1 Aukcja Sztuka Aktualna – 17 czerwca 2015 r. godz. 19.30

Zapraszamy na 1 Aukcję Sztuka Aktualna przygotowaną przez Pragaleria Dom Aukcyjny. Licytacja odbędzie 17 czerwca 2015 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna otwarta będzie codziennie w dniach 10-17 czerwca 2015 r., a na showroom kolekcjonerski i rozmowy o sztuce oraz prezentowanych pracach zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie w najbliższy weekend 13-14 czerwca 2015 r. w godzinach 12.00-18.00.

Polecamy i zapraszamy do licytacji. Istnieje oczywiście możliwość składania zleceń telefonicznych i licytacji do limitu. Zapraszamy do kontaktu.

Katalog można również pobrać w formacie PDF tutaj.

Nowością na nadchodzącej aukcji jest możliwość licytacji przez Internet przy pomocy platformy elektronicznej Onebid.pl Wystarczy zarejestrować się na https://pragaleria.onebid.pl

Oferta 1 Aukcji Sztuka Aktualna to prawie 60 prac malarskich oraz jedna rzeźba, autorstwa artystów średniego pokolenia, o niekwestionowanej pozycji na rynku sztuki, których dorobek twórczy jest bardzo znaczny i potwierdzony licznymi wystawami indywidualnymi w prestiżowych galeriach, uczestnictwem w ważnych projektach zbiorowych i kuratorskich ekspozycjach problemowych, a także poprzez nagrody oraz stypendia. Ma to także wpływ na ceny ich prac uzyskiwane na aukcjach i w obrocie galeryjnym. Aby podkreślić ten fakt, cena wywoławcza prac na aukcji to 1000 zł.

Celowo aukcje Sztuka Aktualna obejmować będą mniej pozycji katalogowych, niż zwyczajowo jest przyjęte przy aukcjach młodych artystów. Proponowane dzieła to zdecydowanie prace wybitne, stąd potrzeba podkreślenia ich elitarności, choćby poprzez bardziej przestronne potraktowanie ekspozycji.

Zaprezentowane prace są bardzo różnorodne. Każdy z kolekcjonerów znajdzie dla siebie coś ciekawego. Nie zawiodą się miłośnicy kompozycji surrealnych i nadrealnych, którzy dostrzec powinni wybitne walory prac Henryka Laskowskiego, Stanisława Kortyki, Ewy Żochowskiej i Sylwii Górak. Mają w czym wybierać wielbiciele abstrakcji: obrazy autorstwa Andrzeja Batora, Renaty Bryjanowskiej, Wojciecha Ćwiertniewicza, Kamili Model i Izabeli Chamczyk powinny spodobać im się zdecydowanie. Kompozycje ekspresjonistyczne obecne są w katalogu w postaci najwyższej próby prac namalowanych przez Andrzeja Kasprzaka, Tadeusza Świniarskiego i Andrzeja Folfasa. Jak różnorodnym tematem może być akt, pokazują prace Jolanty Caban, Grzegorza L. Piotrowskiego i Andrzeja Domżalskiego. Dla tropicieli nieoczywistych sytuacji malarskich przestrzeń wyobraźni otwiera Jarek Jeschke i Anna Gubernat. Różne oblicza realizmu prezentuje malarstwo Piotra Szczura, Jana Szczepkowskiego i Michała Bacy. Malarstwo w stylu bardziej po-artowskim proponuje Małgorzata Korenkiewicz, Monik Dętkoś, Katarzyna Zawierucha i Paweł Zapendowski, a autorska stylizacja pojawia się w kompozycjach Rafała Bojdysa, Partyka Lutomskiego, Filipa Gruszczyńskiego i Bartka Frączka.

Nie sposób wymienić wszystkich artystów i zwrócić uwagę na wszystkie prace zamieszczone w katalogu, na koniec jednak zdecydowanie należy wskazać jako wybitnie autentyczne, ciekawe i wartościowe obrazy autorstwa Małgorzaty Kosiec, Ewy Zawadzkiej, Michała Wareckiego i Sonii Ruciak.

