10 Aukcja Sztuka Aktualna

10 Aukcja Sztuka Aktualna

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 10 Aukcji Sztuki Aktualnej, która odbędzie się w Pragalerii 30 maja (wtorek) 2017r. o godz. 19.30. Wystawa przedaucyjna czynna będzie od 23 maja 2017r.Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski w weekend poprzedzający licytację czyli 27 i 28 maja 2017r. W showroomową sobotę galeria będzie czynna w godzinach 11.00-16.00, a w niedzielę 12.00-18.00.

Jaremi Picz

Epicentrum D-08

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Maciej Bohdanowicz

bez tytułu*

olej, płótno, 81 x 98 cm, sygn. na odwrocie (*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

Cena wywoławcza: 1000

Justyna Strąk

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie ((*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

Cena wywoławcza: 1000

Antonin Kratochvil

Dawid Bowie*

fotografia czarno-biała, 39,5 x 29,6 cm; 1/10 sygn. p.d. (*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

z cyklu "Materia Ciszy"

olej, płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Faun

kamień, miedź płatkowa, 30 x 28 x 13 cm, sygn. na podstawie

ABD

olej, kolaż, płótno, 69 x 63 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Winiarski

Perpetuum mobile LXXXVI

mezzotinta, sucha igła, AP I/VI, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Gossia Zielaskowska

Green blue map

Małgorzata Kosiec

Songs of Innosence - The Night*

olej, kolaż, płótno, 50 x 50 cm; opisana na odwrocie: MAŁGORZTA / KOSIEC 2012 / "SONGS OF / INNOSENCE - / THE NIGHT" / POEM BY WILLIAM BLAKE (*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

Wojna zimowa

asamblaż, technika własna, 40 x 70 x 4 cm, sygn. na odwrocie

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Deszczowa piosenka

akryl, płótno, 55 x 46 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000

Katarzyna Banaś

Poranek nad fiordem

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Edyta Hul

Zwierzę XIV*

technika własna, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie (*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

Cena wywoławcza: 1000

Magdalena Raczko

Krzyk

Cena wywoławcza: 1000

Magdalena Siejko

Trawestacja wg. Morgensterna T. Brozowskiego

olej, płótno, 105 x 165 cm, sygn. p.d.: Siejko, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Ta droga nie ma końca

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Tomek Mistak (ur. 1978)

Levitation

akryl, płótno,

Marcin Maciejowski

Papierosy przywieźli Litwini*

ołówek, flamaster, papier, 19 x 28,5 cm (w świetle oprawy) (*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

Cena wywoławcza: 1000

Michał Bojara

Kubuś P.

olej, płótno, 100 x 81 cm., sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Fragment 416

technika własna, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Mosur

Portret Walentego Milczarskiego

technika mieszana, płyta, 100 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Igor Chołda (Aqualoopa)

Network 60

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Bagdad

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Wojciech Kaleta

Solina - Czerwona łódź II

olej, płótno, 60 x 81 cm, sygn. na odwrocie (*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

Cena wywoławcza: 1000

Klaudia

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Paweł Liszewski

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

XX

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Dariusz Miliński

Przyjaciele

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. l.d. (*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

Izabela Staręga

Palma

olej, pastel, papier, 100 x 43 cm, sygn. na odwrocie (*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

Cena wywoławcza: 1000

Paweł Żugaj

Leszek Kołakowski

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Henryk Płóciennik

Akt*

piórko, tusz, akwarela, papier, 37 x 26 cm (w świetle oprawy) sygn. l d.: H. Płóciennik (*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

Unieście - Morze

akryl, olej, piasek, kamienie, płótno, 70 x 54 cm, sygn. na odwrocie

Krzysztof Pająk

Kolekcjonerzy

olej, płótno, 30 x 40 cm; sygn i opisany na odwrocie (*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

Małgorzata Majerczyk

Czekając III

technika własna, płótno, 160 x 180 cm, sygn. na odwrocie

Dilan Abdulla

31-16-88

akryl, olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Ordynary event

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Jacek Barszcz

Dewajtis

olej, płótno, 89 x 116 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Kinga Chromy

Anioł 1*

technika własna, płótno, 55 x 38 cm, sygn. u dołu (*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

Cena wywoławcza: 1000

Joanna Wierzbicka

olej, kolaż, pastele, płótno, 116 x 90 cm, sygn.p.d.

