lot mewy, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Street, 2018

Mateusz Kijak

Interimpres 6, 2017

akryl, płyta, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Andrzej Filipowicz

Praff025 / 026, dyptyk, 2009

akryl, płótno, 2 x 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Koń czarny, 2018

ceramika szkliwiona, 38 x 28 x 12 cm, sygn. pod spodem

Aneta Kowalczyk

Nimfa, 2018

technika mieszana, papier, 100 x 50 cm, sygn. p.d.

olej, deska, 90 x 90 cm, sygn. p.d.

Dziewczyna z rubinem, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Anna Oklińska

Morze 2, z cyklu Widoki, 2017

Magdalena Kobierecka

Kompozycja nr 145

akryl, szkło, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Zbigniew Kozłowski

Zapomniane zabawy - majówka, 2018

Warszawa 2018/05/23

Katarzyna Jakubowska

Kobieta, 2017

Warszawa 2018/05/23

Warszawa 2018/05/23

Małgorzata Łodygowska

Nenufary, 2018

Warszawa 2018/05/23

Warszawa 2018/05/23

Wenecja

Warszawa 2018/05/23

Wyspy

Warszawa 2018/05/23

REM, 2018

Warszawa 2018/05/23

Muza

Warszawa 2018/05/23

Natalia Szynal

Pejzaż 03

Warszawa 2018/05/23

Karolina Basaj

Warszawa 2018/05/23

Skjar, 2018

Warszawa 2018/05/23

Emil Goś

Myszołów, 2018

Warszawa 2018/05/23

Łukasz Karcz

Warszawa 2018/05/23

Jacek Cyganek

W moim ogrodzie, 2018

Warszawa 2018/05/23

Krzysztof Kizlich

Rest

Warszawa 2018/05/23

Pieśń Humbaka, 2018

Warszawa 2018/05/23

Ślady Czasu 08, 2018

Warszawa 2018/05/23

Stefan Hańckowiak

Pferd

Warszawa 2018/05/23

Mariola Żylińska-Jestadt

Tańczące, 2018

Warszawa 2018/05/23

Warszawa 2018/05/23

Warszawa 2018/05/23

Katarzyna Środowska

Na wodzie, 2017

Warszawa 2018/05/23

Nie odleciały

Warszawa 2018/05/23

Marta Tumińska

Tulipany, 2018

Warszawa 2018/05/23

Rower, 2018

Warszawa 2018/05/23

Black, Red, White, 2018

Warszawa 2018/05/23

Paulina Klimas

Flamingo

Warszawa 2018/05/23

Zielony anioł, 2018

Warszawa 2018/05/23

Oblivion 10, 2018

Warszawa 2018/05/23

20519111495, 2018

Warszawa 2018/05/23

Palmy, 2017

Warszawa 2018/05/23

Kameleon, 2018

Warszawa 2018/05/23

1809CE, 2018

Warszawa 2018/05/23

Izabela Gałązka

Warszawa 2018/05/23

Kamila Walendykiewicz

Zawieszenie, 2017

Warszawa 2018/05/23

Gepard 3, 2018

Warszawa 2018/05/23

Warszawa 2018/05/23

Marek Konatkowski

Cricket 1, 2018

Warszawa 2018/05/23

Marcin Kędzierski

Spacerek rowerowy, 2016

Warszawa 2018/05/23

Taniec, 2018

Warszawa 2018/05/23

Katarzyna Ociepska

Śpiąca, 2007

Warszawa 2018/05/23

Ewa Matyja

bez tytułu 3203, 2017

Warszawa 2018/05/23

Mateusz Dolatowski

Warszawa 2018/05/23

Elżbieta Bogusławska

Ona

Warszawa 2018/05/23

Samolot, 2018

Warszawa 2018/05/23

Typogirl01, 2018

Warszawa 2018/05/23

Picture from the open air

Warszawa 2018/05/23

Sorelle Gemelle II

Warszawa 2018/05/23

Z krainy jezior, 2018

Warszawa 2018/05/23

Warszawa 2018/05/23

Aleksander Baszyński

Somebody came 05, 2016

Warszawa 2018/05/23

Maga Smolik

Zanurzenie

Warszawa 2018/05/23

Piotr Romanowski

Wizja, 2018

Warszawa 2018/05/23

Street, 2015

Warszawa 2018/05/23

Warszawa 2018/05/23

Anna Macugowska

Warszawa 2018/05/23

Paulina Zalewska

Warszawa 2018/05/23

Kamil Stańczak

Warszawa 2018/05/23

Stroboscope (tryptyk), 2017

Warszawa 2018/05/23

Zacisze, 2018

Warszawa 2018/05/23

Izabela Stenka

Morning, Evening, 2017

Warszawa 2018/05/23

Kaja Harnyś

Porifera 3, 2018

Warszawa 2018/05/23

Warszawa 2018/05/23

Magdalena Kępka

Warszawa 2018/05/23

Kwiaty, 2018

Warszawa 2018/05/23

Marcin Dembowski

Muzyka, tryptyk, 2017

Warszawa 2018/05/23

Demiurg, 2018

Warszawa 2018/05/23

Karolina Maciejak

The South Downs, 2018

Warszawa 2018/05/23

Bratek 1

Warszawa 2018/05/23

Tancerka, 2018

Warszawa 2018/05/23

Hotel graffiti, 2017

Warszawa 2018/05/23

Andrzej Lipnicki

Łąki Brukseli, 2018

Warszawa 2018/05/23

Warszawa 2018/05/23

W parku wiosną, 2018

Warszawa 2018/05/23

Rowerem 2, 2018

Warszawa 2018/05/23

Warszawa 2018/05/23

Poranna rosa, 2018

Warszawa 2018/05/23

Ciało na sprzedaż, 2016

Warszawa 2018/05/23

Warszawa 2018/05/23

Warszawa 2018/05/23

Beata Pałach

Dom, z cyklu Kosmos, 2014

Warszawa 2018/05/23

Kacper Piskorowski

Shadows, 2016

Warszawa 2018/05/23

N23-17, 2017

Warszawa 2018/05/23

Joanna Sołtan

Wakacje po włosku

Warszawa 2018/05/23

Zalotność, 2018

Warszawa 2018/05/23

Lot mewy, 2018

Warszawa 2018/05/23

Street, 2018

Warszawa 2018/05/23

Mateusz Kijak

Interimpres 6, 2017

Warszawa 2018/05/23

Andrzej Filipowicz

Praff025 / 026, dyptyk, 2009

Warszawa 2018/05/23

Koń czarny, 2018

Warszawa 2018/05/23

Aneta Kowalczyk

Nimfa, 2018

Warszawa 2018/05/23

Warszawa 2018/05/23

Dziewczyna z rubinem, 2018

Warszawa 2018/05/23

Anna Oklińska

Morze 2, z cyklu Widoki, 2017

Warszawa 2018/05/23

Magdalena Kobierecka

Kompozycja nr 145

Warszawa 2018/05/23

Zbigniew Kozłowski

Limit ceny