Andrzej Domżalski

Związki nieformalne (2015)

akryl, płótno, 100x130 cm

sygn. p.d.: And Domżalski 2015 r., opisany na odwrocie: ANDRZEJ DOMŻALSKI, TYTUŁ: „ZWIĄZKI NIEFORMALNE” 2015 ROK

Cena wywoławcza: 1000.00

Sylweta 10 (2014)

olej, płótno, 80x130 cm

sygn. p.d.: M.JĘDRCZAK 2014, na odwrocie nalepka autorska

Cena sprzedaży: 2600.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Paweł Zapendowski

Jazz in Paris (La Defense Jazz Festival) (2015)

olej, płótno, 91x91 cm

sygn. p.d.: Zapendo, opisany na odwrocie: Jazz in Paris (La Defense Jazz Festival), Paweł Zapendowski 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Janusz Dziurawiec

Na łące (2004)

olej, płótno, 85x60 cm

sygn. p.d.: JANUSZ DZIURAWIEC 04, opisany na odwrocie: JANUSZ DZIURAWIEC 2004, na łące

Cena wywoławcza: 1000.00

Michał Warecki

Cyganka z wróblem (2015)

akryl, płótno, 65x93 cm

sygn. l.d. WARECKI 2015

Cena sprzedaży: 4800.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Maciej Kozłowski

Korytarz z cyklu Pracownicy (2013)

akryl, szablon, płótno, 170x100 cm

opisany na odwrocie: Kozłowski Korytarz/Pracownicy 2013

Cena wywoławcza: 1000.00

bez tytułu (18) (2015)

olej, płótno, 80x60 cm

sygn. p.d.: Ćwiertniewicz ’15, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1000.00

Jan Wojciech Malik

Sen (2015)

akryl, płyta, 80x100 cm

sygn. p.d.: j.w.malik 2015, opisany na odwrocie: JAN WOJCIECH MALIK 2015 „SEN” 80X100 cm akryl płyta MDF, oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Karp-Soja

Okna podglądaczy (2013)

olej, płótno, 60x80 cm

sygn. u dołu: Okna podglądaczy… Karp-Soja 2013

Cena wywoławcza: 1000.00

Renata Bryjanowska

Chmura (2014)

akryl, płótno, 120x170 cm

opisany na odwrocie: RENATA BRYJANOWSKA „CHMURA” 120x170 AKRYL

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Kosiec

Approach (2010)

akryl, płótno, 92x73 cm

sygn. p.d.: KOSIEC, opisany na odwrocie: Małgorzata Kosiec Approach 2015

Cena sprzedaży: 10000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Piotr Szwabe vel Pisz

bez tytułu (2014)

olej, akryl, kolaż, płótno, 60x50 cm

sygn. p.d.: Szwabe, opisany na odwrocie: piotr szwabe vel Pisz, MISSION IMPOSSIBLE

Cena wywoławcza: 1000.00

olej, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d.: A.Fronczak.15

Cena sprzedaży: 1600.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Unieście (dyptyk) (2008)

olej, piasek z plaży, płótno, 2x(70x70 cm)

opisany na odwrocie: „DYPTYK” 2X70X70cm, OLEJ:PIASEKzPLAŻYNAPŁ. 25 CZERWIEC 2008 ROK UNIEŚCIE, oraz pieczątka autorska

Cena sprzedaży: 4000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

4:4 (2014)

akryl, karton, 45x35 cm w świetle oprawy, 50x60 cm w oprawie

sygn. p.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: „4:4” JERZY CICHECKI AKRYL, KARTON 45X35 2014 r.

