10 Aukcja Sztuka Młoda – 8 lutego 2017 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 10 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 8 lutego 2017 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaucyjna czynna będzie od 31 stycznia 2016 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Jak zawsze odbędzie się on w weekend poprzedzający licytację czyli 4 i 5 lutego 2017 r. W showroomową sobotę galeria będzie czynna w godzinach 11.00-16.00, a w niedzielę 12.00-18.00.

Jak zwykle zapraszamy na WIRTUALNY SPACER po wystawie przedaukcyjnej, do którego link znajdą Państwo w najbliższym czasie na naszej stronie internetowej i profilu FB. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji i pracy tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście.

Konrad Trzeszczkowski

Jacek M. (2012)

olej, spray, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Trafo (2017)

akryl, płótno, 140 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Żubr, model Picasso

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocone rogi, 22 x 14 x 27 cm, logo autora od spodu rzeźby i opis numeryczny: 129/2016

Cena sprzedaży: 1700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Bartosz Pszon

Czaszka IX (2016)

olej, płótno, 80 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Tęczowy Dali (2017)

olej, płótno, 110 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Kombor

Rudimentum IV (2015)

olej, płótno, 65 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Arkadiusz Twardowski

FullMoon (2016)

akryl, tusz, papier, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

BT. - 5.16 (2016)

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu 9 (2015)

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500.00

Senna kraina, z cyklu Zauroczona Dmuchawcami (2016)

akryl, płótno, 80 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marcelina Amelia

Syndrom rośliny doniczkowej

akryl, papier, 100 x 70 cm, sygn. u dołu oraz na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Marchewka

Wspomnienie V (2015)

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Wilk

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Renata Kluczyńska

Metropolizm 21 (2016)

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

U samych progów lasu (2016)

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. l.d.

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

TATAI

Przeczekać zmierzch, doczekać do świtu (2017)

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Trawa (2013)

olej, płótno, 90 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Korsykańska uliczka (2017)

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500.00

Para XII (2016)

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Sylwia Michalska

W zawieszeniu (2016)

akryl, technika własna, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Juliusz Lewandowski /Juliusz Martwy/

Akt niebieski (2017)

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Aneta Golon

Mroźny zachód (2014)

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500.00

Krzysztof Bucior

bez tytułu 1

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Kołodziej

To o czym myślę (2016)

Cena wywoławcza: 500.00

Figura 30 (2015)

akryl, płyta pilśniowa, 95 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Myszy (2016)

ceramika, 4 sztuki, 9 x 11,5 x 7 cm, sygn na spodzie

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Diptico ardiente (2017)

akryl, płótno, 2 x 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Igor Wójcik

bez tytułu (2016)

olej, płótno, 90 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500.00

Marcelina Rydelek

bez tytułu (2016)

kolaż, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Środowska-Nowakowska

Dziewczyna z lizakiem (2014)

olej, akryl, 61 x 50 cm,

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Małgorzata Sokołowska

Zebry (2016)

tempera, płyta pilśniowa, 60 x73 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Magdalena Jankowska

Plaża

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Maria Danielak

Cthulhu fhtagn! (2017)

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Jakub Łukasz Syrkowski

Space II (2015)

akryl, płótno, 80 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

S.W. episode 2 (2016)

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Zakamuflowany Piłsudzki (2015)

olej, kolaż, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Jaruga

Dom mody Ambasador (2015)

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Landscape xlv

olej, płótno, 110 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Izabela Ołdak

We mgle (2015)

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Bedę się wpatrywał w Twoją twarz przez całą noc (2016)

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Skwar (2016)

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Niebieski Robi Kreski

Mknący lich w oćmi e osmu (2016)

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

1602 (2016)

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (2017)

olej, płóno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Via Dolorosa (2015)

olej, drewniana płyta, 90 x 60 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500.00

O jesieni (2016)

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. u dołu

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Sikora

Miasto 09 (2013)

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Akt i abstrakcja, dyptyk (2017)

olej, płótno, 2 x 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Chłopiec w niebieskiej, paskowanej koszuli (2016)

akryl, pastele olejne, 120 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Beata Sękiewicz

Podwórko (2016)

olej, płótno, 80 x 40 cm, sygn. na

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Anna i Oleg Kapustin

Pocałunek (2016)

Cena wywoławcza: 500.00

Krzysztof Korab

Kompozycja 8

akryl, deska, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

MilionerBoy

Dziecko Rosemary

technika mieszana, płyta, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Duża sowa (2016)

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Tycjan Śmiały

Lord (2015)

olej, złoto płatkowe 24 kr, płótno, 75 x 65 cm, rama: 91 x 81 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Magdalena Kobierecka

Kompozycja 73 (2016)

akryl, szkło, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Room (2016)

olej, płótno, 86 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Frozen

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Przesilenie (2017)

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Mieszkowicz

Nieobecność (2014)

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Filip Warzecha

Poranek (2017)

akryl, płótno, 100 x 73 cm, sygn. l.d.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Rogoża

Where is silence? 2 (2016)

akryl, płótno, 100 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Miasto 304 (2017)

akryl, technika własna, płótno, 100 x 120 cm, sygn na odwrocie

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (2017)

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 3400.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Sienkiewicz

The Apeman (2016)

technika własna, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Piotr Banaszkiewicz

bez tytułu (2017)

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn.na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Las

batik, 70 x 53 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Niebezpiecznie blisko krawędzi (2017)

akryl, technika własna, płótno, 50 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 500.00

Jaskółka (2017)

akryl, płyta, 70 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Jolanta Caban

Torebeczka w pomarańczowej tonacji (2017)

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Wiatr (2016)

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Tobiańska

Oni

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Moje papierowe ptaki (2017)

akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Taniec (2012)

Cena wywoławcza: 500.00

Jakub Robowski

Kobieta (2017)

olej, płótno, 33 x 27 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Anita Siuda

Maska zastępcza (2010)

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Ile jesteś wart

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Warszawa 2017/02/08

Konrad Trzeszczkowski

Jacek M.