Cena wywoławcza: 1000

Stefan Kreiger

akwaforta, akwatinta, papier, 4/9, 14,5 x 10,2 cm (odcisk płyty), 23,5 x 16,7 cm (arkusz), sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1000

Adam Machino

technika mieszana, płyta HDF, 103 x 126cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Przebierająca się

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Mgliste miasto

technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Leszek Bartkiewicz

Postać kreślona XIX

olej, akryl, płótno, 60 x 55 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 1000

Tajemnica

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Borys Michalik

pastel, papier, 50 x 65, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 1000

Together and alone (2010)

technika mieszana, (olej, akryl, kolaż), 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2017/05/30

Jaremi Picz

Epicentrum D-08

Warszawa 2017/05/30

Maciej Bohdanowicz

bez tytułu*

Warszawa 2017/05/30

Justyna Strąk

Warszawa 2017/05/30

Antonin Kratochvil

Dawid Bowie*

Warszawa 2017/05/30

z cyklu "Materia Ciszy"

Warszawa 2017/05/30

Faun

Warszawa 2017/05/30

ABD

Warszawa 2017/05/30

Tomasz Winiarski

Perpetuum mobile LXXXVI

Warszawa 2017/05/30

Gossia Zielaskowska

Green blue map

Warszawa 2017/05/30

Małgorzata Kosiec

Warszawa 2017/05/30

Wojna zimowa

Warszawa 2017/05/30

Warszawa 2017/05/30

Deszczowa piosenka

Warszawa 2017/05/30

Katarzyna Banaś

Poranek nad fiordem

Warszawa 2017/05/30

Edyta Hul

Zwierzę XIV*

Warszawa 2017/05/30

Magdalena Raczko

Krzyk

Warszawa 2017/05/30

Magdalena Siejko

Warszawa 2017/05/30

Ta droga nie ma końca

Warszawa 2017/05/30

Tomek Mistak (ur. 1978)

Levitation

akryl, płótno,

Warszawa 2017/05/30

Marcin Maciejowski

Papierosy przywieźli Litwini*

Warszawa 2017/05/30

Michał Bojara

Kubuś P.

Warszawa 2017/05/30

Fragment 416

Warszawa 2017/05/30

Piotr Mosur

Warszawa 2017/05/30

Igor Chołda (Aqualoopa)

Network 60

Warszawa 2017/05/30

Bagdad

Warszawa 2017/05/30

Wojciech Kaleta

Solina - Czerwona łódź II

Warszawa 2017/05/30

Klaudia

Warszawa 2017/05/30

Paweł Liszewski

Warszawa 2017/05/30

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

XX

Warszawa 2017/05/30

Dariusz Miliński

Przyjaciele

Warszawa 2017/05/30

Izabela Staręga

Palma

Warszawa 2017/05/30

Paweł Żugaj

Leszek Kołakowski

Warszawa 2017/05/30

Henryk Płóciennik

Akt*

Warszawa 2017/05/30

Unieście - Morze

Warszawa 2017/05/30

Krzysztof Pająk

Kolekcjonerzy

Warszawa 2017/05/30

Małgorzata Majerczyk

Czekając III

Warszawa 2017/05/30

Dilan Abdulla

31-16-88

Warszawa 2017/05/30

Ordynary event

Warszawa 2017/05/30

Jacek Barszcz

Dewajtis

Warszawa 2017/05/30

Kinga Chromy

Anioł 1*

Warszawa 2017/05/30

Joanna Wierzbicka

Warszawa 2017/05/30

Stefan Kreiger

Warszawa 2017/05/30

Adam Machino

Warszawa 2017/05/30

Przebierająca się

Warszawa 2017/05/30

Mgliste miasto

Warszawa 2017/05/30

Leszek Bartkiewicz

Postać kreślona XIX

Warszawa 2017/05/30

Tajemnica

Warszawa 2017/05/30

Borys Michalik

Warszawa 2017/05/30

Together and alone

    Limit ceny