Cena wywoławcza: 1000.00

Wojciech Górecki

Ogród (2014)

olej, płótno, 44x37 cm

sygn. p.d.: Wojciech Górecki

Cena wywoławcza: 1000.00

Sonia Ruciak

Ulotność (2011)

akryl, płótno, 120x100 cm

sygn. p.d.: RUCIAK S., na odwrocie pieczątka autorska

Cena sprzedaży: 9500.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Family (2010)

olej, akryl, piasek, płótno, 90x120 cm

sygn. p.d.: A.KASPRZAK, opisany na odwrocie: „FAMILY” OIL, ACRYLIC, SAND ON CANVAS, A.KASPRZAK ORIGINAL PAINTING 2010 120X90 CM

Cena sprzedaży: 1900.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Tomek Mistak

Perforated Corten Steel Plate (2015)

akryl, płótno 80x120cm

opisany na odwrocie: MISTAK ’15 AKRYL Perforated Corten Steel Plate

Cena wywoławcza: 1000.00

Katarzyna Zawierucha

Neon 3, z cyklu Neony (2015)

olej, płótno, 60x90 cm

opisany na odwrocie: Katarzyna Zawierucha Neon 3 - z cyklu Neony 60/90 olej na płótnie 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Stanisław Ryszard Kortyka

Czarna wieża (2014-2015)

olej, płótno, 70x55 cm

sygn. p.d.: St. Kortyka 2015, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA „Czarna wieża” 2014/2015 olej – 70x55

Cena sprzedaży: 2800.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Kamila Model

Powściągliwy (2015)

olej, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: KAMILA MODEL POWŚCIĄGLIWY 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Zadziwiony (2007)

olej, płótno, 75x100 cm

opisany na odwrocie: Tadeusz Świniarski „ZADZIWIONY” 2007 100x75

Cena sprzedaży: 1600.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Aga Migdałek

Townee 3 (2008)

akryl, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: A. Migdałek Townee 3, 2008

Cena sprzedaży: 3400.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Jarosław Jeschke

bez tytułu (2008)

olej, płótno, 50x50 cm

opisany na odwrocie: jarek jeschke 2008 „bez tytułu” olej na płótnie 50x50

Cena sprzedaży: 1600.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Patryk Lutomski

Oni umrą i wiedza o tym, a przecież tego nie widać (2006)

olej, płótno, 92x100 cm

sygn. p.d.: P. Lutomski 06r, opisany na odwrocie: Lutomski „Oni umrą i wiedza o tym, a przecież tego nie widać” 06r

Cena wywoławcza: 1000.00

Grzegorz L. Piotrowski

Pomnik (2015)

akryl, płótno, 80x100 cm

opisany na odwrocie: PIOTROWSKI GRZEGORZ LEON, 2015, „POMNIK” 100X80

Cena wywoławcza: 1000.00

Andrzej Bator

Kanon A (1994)

akryl, płótno, 63x94 cm

opisany na odwrocie: „KANON-A”, 1994 R AKRYL 94x63 ANDRZEJ BATOR

Cena sprzedaży: 3000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Piotr Szczur

Silna Wola, z cyklu Przestrzenie prywatne (2013)

olej, płótno, 90x110 cm

sygn. l.d. z cyklu: Przestrzenie prywatne (SILNA WOLA) Piotr Szczur olej na płótnie 90x110 2013

Cena sprzedaży: 3200.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Chmury nad polami (2014)

olej, płótno, 92x73 cm

opisany na odwrocie: Jolanta Johnsson, Chmury nad polami 2014

Cena wywoławcza: 1000.00

Iza Staręga

Mężczyzna z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach (2015)

olej, płótno, 73x54 cm

sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Henryk Laskowski

Nol (2014)

akryl, płótno, 65x81 cm

opisany na odwrocie: „NOL” H. LASKOWSKI 65x81 cm 2014

Cena wywoławcza: 1000.00

Anna Wojciechowska-Paprocka

Confuso (2015)

akryl, płótno, 80x80 cm

opisany na odwrocie: CONFUSO 2015 ANNA WOJCIECHOWSKA-PAPROCKA

Cena wywoławcza: 1000.00

Monika Dętkoś

La rose (2015)

akryl, płótno, 90x90 cm

sygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 90x90, 2015, La rose

Cena wywoławcza: 1000.00

Fragment 286 (2015)

akryl, technika własna, płótno, 80x60 cm

oprawa autorska, opisany na odwrocie: S. J. A. Tomalak, Fragment 286, oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1000.00