Warszawa 2017/02/08

Trafo

Warszawa 2017/02/08

Żubr, model Picasso

Warszawa 2017/02/08

Bartosz Pszon

Czaszka IX

Warszawa 2017/02/08

Tęczowy Dali

Warszawa 2017/02/08

Katarzyna Kombor

Rudimentum IV

Warszawa 2017/02/08

Arkadiusz Twardowski

FullMoon

Warszawa 2017/02/08

BT. - 5.16

Warszawa 2017/02/08

bez tytułu 9

Warszawa 2017/02/08

Senna kraina, z cyklu Zauroczona Dmuchawcami

Warszawa 2017/02/08

Marcelina Amelia

Syndrom rośliny doniczkowej

Warszawa 2017/02/08

Monika Marchewka

Wspomnienie V

Warszawa 2017/02/08

Wilk

Warszawa 2017/02/08

Renata Kluczyńska

Metropolizm 21

Warszawa 2017/02/08

U samych progów lasu

Warszawa 2017/02/08

TATAI

Przeczekać zmierzch, doczekać do świtu

Warszawa 2017/02/08

Trawa

Warszawa 2017/02/08

Korsykańska uliczka

Warszawa 2017/02/08

Para XII

Warszawa 2017/02/08

Sylwia Michalska

W zawieszeniu

Warszawa 2017/02/08

Akt niebieski

Warszawa 2017/02/08

Aneta Golon

Mroźny zachód

Warszawa 2017/02/08

Krzysztof Bucior

bez tytułu 1

Warszawa 2017/02/08

Iwona Kołodziej

To o czym myślę

Warszawa 2017/02/08

Figura 30

Warszawa 2017/02/08

Myszy

Warszawa 2017/02/08

Diptico ardiente

Warszawa 2017/02/08

Igor Wójcik

Warszawa 2017/02/08

Marcelina Rydelek

Warszawa 2017/02/08

Dziewczyna z lizakiem

olej, akryl, 61 x 50 cm,

Warszawa 2017/02/08

Małgorzata Sokołowska

Zebry

Warszawa 2017/02/08

Magdalena Jankowska

Plaża

Warszawa 2017/02/08

Maria Danielak

Cthulhu fhtagn!

Warszawa 2017/02/08

Jakub Łukasz Syrkowski

Space II

Warszawa 2017/02/08

S.W. episode 2

Warszawa 2017/02/08

Zakamuflowany Piłsudzki

Warszawa 2017/02/08

Katarzyna Jaruga

Dom mody Ambasador

Warszawa 2017/02/08

Landscape xlv

Warszawa 2017/02/08

Izabela Ołdak

We mgle

Warszawa 2017/02/08

Bedę się wpatrywał w Twoją twarz przez całą noc

Warszawa 2017/02/08

Skwar

Warszawa 2017/02/08

Niebieski Robi Kreski

Mknący lich w oćmi e osmu

Warszawa 2017/02/08

1602

Warszawa 2017/02/08

Warszawa 2017/02/08

Via Dolorosa

Warszawa 2017/02/08

O jesieni

Warszawa 2017/02/08

Monika Sikora

Miasto 09

Warszawa 2017/02/08

Akt i abstrakcja, dyptyk

Warszawa 2017/02/08

Warszawa 2017/02/08

Chłopiec w niebieskiej, paskowanej koszuli

Warszawa 2017/02/08

Beata Sękiewicz

Podwórko

Warszawa 2017/02/08

Anna i Oleg Kapustin

Pocałunek

Warszawa 2017/02/08

Krzysztof Korab

Kompozycja 8

Warszawa 2017/02/08

MilionerBoy

Dziecko Rosemary

Warszawa 2017/02/08

Duża sowa

Warszawa 2017/02/08

Tycjan Śmiały

Lord

Warszawa 2017/02/08

Magdalena Kobierecka

Kompozycja 73

Warszawa 2017/02/08

Room

Warszawa 2017/02/08

Frozen

Warszawa 2017/02/08

Przesilenie

Warszawa 2017/02/08

Michał Mieszkowicz

Nieobecność

Warszawa 2017/02/08

Filip Warzecha

Poranek

Warszawa 2017/02/08

Katarzyna Rogoża

Where is silence? 2

Warszawa 2017/02/08

Miasto 304

Warszawa 2017/02/08

Warszawa 2017/02/08

Katarzyna Sienkiewicz

The Apeman

Warszawa 2017/02/08

Piotr Banaszkiewicz

Warszawa 2017/02/08

Las

Warszawa 2017/02/08

Niebezpiecznie blisko krawędzi

Warszawa 2017/02/08

Jaskółka

Warszawa 2017/02/08

Jolanta Caban

Torebeczka w pomarańczowej tonacji

Warszawa 2017/02/08

Wiatr

Warszawa 2017/02/08

Monika Tobiańska

Oni

Warszawa 2017/02/08

Moje papierowe ptaki

Warszawa 2017/02/08

Taniec

Warszawa 2017/02/08

Jakub Robowski

Kobieta

Warszawa 2017/02/08

Anita Siuda

Maska zastępcza

Warszawa 2017/02/08

Ile jesteś wart

Limit ceny