Aukcje przyszłe

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Aukcje

1. Aukcja – Sztuka dla oka – 26 czerwca 2019 r., godz. 19.30

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na pierwszą aukcję z nowego cyklu – SZTUKA DLA OKA, która odbędzie się 26 czerwca, o godz. 19.30, w siedzibie naszej galerii. Ceny wywoławcze wszystkich dzieł wynoszą 1 000 zł lub 100 zł. Przed aukcją zapraszamy w sobotę, 22 czerwca, w godzinach 12.00-19.00 na showroom kolekcjonerski, podczas którego będą mogli Państwo zobaczyć na żywo wszystkie wystawiane obiekty i porozmawiać z naszymi ekspertami.

W ofercie zostały zaprezentowane dzieła autorów sztuki współczesnej oraz sztuki dawnej. Znajdziecie tu Państwo obrazy twórców zaliczanych do kanonu, takich jak: Jan Berdyszak, Jerzy Stajuda, Henryk Misiałowicz, Aleksander Kobzdej, Tadeusz Brzozowski, Franciszek Starowieyski, czy Edward Dwurnik. W katalogu prezentujemy również fotografie, m.in. nestora związanego z tą dziedziną, Edwarda Hartwiga. Podczas aukcji będzie można wylicytować również fotografie przedstawicieli nurtu sztuki konceptualnej, takich jak np. Andrzej Lachowicz oraz tych, którzy w ramach swojej działalności artystycznej płynnie przeszli do zagadnień sztuki krytycznej l. 90 XX w. jak np. Zbigniew Libera. Orędownikiem ostatniej z wymienionych tendencji jest również Wilhelm Sasnal, którego grafikę też mamy przyjemność Państwu zaprezentować.

Dla tych z Państwa, którzy są miłośnikami klasycznej formy, w ofercie znalazły się rysunki, szkice oraz obrazy takich artystów jak: Henryk Epstein, Joachim Weingart, Mane Katz, Rajmund Kanelba czy Antoni Uniechowski.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji. Ci z Państwa, którzy nie będą mogli z nami być osobiście, mogą składać zlecenia telefoniczne lub limity licytacyjne. Służą do tego specjalne przyciski przy wszystkich pozycjach w katalogu aukcyjnym. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl

Do zobaczenia!