12 Aukcja Sztuki Młodej – 21 czerwca 2017 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 12 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 21 czerwca (środa) 2017 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 14 czerwca 2017 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w piątek, oraz sobotę poprzedzające licytację czyli 16 i 17 czerwca 2017 r. W showroomowy piątek oraz sobotę, galeria będzie czynna w godzinach 12.00-19.00 (piątek) oraz, 12.00-18.00 (sobota).

Być jak Dali

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. p.d.

Żubr XL model Fetisch

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 22,5 x 17,5 x 14,5 cm, od spodu logotyp autora i opis numeryczny: 111/2016

Magdalena Szilke

Szmaragdowa brama

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Zapadła już noc

cienkopis, brystol, 35 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Przed kąpielą

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.

Miasto 1003

akryl, płótno, technika własna, 100 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Anna Cieśluk

Money can’t buy 4

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.

Oblivion 3

olej, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Monika Kłak

Wyspy szczęśliwe 2

rysunek, kolaż, papier, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

Tajemnice mojego ogrodu

technika mieszana (akryl, olej), 90 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Varúð

akryl, technika mieszana, płótno, 60 x 80 cm, sygn.na odwrocie

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Pupil

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

La Tauromaquia I

technika mieszana, płyta, 70 x90 cm, sygn. p.d.

Tulipany

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Żaby

ceramika szkliwiona, 15 x 13 x 9 cm, sygn. na spodzie

Katarzyna Środowska-Nowakowska

Światło

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.

Suma wszystkich słabości

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Przez tajemniczy las

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal /miedź, srebro, złoto/), płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 60 x 35 cm, sygn. na odwrocie

16/16

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.

Katarzyna Kombor

Rudimentum II

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Nie bądź drewniak

akryl, płótno, 70 x 50 cm,

Pióra różane na niebie

akryl, płótno, 90 x 120 cm, sygn. p.d.

Wioleta Bańka

akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Pod wiatr

akryl, płyta, 80 x 60 cm, sygn. l.d.

Anna Stanisz

Mismo

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

1708

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Bohaterowie drugiego planu - Romeo i Julia

technika własna, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.

Pole bitwy - poranek II

technika mieszana (olej, akryl, kolaż), 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Anguish

Kiedyś będę

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Konrad Trzeszczkowski

Hera

olej, marker, płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Nosorożec (mały)

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 25 x 15 x 10 cm, sygn. od spodu

Katarzyna Tchórz

Lust fot life

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Zimne i gorące

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Bio

technika własna, akryl, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Okno

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Od kiedy Cię znalazłem

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Wierzenia zaklęte w górach

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.

Amonaria Magda Maciaszek

She 9

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.

Nasza Miss

akryl, drewno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Diptico turpism

akryl, płótno, 2 x 100 x 100 cm (całość 100 x 200 cm), sygn. na odwrocie

Zamyślona

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.

Danuta Niklewicz

Crazy Horse

Beata Gaudy

Dialog XXVI

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Pago

Honorata Chajec

Zatopiona w medytacji

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.

Stairs II

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Why don't you love me

Ocean

akryl, płótno, 60 x 45 cm, sygn. na odwrocie

Florencja Medyceuszy-klejnot Toskanii

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.

Piotr Ignacy Kopczyński

Gorgon

Kacper Woźny

Autoportret

olej, kolaż, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Dembowski

Modlitwa

technika mieszana, płótno, 65 x 81,5 cm, sygn. p.d.

olej, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Jezioro łabędzie

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.

Niebieski Robi Kreski

Cherlawy bydleń zdeprymowany pod impetem haniebnego

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Monika Sikora

La Mujer

akryl, płótno, 120 x 60 cm, sygn. p.d.

telefon: 884 798852

Limit ceny