Anna Gubernat

Włosy (2010)

akryl, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: ANIA GUBERNAT 2010

Cena wywoławcza: 1000.00

Sylwia Górak

Dream (2014)

olej, płótno, 99x99 cm

opisany na odwrocie: SYLWIA GÓRAK DREAM

Cena wywoławcza: 1000.00

Michał Baca

Odlot (2015)

akryl, płótno, 81x44 cm

sygn. p.d.: Michał Baca 2015, opisany na odwrocie: Michał Baca „Odlot” akryl / płótno, 44x81 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

Jolanta Caban

Akt (2015)

olej, płótno, 60x80 cm

sygn. p.d.: Jolanata Caban

Cena wywoławcza: 1000.00

Bartosz Frączek

Wiedeń z cyklu Miejsca Zapamiętane (2015)

olej, płótno, 100x130 cm

sygn. l.d.: FRĄCZEK' 15

Cena wywoławcza: 1000.00

Robert Jaworski

Doświadczenie 10 – Laguna (2015)

olej, płótno, 120x90 cm

opisany na odwrocie: Robert Jaworski 2015 Doświadczenie 10 – Laguna

Cena wywoławcza: 1000.00

Materia ciszy 9 (2013)

olej, płótno, 110x100 cm

opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu „Materia ciszy” 2013

Cena wywoławcza: 1000.00

Koń szachowy (2014)

piaskowiec, wys. 48 cm, śr. 20 cm

Cena wywoławcza: 1000.00

Lech Maślankiewicz (Make it Simple)

Goldies (2012)

akryl, płótno,  100x100 cm

sygn. p.d.: LM

opisany na odwrocie: Goldies, Make it Simple, 2012

Cena wywoławcza: 1000.00

Ireneusz Walczak

Tout va bien! (2014)

akryl, płótno, 2x(40x 40 cm)

sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: IRENEUSZ WALCZAK „TOUT VA BIEN” 2014 2X(40X40) cm

Cena sprzedaży: 1900.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Adamczak

Silence 3 (2014)

olej, płótno, 100x120 cm

opisany na odwrocie: Goshka Adamczak Silence oil on canvas

Cena wywoławcza: 1000.00

Ilona Herc

Spacer (2014)

olej, płótno, 50x100cm

sygn. p.d.: Ilona Herc 2014, opisany na odwrocie: ILONA HERC „SPACER” KRAKÓW 2014

Cena wywoławcza: 1000.00

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Krajobraz (2015)

olej, płótno, 80x80 cm

sygn. p.d.: J.K/H`15, opisany na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik "Krajobraz" 2015 80x80cm olej/płótno

Cena wywoławcza: 1000.00

Małgorzata Korenkyewicz

Mambo (2003)

olej, płótno, 150x100 cm

sygn. p.d.: MKorenkiewicz 2003, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1000.00

Izabela Chamczyk

Najjaśniejsza gwiazda (2011)

akryl, płótno, 120x100 cm

opisany na odwrocie: Najjaśniejsza gwiazda 2011 I.Chamczyk

Cena sprzedaży: 4000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Filip Gruszczyński

Gdzie jest chary? (2010)

akryl, płótno, 90x90 cm

opisany na odwrocie: Gdzie jest chary? Filippo XII 2010

Cena wywoławcza: 1000.00

Monika Ślósarczyk

Narciarze (2013-2014)

technika mieszana, płótno, 130x140 cm

opisany na odwrocie: MONIKA ŚLUSARCZYK „Narciarze” 2013-2014

Cena wywoławcza: 1000.00

Jasiek Balcerzak

Krzak 2 (2013)

olej, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: JASIEK BALCERZAK „KRZAK 2” OLEJ/PŁÓTNO 100x100 2015

Cena wywoławcza: 1000.00

Anna Karenina 2 (2012)

akryl, płótno, 100x100 cm

sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2012, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA „Anna Karenina” (2) akryl, 100x100 2012

Cena wywoławcza: 1000.00

Jan Szczepkowski

Pudełko (2011)

olej, płótno, 120x100 cm

opisany na odwrocie: ‘JAN SZCZEPKOWSKI 2011 - PUDEŁKO – Szczepkowski

Cena sprzedaży: 4400.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Andrzej Folfas

Rozmowa (2011)

olej, płótno, 100x100 cm

sygn. u dołu: Folfas 2011

Cena sprzedaży: 3000.00

Cena wywoławcza: 1000.00

Ewa Żochowska

Bezsenność 3 (2008)

olej, płótno, 110x140 cm opisany na odwrocie: „Bezsenność 3” Ewa Żochowska olej na płótnie 140x110 cm 2008

Cena wywoławcza: 1000.00

Rafał Bojdys

Zwycięzca (2015)

akryl, płótno, 50x70 cm

sygn. p.d.: Bojdys ’15, opisany na odwrocie: RAFAŁ BOJDYS „Zwycięzca” 2015 R

Cena wywoławcza: 1000.00

Warszawa 2015/06/17

Andrzej Domżalski

Związki nieformalne

akryl, płótno, 100x130 cm

Warszawa 2015/06/17

Sylweta 10

olej, płótno, 80x130 cm

Warszawa 2015/06/17

Paweł Zapendowski

Jazz in Paris (La Defense Jazz Festival)

olej, płótno, 91x91 cm

Warszawa 2015/06/17

Janusz Dziurawiec

Na łące

olej, płótno, 85x60 cm

Warszawa 2015/06/17

Michał Warecki

Cyganka z wróblem

akryl, płótno, 65x93 cm

sygn. l.d. WARECKI 2015

Warszawa 2015/06/17

Maciej Kozłowski

Korytarz z cyklu Pracownicy

Warszawa 2015/06/17

bez tytułu (18)

olej, płótno, 80x60 cm

Warszawa 2015/06/17

Jan Wojciech Malik

Sen

akryl, płyta, 80x100 cm

Warszawa 2015/06/17

Małgorzata Karp-Soja

Okna podglądaczy

olej, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2015/06/17

Renata Bryjanowska

Chmura

akryl, płótno, 120x170 cm

Warszawa 2015/06/17

Małgorzata Kosiec

Approach

akryl, płótno, 92x73 cm

Warszawa 2015/06/17

Piotr Szwabe vel Pisz

Warszawa 2015/06/17

olej, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d.: A.Fronczak.15

Warszawa 2015/06/17

Unieście (dyptyk)

Warszawa 2015/06/17

4:4

Warszawa 2015/06/17

Wojciech Górecki

Ogród

olej, płótno, 44x37 cm

sygn. p.d.: Wojciech Górecki

Warszawa 2015/06/17

Sonia Ruciak

Ulotność

akryl, płótno, 120x100 cm

Warszawa 2015/06/17

Family

Warszawa 2015/06/17

Tomek Mistak

Perforated Corten Steel Plate

akryl, płótno 80x120cm

Warszawa 2015/06/17

Katarzyna Zawierucha

Neon 3, z cyklu Neony

olej, płótno, 60x90 cm

Warszawa 2015/06/17

Stanisław Ryszard Kortyka

Czarna wieża

olej, płótno, 70x55 cm

Warszawa 2015/06/17

Kamila Model

Powściągliwy

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2015/06/17

Zadziwiony

olej, płótno, 75x100 cm

Warszawa 2015/06/17

Aga Migdałek

Townee 3

akryl, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2015/06/17

Jarosław Jeschke

olej, płótno, 50x50 cm

Warszawa 2015/06/17

Patryk Lutomski

Oni umrą i wiedza o tym, a przecież tego nie widać

olej, płótno, 92x100 cm

Warszawa 2015/06/17

Grzegorz L. Piotrowski

Pomnik

akryl, płótno, 80x100 cm

Warszawa 2015/06/17

Andrzej Bator

Kanon A

akryl, płótno, 63x94 cm

Warszawa 2015/06/17

Piotr Szczur

Silna Wola, z cyklu Przestrzenie prywatne

olej, płótno, 90x110 cm

Warszawa 2015/06/17

Chmury nad polami

olej, płótno, 92x73 cm

Warszawa 2015/06/17

Iza Staręga

Mężczyzna z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach

olej, płótno, 73x54 cm

Warszawa 2015/06/17

Henryk Laskowski

Nol

akryl, płótno, 65x81 cm

Warszawa 2015/06/17

Anna Wojciechowska-Paprocka

Confuso

akryl, płótno, 80x80 cm

Warszawa 2015/06/17

Monika Dętkoś

La rose

akryl, płótno, 90x90 cm

Warszawa 2015/06/17

Fragment 286

Warszawa 2015/06/17

Anna Gubernat

Włosy

akryl, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2015/06/17

Sylwia Górak

Dream

olej, płótno, 99x99 cm

Warszawa 2015/06/17

Michał Baca

Odlot

akryl, płótno, 81x44 cm

Warszawa 2015/06/17

Jolanta Caban

olej, płótno, 60x80 cm

sygn. p.d.: Jolanata Caban

Warszawa 2015/06/17

Bartosz Frączek

Wiedeń z cyklu Miejsca Zapamiętane

olej, płótno, 100x130 cm

sygn. l.d.: FRĄCZEK' 15

Warszawa 2015/06/17

Robert Jaworski

Doświadczenie 10 – Laguna

olej, płótno, 120x90 cm

Warszawa 2015/06/17

Materia ciszy 9

olej, płótno, 110x100 cm

Warszawa 2015/06/17

Koń szachowy

Warszawa 2015/06/17

Goldies

akryl, płótno,  100x100 cm

sygn. p.d.: LM

Warszawa 2015/06/17

Ireneusz Walczak

Tout va bien!

akryl, płótno, 2x(40x 40 cm)

Warszawa 2015/06/17

Małgorzata Adamczak

Silence 3

olej, płótno, 100x120 cm

Warszawa 2015/06/17

Ilona Herc

Spacer

olej, płótno, 50x100cm

Warszawa 2015/06/17

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Krajobraz

olej, płótno, 80x80 cm

Warszawa 2015/06/17

Małgorzata Korenkyewicz

Mambo

olej, płótno, 150x100 cm

Warszawa 2015/06/17

Izabela Chamczyk

Najjaśniejsza gwiazda

akryl, płótno, 120x100 cm

Warszawa 2015/06/17

Filip Gruszczyński

Gdzie jest chary?

akryl, płótno, 90x90 cm

Warszawa 2015/06/17

Monika Ślósarczyk

Narciarze

Warszawa 2015/06/17

Jasiek Balcerzak

Krzak 2

olej, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2015/06/17

Anna Karenina 2

akryl, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2015/06/17

Jan Szczepkowski

Pudełko

olej, płótno, 120x100 cm

Warszawa 2015/06/17

Andrzej Folfas

Rozmowa

olej, płótno, 100x100 cm

sygn. u dołu: Folfas 2011

Warszawa 2015/06/17

Ewa Żochowska

Bezsenność 3

Warszawa 2015/06/17

Rafał Bojdys

Zwycięzca

akryl, płótno, 50x70 cm

Limit ceny